internetWEEK.cz menu TOPlist

Šílený střelec James Holmes byl naprogramován

Šílený střelec James Holmes byl naprogramován

Konspirační teorie v kauze Jamese Holmese. Jeho spoluvězeň z vazby vypovídá. Masový vrah řekl, že byl „naprogramován“ zločinným psychiatrem.

 

Šílený střelec James Holmes byl naprogramován

Nebyl jsem sám, komu bylo v létě 2012 divné, jak se vzorný student neurologie James Holmes najednou pomátl a rozstřílel na sedm desítek diváků v kině v americkém Denveru. Zvláštní bylo především to, že se Holmes zabýval výzkumem mozku a že jeho psychiatrička za sebou měla armádní minulost. Holmes u soudu působil jako pomatenec. Šlo u tohoto šíleného střelce z kina, kde se promítal film „Temný rytíř povstal“, prostě jenom o atak psychózy, nebo za tím mohlo být ještě něco navíc? Že mohlo, potvrdil nedávno jeho spoluvězeň z cely předběžného zadržení kanceláře šerifa v kraji Arapahoe. Steven Unruh tvrdí, že byl 20. července v přijímacím prostoru vězení v době, kdy tam přivezli Holmese. Později prý měl možnost s ním hodiny komunikovat.

 

Začal to v roce 2011 Nor Breivik a letošního roku ho v létě následovali Američané James Holmes a Wade Page. V pozadí konání těchto masových vrahů nějakým způsobem figuruje armáda. |Čtěte dále v magazínu internetWEEK.cz | Šílení střelci, armáda a thrillery – jak to souvisí? >>>

 

Věci nejsou tím, čím se zdají

Čtyřidvacetiletý Holmes řekl, že ho jeho terapeut (terapeutka?) „naprogramoval“, aby zabíjel. Použil prý přitom metodu neuroligvistického programování - NLP. Holmes věděl, o čem mluví, protože jeho studium zahrnovalo kontrolu mozku. Když zabíjel lidi v kině, měl prý pocit, že jde o počítačovou hru. A byl pod prášky. Pocit virtuální reality skončil, když odešel z kina. Došlo mu, co udělal. Unruh prý slyšel, jak mu ostatní vězňové vyhrožují, a také slyšel, jak Holmes v zoufalství mlátí hlavou o stěny. Litoval svého činu. Unruh mu údajně sebevraždu rozmluvil a Holmes mu začal důvěřovat, předal mu dokonce jisté číslo na mobilní telefon a požádal, aby na něj, až bude venku, zavolal.

 

To všechno připomíná hollywoodský thriller. Jako bychom to už viděli. Co mluví ve prospěch výpovědi Unruha, kterého nevzala vážně ani policie ani státní zástupce? Především fakt, že s tím vyšel na veřejnost, protože nemá co získat, spíše si tím způsobí potíže. Co mluví proti Unruhovi? Policie tvrdí, že vězňové spolu komunikovat nemohli. A na čísle, které dostal, byla sice psycholožka, ale ta prohlásila, že nezná ani Holmese ani Unruha.

 

Jako atentát na Roberta Kennedyho

Někteří američtí publicisté připomínají v souvislosti s Holmesem atentát z 5. června 1968 na Roberta Kennedyho, kdy jeho vrah Palestinec s jordánským občanstvím Sirhan Sirhan po zadržení působil dojmem, že je „mimo“. Podle obhájce Sirhan neměl k vraždě žádný důvod, „byl to nastrčený moula“. A co víc, někteří svědci vypověděli, že střelci byli dva. Nepřipomíná vám to něco? Ano atentát na Johna F. Kennedyho, i v tomto případě se dodnes vedou spory, kolik lidí vlastně na prezidenta střílelo.

 

Nejoblíbenější americký preziden byl zastřelen. Přestože byl údajný atentátník Lee Harvey Oswald brzy dopaden, osudný pátek je zahalen kouřovou clonou... |Čtěte dále v magazínu internetWEEK.cz | Velké konspirační teorie: Atentát na J. F. Kennedyho >>>

 

CIA a vymývání mozku

Tajné a nelegální programy CIA na vymývání mozku a „výrobu“ poslušných nájemných zabijáků pomocí drog, se nazývají MK-ULTRA. Projekt byl zahájen v roce 1950 a prozrazen byl až v roce1975. Námětu využili autoři filmu Spiknutí (v originále Conspiracy Theory) s Mel Gibsonem a Julií Roberts a natočili výborný thriller o paranoidním konspirátorovi, který měl ale pravdu. CIA může na programu pracovat dodnes. Kauza šíleného střelce z denverského kina by to mohla potvrdit. Jenom se jim to vymklo z rukou. A výsledek byl takový, jaký byl. Nebo je to jinak? A šílený student neurologie, který se ČIROU NÁHODOU během studia zabýval kontrolou mysli, skončí v blázinci? Uvidíme.

 

Zdroj: http://news.gather.com/viewArticle.action?articleId=281474981765961

 

Další příspěvky autora: Jiří Sirotek


Články ve stejných kategoriích:

Konspirační teorie   Masový vrah   Zajímavosti ze světa   CIA  


Kategorie Konspirační teorie


Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.



Zmizení letu 370 – konspirační teorieZmizení letu 370 – konspirační teorie
Hlavní konspirační teorie - letadlo bylo uneseno na základnu Diego Garcia. NSA ví, kde přistálo. Mobilní telefony vyzváněly ještě několik hodin po zmizení letadla.



Zdraví: 8 uznaných konspiračních teoriíZdraví: 8 uznaných konspiračních teorií
Fluor ve vodě škodí, ekologické sáčky jsou karcinogenní a GMO znečišťuje americké řeky insekticidem. Některá hlavní média v USA, Kanadě a v Británii začínají publikovat informace, které předtím spadaly jen do oblasti alternativní žurnalistiky.



Jak byl zabit Usáma bin LádinJak byl zabit Usáma bin Ládin
Další voják podal svědectví o smrti šéfa Al Kájdy. Existují tři verze o jeho konci. Jedna je oficiální, druhou popsal Matt Bissonnett v knize No Easy Day. Třetí svědectví poskytl časopisu Esquire člen komanda zvaný Střelec.



Konspirace – Střelba v Sandy Hook Konspirace – Střelba v Sandy Hook
Američané mají novou konspirační teorii. Její tvůrci nevěří, že popis krveprolití v základní škole v Newtownu je pravdivým obrazem skutečnosti. Bylo to jinak. Ale jak?



9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.



Zdravá konkurence pro toxický aspartam? Stévie!Zdravá konkurence pro toxický aspartam? Stévie!
Je to obyčejná tráva. 300x sladší než cukr. Ale nemá kalorie a nezvyšuje hladinu inzulinu. Proto je postrachem potravinářské chemie.



Velké konspirační teorie: ChemtrailsVelké konspirační teorie: Chemtrails
Podívejte se na oblohu. Uvidíte silnou mlžnou čáru od letadla, která vydrží pěkně dlouho. Pozor, je v tom záměr! Vládci světa, ilumináti vás ohrožují. Taková je chemtrailová konspirační teorie. My jsme se pokusili dát dohromady všechna pro i proti.



Svět řídí jedna superkorporace!Svět řídí jedna superkorporace!
Nejde přitom o konspirační teorii, ale o realitu – dokázali to výzkumníci Curyšské univerzity.



Konspirační teorie – Ježíš KristusKonspirační teorie – Ježíš Kristus
Byl to americký spisovatel Dan Brown, kdo oživil myšlenku, že Ježíš nebyl svatý, ale měl ženu a děti. Teorií kolem křesťanského Mesiáše je však více.




COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí