internetWEEK.cz menu TOPlist

Encyklopedie mimozemšťanů: Lyřané

Encyklopedie mimozemšťanů: Lyřané

Předkové humanoidů z celé galaxie. Pradávná mimozemská kultura, která v dávných dobách navštívila Zemi.

Encyklopedie mimozemšťanů: Lyřané

Lyřané jsou natolik podobní lidem, že v evropském či americkém městě byste si jich ani nevšimli. Jsou jen o něco vyšší a jejich kůže je trochu světlejší.

 

Před tisíci let jejich civilizace dosáhla velmi vysoké technologické úrovně, ale upadla do rozepří a nejednoty. Tato nesvornost vedla k válce a způsobila jejich společnosti velké škody. Potom mnoho těchto bytostí odletělo ve svých hvězdných lodích kolonizovat Plejády, Hyády a souhvězdí Vegy.

 

Někteří z plejádských a lyřanských předků navštívili Zemi během lemuriánské a atlantské epochy. Lyřané od doby svého konfliktu pokračovali dále ve vývoji. Můžeme se na tyto civilizace dívat jako na své galaktické bratrance.

 

Když byli původní humanoidní obyvatelé Lyry (kteří mají společný původ s pozemskými humanoidy) vypuzeni z tohoto souhvězdí před mnoha tisíci roky, začali souhvězdí Lyry obývat ještěři (reptiloidi).

 

Během lyřanských válek došlo k masovému odchodu humanoidů do Plejád, hvězdokupy Hyády v souhvězdí Býka a ke hvězdě Vega.

 

Tato část vesmíru, stejně jako naše soustava, je stále ještě „bitevním polem“ znepřátelených ještěřích Šediváků a lidí.

 

Souhvězdí Lyra

 

Podle kontaktéra Billy Meiera Lyřané měli svůj původ ve hvězdokupě poblíž Ring Nebula Lyry. Tito původní Lyřané při svých početných cestách na velkých vesmírných archách doletěli do mnoha dalších hvězdných systémů, kde našli vhodné podmínky k osídlení a založili kolonie, které nakonec vyslaly své vlastní vesmírné cestovatele.

 

Kontaktér Alex Collier popisuje počátek Lyranské civilizace takto: Bylo rozhodnuto, že lidská životní forma se vytvoří v systému Lyra. Lidská rasa tam žila přibližně 40 miliónů let. Tato lidská rasa se na Lyře orientovala na zemědělství. Lyřané se vyznačují nordickými znaky a je docela možné, že to jsou bibličtí Elohim. Někdy jsou popisováni jako Galaktičtí historikové pro lidské druhy. Z toho můžeme dovozovat, že pomáhají rozšiřovat pravdu o evoluci lidské rasy v galaxii a mají hluboké porozumění galaktické lidské kultuře a "lidskému ducha".

 

Poskytují včetně přesných informací o lidské historii pochopení galaktické historie, objevují lidskou podstatu, nabízejí diplomacii a řešení konfliktů a globální vzdělávání.

 

Mají blízký vztah k původním zdrojům a prastarým historiím. Tím jsou užiteční v chápání minulosti, za účelem transformace. Až lidé pochopí svou minulost a svůj původ, budou schopni se vědomě vrátit zpátky, slupku po slupce budou loupat až k jádru a pak zjistí svou pravou podstatu. V tomto procesu jsou Lyřané vynikajícími průvodci.

 

Zdroje: http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_19a.htm
exopolitika.cz
Foto: http://www.hvezdnouoblohou.wz.cz

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Mimozemšťané   Mimozemské civilizace   Encyklopedie mimozemšťanů  


Kategorie Encyklopedie mimozemšťanů

Encyklopedie mimozemšťanů: ArkturiániEncyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni
Arkturiáni jsou velmi láskyplní a duchovně vyspělí mimozemšťané ze souhvězdí Pastýře.


Encyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotilaEncyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotila
Jedna z nejzajímavějších skupin mimozemšťanů je Velitel Aštar a jeho flotila.


Encyklopedie mimozemšťanů: PlejáďanéEncyklopedie mimozemšťanů: Plejáďané
Plavovlasí, někdy hnědovlasí humanoidi „nordického“ typu sídlí v planetárním systému hvězdy Taygeta v Plejádách i jinde.


Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greysEncyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys
Malí neo-ještěří humanoidi jsou velmi plodní a inteligentní. Jsou to „mozky“ ještěřího druhu, zatímco větší Reptiliáni jednají jako fyzičtí vládci.


Kategorie Mimozemské civilizace

Výzkum UFO v PeruVýzkum UFO v Peru
Anthony Choy, šéf oddělení pro výzkum UFO peruánského vojenského letectva, je přesvědčen, že mimozemská inteligence dala v Peru mnohokrát najevo, že je na Zemi přítomna.


6EQUJ5 aneb příběh Wow signálu6EQUJ5 aneb příběh Wow signálu
Před 35 lety zachytil radioteleskop na Big Ear Radio Observatory signál, který měl všechny znaky umělého mimozemského původu. Podívejme se na historii této události i na celé hledání mimozemských signálů pod značkou SETI.


Atlantida podle Iva WiesneraAtlantida podle Iva Wiesnera
Ivo Wiesner patřil mezi atlantology, kteří systematicky zkoumají všechny dostupné prameny a jdou svou vlastní cestou. Výsledkem jeho alternativního bádání je obraz historie, která s oficiální vědou nemá téměř nic společného...


SETI: Země mluvíSETI: Země mluví
Pokud najdeme inteligentní mimozemské civilizace, máme je kontaktovat? A pokud ano, co má být naším poselstvím? Využijte šance říci svůj názor v mezinárodním projektu institutu pro výzkum mimozemského života SETI...


Pyramidy začaly vysílat energii do vesmíruPyramidy začaly vysílat energii do vesmíru
Probouzejí se k životu staré legendy z Atlantidy, že pyramidy mají tajné poslání? Možná nejde jen o hrobky králů, ale o zvláštní energetické kondenzátory, které spojují interdimenzionálně Zemi s nejrůznějšími planetami a hvězdami...


O utajování zdrojů – Steve M. GreerO utajování zdrojů – Steve M. Greer
Ufolog Steve M. Greer vystoupil na summitu Evropské exopolitiky. Z jeho vystoupení s názvem Příslib nové energie je velmi zajímavé video...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí