internetWEEK.cz menu TOPlist

Výzkum UFO v Peru

Výzkum UFO v Peru

Anthony Choy, šéf oddělení pro výzkum UFO peruánského vojenského letectva, je přesvědčen, že mimozemská inteligence dala v Peru mnohokrát najevo, že je na Zemi přítomna.

Výzkum UFO v Peru

Dr. Anthony Choy je zakládajícím členem úřadu pro vyšetřování UFO v Peru (OIFAA). Byl šéfem výzkumu UFO v rámci peruánské armády řadu let. Je také autorem Projektu 33 - prvního Integrovaného výzkumu fenoménu UFO v Peru. Byl prvním vyšetřovatelem mimořádného objevení UFO v peruánském městě Chulucanas, kde se v říjnu a v listopadu 2001 objevovaly neznámé létající objekty. Během následujících tří let provedl mnoho cest do oblastí, kde byla pozorována UFO, vyslechl mnoho svědků, získal videozáznamy a sbíral systematicky fakta o UFO.

 

Indident Chulucanas

Poprvé k tomu došlo 13. října 2001 v noci. Lidé viděli světelné objekty o délce 150 až 200 metrů, vznášející se tiše mnoho hodin nad městem Chulucanas na severu Peru. Svítící objekty vytvářely zvláštní geometrické formace a potom splynuly do jediné světelné koule. Dr. Choy tvrdí, že létající objekty byly v interakci s lidmi, jako by reagovaly na jejich pohyb.

 

 

Byl mezi prvními, komu se podařilo získat film zachycující UFO z Chulucanas. Je na něm vidět osm světelných koulí. Objekty se pohybovaly ve vzduchu pět hodin, přičemž prováděly zjevně inteligencí řízené manévry. O pět dnů později, 25. října, se objevily UFO znovu. Poblíž města byl pozorován svítící objekt o průměru asi 25 metrů kapkovitého tvaru. Během několika minut si lidé všimli, že v tamějším lese přistálo několik svítících koulí. Výskyt těchto UFO pokračoval i v polovině listopadu téhož roku, kdy jedna z lodí letěla and městem a způsobila mezi lidmi paniku.

 

UFO nad Machu Picchu:

 

 

Anomální jevy v Peru

Dr. Choy upozornil, že v roce 2004 se podařilo ve spolupráci s americkou televizí Univision nafilmovat vzdálený objekt neznámé podstaty i původu, který se velmi rychle pohyboval po obloze všemi možnými směry. V roce 2001 peruánské vzdušné síly oznámily v Limě založení úřadu pro výzkum UFO. Před tím lidé nad Limou často pozorovali UFO. Některé se dokonce podařilo vyfotografovat nebo nafilmovat. Jihoamerické pozorování UFO je velmi časté, ale zůstává poněkud stranou světového zájmu, nicméně je důkazem, že fenomén UFO se netýká pouze USA a Velké Británie.

 

UFO 19.1.2011, Lima, Peru:

 

 

Vysvětlení neexistuje

„Výsledky byly neuvěřitelné,“ řekl po letech dr. Choy pro televizi History Channel o svém vyšetřování UFO v Peru. Podle jeho slov se určitě nejednalo o přirozeně vysvětlitelné jevy, jako jsou světla helikoptér nebo padající zbytky družic. „Může to být projev mimozemského inteligentního života.“
Plukovník Jose Raffo Moloche z peruánského vojenského letectva označil vyšetřování chulucanského incidentu za první oficiální výzkum UFO v této zemi. „Jednalo se o fyzikálně reálné jevy, pro které nemáme vysvětlení,“ shrnul jeho předběžné výsledky. Případ zůstává otevřený a vyšetřování dál pokračuje nezávisle.

 

Sledování Ufo v Peru má svou historii. Když velké pevné objekty neznámého původu létaly neomezeně nad státním územím, začaly některé složky obrany státu sbírat data a požádaly tajné služby o analýzu. Bezpečnost země byla dobrým důvodem, proč se těmito „incidenty“ zabývat. Kromě toho peruánský prezident Alberto Fujimori sám pozoroval v roce 1991 neidentifikované létající objekty, měl tedy na vysvětlení osobní zájem. Peru není jediným státem, který se v Jižní Americe zabýval výskytem UFO, totéž prováděly vlády Chile, Uruguaye, Brazílie a Argentiny, které nechaly zřídit příslušné úřady, do výzkumu byly zapojeny i různé univerzity.

 

Nepřehlédněte v magazínu internetWEEK.cz | Záhadné čáry na planině Nazca >>>

 

Češi v Peru

Zajímavé informace o mimozemšťanech v Amazonii přinášejí také Češi. Jedním z nich je cestovatel Petr Chobot. Podle jeho slov v určité oblasti Peru dochází k četným kontaktům s mimozemskou civilizací. Oblast sleduje tamní vláda, armáda i vědci, dokonce i Američané. Místní obyvatelé v této oblasti o přítomnosti mimozemšťanů nepochybují. Místní šamani mimozemšťany telepaticky kontaktují, umí je přivolat a říkají jim „učitelé z hvězd“. Zemi podle Chobota neustále monitoruje 57 mimozemských civilizací, z nichž některé zde mají základny. Přítomnost UFO ve Střední a Jižní Americe je podle něj zcela jasná a nezpochybnitelná. Chobot spolupracuje s dokumentaristou Viliamem Poltikovičem. Ten natočil o Amazonii dokumentární film „Učitelé z hvězd“.

 

 

Nepřehlédněte dále v magazínu internetWEEK.cz | Velké konspirační teorie – UFO a mimozemšťané >>>

 

Ilustrace: Ufo letiště v Peru? http://jpgmag.com/photos/2478643

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO   Výzkum   Peru   Mimozemské civilizace   UFO - videa  


Kategorie UFO

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.


Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.


Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.


Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí