internetWEEK.cz menu TOPlist

Masový vrah - tabákový průmysl - 4.část.

Masový vrah - tabákový průmysl - 4.část.

Kdo zabije každoročně nejvíce lidí na světě? Tabákový průmysl. A kdo mu nejvíce pomáhá tento hrůzný čin uskutečnit? Politici, celebrity, atd.

 

Masový vrah - tabákový průmysl - 4.část.

Přejdi na předchozí část článku!

 

Tabákový průmysl těží hlavně z filmů

Podle rozsáhlého vědeckého výzkumu je filmový průmysl, zejména Hollywoodská studia, marketingovým pracovištěm tabákového průmyslu, který také filmová studia ovládá.  Ostatně také Matrix je skvělou propagací tabákového průmyslu, možná si vzpomenete na vědmu, která věděla vše dopředu a to samozřejmě díky cigaretám, které kouřila o sto šest.

 

Hoolywoodská studia jsou marketingovým pracovištěm tabákových firem. Propagaci tabákových výrobků naleznete v osmi až devíti z deseti celovčerních filmů. Novinkou posledních deseti let je zjištění, že také 80 a více procent filmů pro děti od 12 let jsou v podstatě velmi atraktivním návodem ke kouření!

 

Filmoví producenti se někdy obhajují tím, že jejich filmy reflektují skutečnost. Proto tam to kouření musí být, filmaři přece musí "reflektovat" realitu. Ovšem nebyly tu nejprve stovky milionu kouřících dětí a žen, také muži kouřili neporovnatelně méně. Samozřejmě je to obráceně.

 

Filmový průmysl není továrnou na sny. Je instruktorem kouření a instruktáž pečlivě plánoval a plánuje. Zneužitím výzkumů v oblasti psychologie, psychoanalýzy podsouvá do mužských, později ženských úst a dnes dětských tu nejničivější zbraň lidské historie. Tabákovou drogu.

 

Pokud jste nebyl kuřák, nedostal jste v Hollywoodu roli. A tak se dámy učily kouřit. Nejprve umělkyně, herečky a od nich bezpočty lidí po celém světě. Jenže nikoliv skutečnost, ale film je fikce. Má ale natolik sugestivní zobrazení, že podle svých "hvězd" se chováme více či méně všichni. Natož děti. Aby děti překonaly vrozené tělesné instinkty, kdy se organismus a psychika brání vstupu do kouření ať už zvracením, motáním hlavy a silnými příznaky tohoto šamanského vstupního rituálu, musí mít nesmírně silnou motivaci - víru - že to stojí za to, překonat ty hrozné příznaky a stát se "svobodným", nezávislým kuřákem.

 

Díky sugestivnímu působení filmu a vynikající "práci" marketingových pracovníků tabákových firem, které byly sponzorem a dnes už jsou často i vlastníkem vlivných filmových, později televizních studií i médií obecně, jsme se přiklonili od skutečnosti k fikci.

 

Filmový průmysl zásadně představuje cigaretu, doutník jako životního partnera od sexuálního až společenský kontext. Mezi velmi podobně prozkoumanými filmy nenaleznete jediný snímek, který by - jak říkají filmový manageři - reflektoval realitu, tedy skutečné důsledky užívání tabákových drog. Ve filmu jsou kuřáci od těch nekonformních vyšetřovatelů a detektivů (kteří tak úspěšně stíhají drogové dealery konkurenčních dorg - postavených mimo zákon) až po svůdné krásky vždy představováni jako svobodní, originální a většinou velmi krásní, charismatičtí lidé.

 

Proto je také děti napodobují. Netuší, že by filmový průmysl mohl vědomě páchat ten nejohavnější zločin lidské historie. A ono to tak opravdu je. Dosvědčil to mimo jiné autor velmi úspěšného detektivního filmu "Basic instict" Joe Esterhas, který propagoval kouření prakticky ve všech filmech - dokud nedostal rakovinu hrtanu.

 

Po té se obrátil na světový tisk, aby zveřejnil svůj dopis: "Pomohl jsem Hollywoodu odsoudit miliony dětí na smrt" ve kterém velmi trefně přirovnal kouření k časované zbrani, kterou filmový průmysl dává do ruky svým věřícím, dětským divákům a která později tyto děti zabije, po té co je před tím přivede do ničemného otroctví, nemoci a záměně přirozených hodnot za "iluze", jak platí změněný stav vědomí.

 

Tabákoví producenti neváhali a spolu s produkcí filmu Basic Instinct vypustili na trh i cigarety stejé značky "Basic". To už přeci jen bylo na některé novináře moc a tak tabákoví producenti tehdy řekli, že je film inspiroval k vypuštění této značky cigaret na světový trh. Kdo trochu zná marketingovou práci, jistě si domyslí jakou náhodou, že se to tabákovým producentům zalíbilo v hereckém výkonu reklamy na cigarety, alias celovečerní detektivce "Basic instinct"!

 

Scénárista tohoto filmu se obrátil také na Sharone Stone, které vlastní tabáková závislost způsobila tři potraty, aby jí poprosil, zda neupustí od zamýšleného dalšího dílu propagace cigaret Basic. Sharone Stone odmítla a tvrdě využila svůj vliv a kontrakt na oba díly k prosazení natočení dalšího dílu této fantastické reklamy na cigarety.

 

Přejdi na další část článku!

Zdroj: Matrix-2001.cz

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Z domova   Zdraví   Vrah   Tabák   Nikotin   Masový vrah   Kouření   Cigarety  


Kategorie Tabák


Tabákové firmy tají, že cigarety jsou radioaktivníTabákové firmy tají, že cigarety jsou radioaktivní
O radioaktivním poloniu v cigaretách se již mluvilo. Ale až nyní se zjistilo, jak dlouho tabákové firmy věděly, nakolik je to nebezpečné.Proč mladí lidé kouří cigarety?Proč mladí lidé kouří cigarety?
Mezi kuřáky je mnoho těch, kteří začali holdovat tomuto návyku ještě před dovršením osmnáctého roku věku. Ve skutečnosti převážná většina z nich začala kouřit ještě jako teenager. Proč?Masový vrah - tabákový průmysl - 6.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 6.část.
Tabák není potravina, je to nejničivější droga všech dob, v systému je uměle udržovaná prostřednictvím ministerstva zdravotnictví, politické reprezentace. Vymíráme na tabák a je to skutečnost, ne iluze.Masový vrah - tabákový průmysl - 5.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 5.část.
Je to tragický fakt. Bylo napsáno několik set tisíc prosebných dopisů, aby filmová studia přestala propagovat tabákové výrobky dětem. Dopisy dostala každá Hoolywoodská hvězda, všechny produkce, ale odpověď nepřišla od žádné z hvězd.Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.
Když cigarety zabíjí, vláda pouze přihlíží....Masový vrah - tabákový průmysl - 2.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 2.část.
Tabákový průmysl jako nejsilnější "partner" vlády a politických stran. Současná politika je plně v rukách tabákových producentů a jejich farmaceutických firem.Masový vrah - tabákový průmysl - 1.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 1.část.
Kouříte? Budete platit. Nekouříte? Tak také. Občané České republiky dotují podnikání tabákových firem, které jim invalidizují a zabíjí děti od nejútlejšího věku částkou 40 miliard korun ročně....


Kategorie Zdraví


Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace? Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace?
O objevu objeveného informoval poměrně seriózně Daily Mail. Většina světového tisku zprávu zjednodušila a udělala z toho senzaci. Jak to tedy ve skutečnosti je?Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!
V různých koutech světa se lidé dožívají různého průměrného věku. Ale všude se neustále prodlužuje. A do roku 2030 vědci očekávají prolomení magické devadesátky!Léčivá houba: REISHILéčivá houba: REISHI
Výčet pozitivních účinků houby Lesklokorky lesklé je velmi obsáhlý. Tento tradiční lék dlouhověkých Číňanů a Japonců pomáhá při cukrovce, vysokém tlaku, obnově buněk nebo i v boji proti rakovině.Hiporehabilitace: Když koně pomáhají lidemHiporehabilitace: Když koně pomáhají lidem
Koně mohou postižené postavit na nohy. Nebo vrátit mezi lidi. Nebo Vám jen pomohou od bolesti zad a špatného držení těla...I běžné léky na bolest z Vás udělají hluché, mrtvé nebo zombieI běžné léky na bolest z Vás udělají hluché, mrtvé nebo zombie
Běžné léky na bolest a nachlazení není dobré zobat jen tak preventivně. Pravidelně a v nadměrném množství. A v některých situacích raději vůbec!Vitamínové doplňky nepomáhají. A škodí!Vitamínové doplňky nepomáhají. A škodí!
Byl publikován nespočet vědeckých prací, zpochybňujících účinnost vitamínových doplňků. Podle většiny z nich pravidelné užívání vitamínových doplňků ničemu nepomáhá. Naopak. Zvyšují riziko rakoviny nebo předčasné smrti!7 důvodů, proč jíst dýně celý rok, nejen o Halloween7 důvodů, proč jíst dýně celý rok, nejen o Halloween
Dýně jsou plné vitamínu A, který jak známo zpomaluje stárnutí. Semena dýně jsou plná antioxidantů a vláknina dýně pomáhá udržovat hladinu cholesterolu. A nejen to…Cukrovarnický průmysl si koupil vědce, aby manipulovali výživová doporučeníCukrovarnický průmysl si koupil vědce, aby manipulovali výživová doporučení
Vědci z Harvardu byly zaplaceni za bagatelizaci vlivu cukrů na srdeční onemocnění. Je to již přes 50 let. Ale vliv jejich výživových doporučení je vidět i v současnosti. Zřejmě stojí i za dnešní epidemií obezity. Jak je to tedy s cukry?Válka o lék na Alzheimerovu nemoc v plném prouduVálka o lék na Alzheimerovu nemoc v plném proudu
O nadějném novém léku slýcháme celkem často. Všichni světoví lídři na něm intenzivně pracují. Všichni jej nutně potřebují a někteří jsou již ve třetí fázi. Ale analytici jim dávají šanci na úspěch pouze okolo 15 procent…Spad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a FukušimouSpad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a Fukušimou
Dr. Roberto Lucchini srovnává vliv katastrof na zdraví obyvatel. V okolí WTC je prokazatelně více případů rakoviny než ve zbytku New Yorku a USA.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí