internetWEEK.cz menu TOPlist

Masový vrah - tabákový průmysl - 5.část.

Masový vrah - tabákový průmysl - 5.část.

Je to tragický fakt. Bylo napsáno několik set tisíc prosebných dopisů, aby filmová studia přestala propagovat tabákové výrobky dětem. Dopisy dostala každá Hoolywoodská hvězda, všechny produkce, ale odpověď nepřišla od žádné z hvězd.

 

Masový vrah - tabákový průmysl - 5.část.

Přejdi na předchozí část článku!

 

Celebrity


Jsme docela vedle z filmových celebrit. Jenže ony se živí invalidizací a smrtí našich dětí. Je to tragický fakt. Navíc vědomě a to je ještě horší.V minulém roce statisíce dětí v USA, pod patronací státního zdravotního rady Kalifornie napsaly několik set tisíc prosebných dopisů, aby filmová studia přestala propagovat tabákové výrobky dětem. Dopisy dostala každá Hoolywoodská hvězda, všechny produkce, ale odpověď nepřišla od žádné z hvězd.

 

Pouze Julia Roberts nechala po své asistence jednomu z dětí písemně vzkázat, že pokud bude dopisy od dětí dále obtěžována, zajistí si právní pomoc.

 

Fascinující v této věci je také fakt, že politici zákonem zakázali reklamu na tabákové výrobky v televizi. Je to geniální tah. Čím více se lidstvo vzdělává, tím více hrozí to, že by to prostě někomu přišlo divné, že v televizi, či filmu běží reklama na smrtící výrobek. V kině a v televizi je tedy reklama na kouření v "civilizovaných" zemích zakázána! Nicméně podle vědců je film nejatraktivnější a zdaleka nejúčinnější forma reklamy. Tabákové výrobky jsou tedy propagovány v televizi a v kině NONSTOP. Není žádný jiný spotřební produkt, který by měl masovější propagaci, než právě tabákové produkty.

 

Filmový průmysl tedy vědomě získává denně nejméně 80 000 dětí do celoživotní nemoci s údajně 50%-ní mortalitou a 100%-ní invalidizací.

 

Za to film uctíváme, zasunul se nám hluboko do podvědomí, platíme drahé vstupné, abychom sledovali často fantastické příběhy, nádherné, slzíme u filmu, ale není to nic platné. Film je totiž fikce. Je to opravdu jen REKLAMA na tabákové výrobky, doslova instruktáž dětí pro vstup do nemoci kouření!

 

Vzpomenete si na nějakého detektiva, který by nekouřil? Pokud se pozorněji zadíváte na kterýkoliv film, zjistíte jak precizně je tam dosazen tabákový výrobek.  Brečíme nad filmovými hrdiny, ztotožňujeme se s nimi, prožíváme jejich příběhy, zejména děti a oni odvádí bezchybnou práci, zabíjí nás všechny vysoce sofistikovanou a cílenou propagací nejničivější popsané nemoci lidských dějin - tabakismem. Pokud upozorníte na to, že film je reklama na tabák a řádně to doložíte, nestane se vůbec nic.

 

Filmaři jsou skvělými služebníky tabákové, politické hydry, obchodu s nemocí, smrtí a iluzí. Pokud si ale film - tabákovou reklamu - neoprávněně zkopírujete, můžete být odsouzeni až na 4 roky vězení. Tak systém chrání sny Hollywoodských producentů, tak systém chrání nemoci a smrt, iluzi - Matrix - na rozdíl od současnosti, skutečnosti.

 

Kudy z Matrixu?

 

Pokud budou v politice u moci lidé, kteří likvidují dětské životy, zdraví, celé rodiny a vydávají to za ochranu jejich zdraví a prosperity, Matrix NIKDY nepadne. Pokud si budeme myslet, že kouření se nás netýká, Matrix také nikdy nepadne. Pokud se rozhodnete, že to není v pořádku, když dětem mizí dětská hřiště, protože prý nesplňují hygienické normy zatímco tabákové drogy do nich společnost přímo vetkává, můžete věc změnit. Nejde to ale myšlenkou, pouze jasným činem. Vyjádřením stálého protestu a požadování vysvětlení od ministerstev zdravotnictví školství až po vládu, proč v systému dotuje a chrání tabákové podnikatele místo jejich obětí - dětí.

 

Zatím tak NIKDO nečiní.

 

Pokud usvědčíme politickou hydru z její ochrany a vytváření nekonkurenčního prostředí pro tabákové drogy, je velká naděje na vítězství. Klíčem Matrixu je ministerstvo zdravotnictví. To je dceřiná firma Phillipa Morrise od A až po Zet.

 

Tam se domlouvá ochrana tabákových drog, stejně jako velké obchody pro farmaceutické firmy, které naprosto nic nemají společného s ochranou lidského zdraví! Jde opravdu jen o velmi pragmatický, státem vynucovaný drogový obchod. Bohužel dnes už nejen v případě tabáku, ale i řady "léčiv", očkování.

 

Co můžeme čekat od ministerstva zdravotnictví, které je na straně tabákových koncernů a tvoří jim právní ochranu jak na úrovni legislativy, kdy epidemii dětského kouření záměrně ignoruje, tak na úrovni možné individuální obrany občanů, marněním civilních žalob díky "varovným" nápisům, které na obaly tabákových výrobků přikazuje, které prohrávají spory poškozených s tabákovým průmyslem!

 

Pokud by se našlo byť jen deset lékařů, nebo učitelů, policistů, nebo hasičů, zkrátka lidí, kteří se naopak snaží o kvalitní vzdělání dětí a jejich ochranu a šli by si stoupnout před vládu s žádostí o ukončení státní podpory tabákového podnikání vůči dětem, jakož i hanebného propojení tabákových firem s povinným vzděláním - zachránili by nejen bezpočet dětí, které ještě do kouření nevstoupily, ale také bezpočet životů, zdraví a způsobili by obrat v politice.

 

Zatím se takových deset lití nenašlo! Snad je to také tím, že tabák je dobrým sponzorem klíčových míst, rád předvádí svou dobročinnost. Na místě je ale otázka co je to za dobročinnost, když ani ne z peněz, které získáte za šíření nemoci, utrpení a smrti, ale pouze z daní si odepíšete něco málo pro dobročinné účely. Jakýkoliv důležitější fond "na pomoc" dětem, či hned celému česku je obsazen tabákovými donátory jako první. Velmi výmluvná je i adresa: www.dobrocinnyfond.cz

 

Umíráme, jsme modifikováni tabákovými drogami a zákony, které tato hydra, sžírající nás za živa diktuje.

 

Naše děti, jejich výchovu i zdraví, život zasvěcujeme tabákovým firmám, které je vzdělávají pro pozici v tomto otrokářském systému, které je učí kouřit, být nemocný pomocí filmových reklam - iluze. Naše děti platí nejvyšší daň tomuto vyšinutému, sadistickému politickému systému. Pokud se budeme hádat mezi sebou a třeba i stokrát nazveme chyby politiků, nic se nezmění. Náš hlas totiž není zákon. A jedině zákon může v lidské společnosti něco změnit. O tom také toto odhalení Matrixu je!

 

Pokud politiky usvědčíme z toho, že slouží nemoci a smrti, že jen zprostředkovávají moc tabákovým firmám, máme vyhráno. Matrix je tabák. Matrix je iluze, která obrací vnímání. Nutí nás myslet si, že vlastně nežijeme, že jen sníme a jednou se ze snu probudíme. I kdybychom se ale snažili sebevíc, ten svět tu je a je tu pro nás.  Pokud si myslíte, že se Vám svět jen zdá, uhoďte se do nohy, nebo se opravdu štípněte, přinejmenším bolest je zcela skutečná!

 

Stejně jako bolest při umírání na rakovinu, nebo bolest ducha při slepotě, ztrátě dítěte, to vše zde tabákové výrobky působí. Hasiči, policisté zachraňují a my jsme na to po právu hrdi, ale co je jejich výkon proti tabákové stvůře, která zabíjí a invalidizuje po tisících na každý jeden hrdinský čin policisty, nebo hasiče, lékaře.

 

Přejdi na další část článku!

 

Zdroj: Matrix-2001.cz

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Z domova   Zdraví   Vrah   Tabák   Nikotin   Masový vrah   Kouření   Cigarety  


Kategorie Tabák


Tabákové firmy tají, že cigarety jsou radioaktivníTabákové firmy tají, že cigarety jsou radioaktivní
O radioaktivním poloniu v cigaretách se již mluvilo. Ale až nyní se zjistilo, jak dlouho tabákové firmy věděly, nakolik je to nebezpečné.Proč mladí lidé kouří cigarety?Proč mladí lidé kouří cigarety?
Mezi kuřáky je mnoho těch, kteří začali holdovat tomuto návyku ještě před dovršením osmnáctého roku věku. Ve skutečnosti převážná většina z nich začala kouřit ještě jako teenager. Proč?Masový vrah - tabákový průmysl - 6.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 6.část.
Tabák není potravina, je to nejničivější droga všech dob, v systému je uměle udržovaná prostřednictvím ministerstva zdravotnictví, politické reprezentace. Vymíráme na tabák a je to skutečnost, ne iluze.Masový vrah - tabákový průmysl - 4.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 4.část.
Kdo zabije každoročně nejvíce lidí na světě? Tabákový průmysl. A kdo mu nejvíce pomáhá tento hrůzný čin uskutečnit? Politici, celebrity, atd.Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.
Když cigarety zabíjí, vláda pouze přihlíží....Masový vrah - tabákový průmysl - 2.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 2.část.
Tabákový průmysl jako nejsilnější "partner" vlády a politických stran. Současná politika je plně v rukách tabákových producentů a jejich farmaceutických firem.Masový vrah - tabákový průmysl - 1.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 1.část.
Kouříte? Budete platit. Nekouříte? Tak také. Občané České republiky dotují podnikání tabákových firem, které jim invalidizují a zabíjí děti od nejútlejšího věku částkou 40 miliard korun ročně....


Kategorie Vrah


Absurdní požadavekAbsurdní požadavek
I soudce Městského soudu v Praze se jen obtížně bránil smíchu. Aby ne......John Wayne Gacy - masový vrah - 5. částJohn Wayne Gacy - masový vrah - 5. část
V řece Illionis objeveno další tělo, už jedenatřicáté. Nakonec byl Gacy převezen do Menardova nápravného zařízení, kde byl po letech apelací zabit smrtící injekcí.John Wayne Gacy - masový vrah - 4. částJohn Wayne Gacy - masový vrah - 4. část
Policisté se opět vrátili k prohledávání Gacyho domu. J.W. Gacy se konečně přiznal, že někoho zabil. Vyšetřovatelé nezačali kopat ihned, nejdříve chtěli podrobně prozkoumat místo pod podlahou. Po minutách kopání objevili zbytky těla.John Wayne Gacy - masový vrah - 4. částJohn Wayne Gacy - masový vrah - 4. část
Den před zatčením se Gacy svěřil svým přátelům a spolupracovníkům, že ve skutečnosti zabil okolo 30-ti lidí, protože byli špatní a snažili se ho vydírat.John Wayne Gacy - masový vrah - 3. částJohn Wayne Gacy - masový vrah - 3. část
Náš seriál o masovém vrahovi pokračuje svou 3. částí.John Wayne Gacy - masový vrah - 2. částJohn Wayne Gacy - masový vrah - 2. část
Ve vězení se Gacy držel všech pravidel a vyhýbal se problémům. Byl ideálním vězněm, vědom si, že může být brzy propuštěn na čestné slovo. Vraždit začal až později.....John Wayne Gacy - masový vrah - 1. částJohn Wayne Gacy - masový vrah - 1. část
Den před zatčením se Gacy svěřil svým přátelům a spolupracovníkům, že ve skutečnosti zabil okolo 30-ti lidí, protože byli špatní a snažili se ho vydírat.Masový vrah - tabákový průmysl - 6.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 6.část.
Tabák není potravina, je to nejničivější droga všech dob, v systému je uměle udržovaná prostřednictvím ministerstva zdravotnictví, politické reprezentace. Vymíráme na tabák a je to skutečnost, ne iluze.Masový vrah - tabákový průmysl - 4.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 4.část.
Kdo zabije každoročně nejvíce lidí na světě? Tabákový průmysl. A kdo mu nejvíce pomáhá tento hrůzný čin uskutečnit? Politici, celebrity, atd.Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.Masový vrah - tabákový průmysl - 3.část.
Když cigarety zabíjí, vláda pouze přihlíží....
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí