internetWEEK.cz menu TOPlist

Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.

Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.

Když cigarety zabíjí, vláda pouze přihlíží....

 

Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.

Přejdi na předchozí část článku!

 

Jak to dopadne?

 

Není to stvořitel, ani Vy nebo já, ani občané - jsou to tabákoví producenti, kteří generují, vytváří politiku - politické prostředí, které neúprosně vede zemi a lidstvo ke zničení lidí.


Tabákoví "baroni" nemají nějaké "duchovní" cíle, mají moc, zprostředkovanou moc. Mají dnes absolutní moc ve všech známých, popsaných státoprávních systémech - vyjma budhistický stát Bhútán, kde je obchodování a prodej tabáku zakázan. Ve všech ostatních popsaných státech je dětské kuřáctví legální, státem dotovanou a chráněnou drogovou závislostí.

Jak se tabák k lidem dostal?


Možná už nám ani nepřijde divné, že známe jméno kdejakého herce, spíše pseudonym. Známe dokonale repliky z různých filmů. Pokud na ulici se zabíjí děti tabákem, neřešíme to, pokud přijede celebrita na filmový festival, jsou toho plné noviny. Hollywood táhne.

 

Závislost, nemoc je vynikající obchod. Za druhé světové války měli tabákoví producenti odklad vojenské služby a prezident Roosevelt vyhlásil tabák za "strategickou" plodinu. Bylo to v době, kdy už se nejméně dvě desetiletí vědělo o šílených účincích této likvidační drogy.

 

Tehdy tabákoví producenti vymysleli "geniální", strategický tah. Přiznali válečným invalidům trafiky. Toto úsloví ostatně zdomácnělo podnes!  Kdo by nepodporoval válečné veterány? Kdo by zpochybnil, kromě těch šťouravých vědců, tabákové výrobky, když je prodávali hrdinové z druhé světové války.  Navíc proti tabáku prý bojoval Hitler! Tabákový průmysl je opravdu ne o krok, ale o svět napřed, Bohužel o ten náš!

 

Kupříkladu mylná fikce o tom, že Hitler byl nekuřák se traduje v Německu podnes.  Proto prý německé úřady jsou k tabáku tolerantní, protože Hitler ho chtěl zakázat. Jenže Hitler byl vášnivý kuřák, svůj Mein Kampf napsal zcela pod halucinačním vlivem tabáku, kdy ve vězení mu byl tabák jediným partnerem.

 

 Cigareta - každodenní kamarád kuřáků i nekuřáků

 

Jako řada dalších politiků, ale i umělců právě pod neznalým užíváním této drogy podlehl iluzi, že může ovládnout, sjednotit svět pod svou "božskou" kontrolu!  Netušil, podobně jako řada z nás, že nikoliv my ovládneme tabák skrze svět, ale tabák - tato zničující droga, ovládne svět skrze nás, pokud se staneme jejími služebníky ať už jako kuřáci, nebo distributoři!


Teprve později začal abstinovat a podobně jako se z ultralevičáka stal ultrapravicový rétorik, stal se s vášnivého kuřáka radikální nekuřák, který ve své zrůdné šílenosti posloužil jako loutka pro vyvolání válečného konfliktu. Tabákoví producenti později záměrně "představili" Hitlera jako odpůrce kouření - pravý opak je ale pravdou.

 

Hitler rozhodně nebojoval proti kouření, byl to jen nemocný šílenec a charismatický rétorik, který se naprosto nelišil od dnešních politiků ani ve své propagandě, ani ve své vizi - sjednoceného světa, který zničí individualitu, rozumnost a z lidí udělá stroje, kteří budou rodit - zásobovat otroky vůdce sjednoceného světa. To se také děje ovšem právě zásluhou tabákových producentů, kteří se ovládnutím národních legislativ "stali" nadlidmi, přesně jak o to usiloval Hitler.

 

Děti


Dokážete si představit, že děti uprostřed hry napadne usušit si tabákové listy, zabalit je do papírového svitku a začít kouřit?

To by byla složitá a nesmyslná konstrukce. Závislost na tabáku je čímkoliv jiným, než svobodnou volbou, či spontání hrou dětí. Stejně je lživý i argument, že děti "napodobují" závislost svých rodičů. V pubertálním období, kdy se děti promyšlenou strategií a marketingem tabákových firem dostávají do této závislosti, se naopak vůči svým rodičům vymezují.

 

Pokračuj na další část článku!

 

Zdroj: Matrix-2001.cz

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Z domova   Zdraví   Vrah   Tabák   Nikotin   Masový vrah   Kouření   Cigarety  


Kategorie Z domova


8 startupů, které nás v poslední době zaujaly8 startupů, které nás v poslední době zaujaly
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.Videa: Brno jak ho neznáteVidea: Brno jak ho neznáte
Podívejte se na tři zajímavá videa o Brně a jeho okolí.Hiporehabilitace: Když koně pomáhají lidemHiporehabilitace: Když koně pomáhají lidem
Koně mohou postižené postavit na nohy. Nebo vrátit mezi lidi. Nebo Vám jen pomohou od bolesti zad a špatného držení těla...Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.
Čeští politici mají stále dokola potřebu omlouvat se Německu za poválečný odsun. Připomeňme si, o co šlo, proč je to nesmysl a slovy prezidenta Beneše „vlastizrada“, před kterou varoval.Mnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné děníMnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné dění
Etnolog, antropolog, publicista a indián byl hostem u Daniely Drtinové. Udělejte si 23 minut času. Stojí to za to.Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?
Jestli je Vám dnes padesát, o práci se zřejmě bát nemusíte. Alespoň co se robotů týče. Ale přemýšlíte-li, co studovat, zbystřete. Řadu povolání již automatizace vymýtila. A ještě více jich čeká jistý ortel. Svět se mění…Expert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médiiExpert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médii
Technika jde neustále dopředu. Každá generace vyrůstá jinak, než ta předchozí. Již od vynálezu knihtisku. A vždy jsou slyšet hlasy, že je to špatně. Ale technologie dětem nezakazujte, zkuste jen dodržet několik zásad…EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?
Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?Slovenská slova, kterým mladí Češi nerozumíSlovenská slova, kterým mladí Češi nerozumí
K žádnému jinému národu světa nemáme blíže. Kus společné historie, kultura a chtělo by se říci i velmi podobný jazyk. Mladí Češi ale slovenštině obvykle nerozumí.Automobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomikyAutomobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomiky
Automobily zaměstnávají 5% ekonomicky aktivních obyvatel. Tvoří však téměř čtvrtinu HDP s tržbami okolo 865 miliard korun. A stát nešetří dalšími pobídkami v tomto sektoru…
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí