Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Encyklopedie mimozemšťanů: Lyřané

Encyklopedie mimozemšťanů: Lyřané

Předkové humanoidů z celé galaxie. Pradávná mimozemská kultura, která v dávných dobách navštívila Zemi.

Encyklopedie mimozemšťanů: Lyřané

Lyřané jsou natolik podobní lidem, že v evropském či americkém městě byste si jich ani nevšimli. Jsou jen o něco vyšší a jejich kůže je trochu světlejší.

 

Před tisíci let jejich civilizace dosáhla velmi vysoké technologické úrovně, ale upadla do rozepří a nejednoty. Tato nesvornost vedla k válce a způsobila jejich společnosti velké škody. Potom mnoho těchto bytostí odletělo ve svých hvězdných lodích kolonizovat Plejády, Hyády a souhvězdí Vegy.

 

Někteří z plejádských a lyřanských předků navštívili Zemi během lemuriánské a atlantské epochy. Lyřané od doby svého konfliktu pokračovali dále ve vývoji. Můžeme se na tyto civilizace dívat jako na své galaktické bratrance.

 

Když byli původní humanoidní obyvatelé Lyry (kteří mají společný původ s pozemskými humanoidy) vypuzeni z tohoto souhvězdí před mnoha tisíci roky, začali souhvězdí Lyry obývat ještěři (reptiloidi).

 

Během lyřanských válek došlo k masovému odchodu humanoidů do Plejád, hvězdokupy Hyády v souhvězdí Býka a ke hvězdě Vega.

 

Tato část vesmíru, stejně jako naše soustava, je stále ještě „bitevním polem“ znepřátelených ještěřích Šediváků a lidí.

 

Souhvězdí Lyra

 

Podle kontaktéra Billy Meiera Lyřané měli svůj původ ve hvězdokupě poblíž Ring Nebula Lyry. Tito původní Lyřané při svých početných cestách na velkých vesmírných archách doletěli do mnoha dalších hvězdných systémů, kde našli vhodné podmínky k osídlení a založili kolonie, které nakonec vyslaly své vlastní vesmírné cestovatele.

 

Kontaktér Alex Collier popisuje počátek Lyranské civilizace takto: Bylo rozhodnuto, že lidská životní forma se vytvoří v systému Lyra. Lidská rasa tam žila přibližně 40 miliónů let. Tato lidská rasa se na Lyře orientovala na zemědělství. Lyřané se vyznačují nordickými znaky a je docela možné, že to jsou bibličtí Elohim. Někdy jsou popisováni jako Galaktičtí historikové pro lidské druhy. Z toho můžeme dovozovat, že pomáhají rozšiřovat pravdu o evoluci lidské rasy v galaxii a mají hluboké porozumění galaktické lidské kultuře a "lidskému ducha".

 

Poskytují včetně přesných informací o lidské historii pochopení galaktické historie, objevují lidskou podstatu, nabízejí diplomacii a řešení konfliktů a globální vzdělávání.

 

Mají blízký vztah k původním zdrojům a prastarým historiím. Tím jsou užiteční v chápání minulosti, za účelem transformace. Až lidé pochopí svou minulost a svůj původ, budou schopni se vědomě vrátit zpátky, slupku po slupce budou loupat až k jádru a pak zjistí svou pravou podstatu. V tomto procesu jsou Lyřané vynikajícími průvodci.

 

Zdroje: http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_19a.htm
exopolitika.cz
Foto: http://www.hvezdnouoblohou.wz.cz

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Mimozemšťané   Mimozemské civilizace   Encyklopedie mimozemšťanů  


Kategorie Encyklopedie mimozemšťanů

Encyklopedie mimozemšťanů: ArkturiániEncyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni
Arkturiáni jsou velmi láskyplní a duchovně vyspělí mimozemšťané ze souhvězdí Pastýře.


Encyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotilaEncyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotila
Jedna z nejzajímavějších skupin mimozemšťanů je Velitel Aštar a jeho flotila.


Encyklopedie mimozemšťanů: PlejáďanéEncyklopedie mimozemšťanů: Plejáďané
Plavovlasí, někdy hnědovlasí humanoidi „nordického“ typu sídlí v planetárním systému hvězdy Taygeta v Plejádách i jinde.


Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greysEncyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys
Malí neo-ještěří humanoidi jsou velmi plodní a inteligentní. Jsou to „mozky“ ještěřího druhu, zatímco větší Reptiliáni jednají jako fyzičtí vládci.


Kategorie Mimozemšťané

Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?
Rychlé rádiové záblesky (FRB, Fast Radio Bursts) jsou jednou z velkých záhad současné astronomie. Odkud k nám přicházejí a jaký je jejich původ?


Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?
Pomocí Googlu našel neznámý záhadolog na našem přírodním satelitu podivný objekt trojúhelníkového tvaru s osvětlenými hranami. Zase atraktivní podvod, nebo důvod, aby některý stát začal připravovat misi na Měsíc?


Měsíční záhadyMěsíční záhady
Náš přírodní satelit skrývá mnoho tajemství. Zaparkovali dutý a vytěžený Měsíc na orbitě kolem Země před miliony let mimozemšťané? Tuto hypotézu zveřejnili již v roce 1960 dva sovětští vědci – Michail Vasin a Alexander Ščerbakov.


Chování a vzhled mimozemšťanů podle vědcůChování a vzhled mimozemšťanů podle vědců
Podle některých jsou malí, šediví, mají velkou hlavu a oči. V Hollywoodu si je představují všelijak, většinou dost nechutně. Přiletí, začnou pálit laserem do Bílého domu a nakonec je zničí americký prezident ve stíhačce…


Bret Oldham: Mimozemské únosy a děti ŠedivákůBret Oldham: Mimozemské únosy a děti Šediváků
Bret Oldham vydal knihu Children Of The Greys, která je zaměřena na zkušenosti pozemšťanů s mimozemskými únosy. On sám a jeho manželky byli uneseni a podrobeni brutálním experimentům.


Fenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťanFenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťan
V oblasti esoteriky se objevila další zajímavá žena. Jmenuje se Teal Scottová. Tvrdí o sobě, že je napůl mimozemšťanka a že má neuvěřitelné mimosmyslové schopnosti. Krom toho chce zachránit svět.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí