internetWEEK.cz menu TOPlist

Encyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni

Encyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni

Arkturiáni jsou velmi láskyplní a duchovně vyspělí mimozemšťané ze souhvězdí Pastýře.

Encyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni

Arcturus je nejjasnější hvězda souhvězdí Pastýře (Bootes), vzdálená od Země asi 36 světelných let. Arkturiáni patří vedle Plejáďanů k mimozemšťanům, o nichž se v poslední době dost mluví i píše.

 

Jejich štíhlé postavy dosahují výšky od 90 cm do 120 cm. Kůže je zelenavá, mají velké tmavohnědé nebo černé oči mandlového tvaru a na rukách jenom tři prsty. Ovládají dokonale telepatii a dokáží pohybovat předměty jen silou mysli.

 

Žijí v průměru 350 až 400 let. Nestárnou, protože jejich velmi pokročilá duchovní podstata jim umožňuje, aby podle potřeby měnili časoprostor, ani netrpí nemocemi. Ukončují svůj fyzický život, když se naplní smlouva, kterou uzavřeli.

 

Arkturitáni

 

Arkturiáni žijí v jedné z nejpokročilejších civilizací v naší galaxii. Jde o pětidimenzionální civilizaci, která představuje prototyp budoucí Země. Podle Plejádské knihovny má arkturiánská energie na lidstvo pozitivní, léčivý vliv v oblasti duševní i duchovní. Tato energie tvoří bránu, kterou procházejí lidské duše po smrti ke svému znovuzrození. Funguje jako mezistanice pro nefyzické vědomí, aby se mohlo přizpůsobit materiálnímu světu. Kniha The Keys of Enoch (Enochovy klíče) tento prostor popisuje jako mezistanici nebo programovací centrum.

 

Arkturiáni se zcela zaměřují na realizaci Boží cesty. Učí, že nejzákladnější součástí života v páté dimenzi je láska a že je nutné překonat negativitu, strach, vinu a transformovat je na lásku a světlo.

 

Arkturiáni úzce spolupracují se vzestoupenými mistry a s Galaktickým velením. Cestují vesmírem ve svých mezihvězdných lodích, které patří k nejlepším ve vesmíru. Jeden z důvodů, proč na Zemi ještě nezaútočili válkychtiví negativní mimozemšťané, je ten, že se obávají arkturiánských lodí, které Zemi střeží. K lidem, kteří byli nebo stále jsou s Arkturiány telepaticky ve spojení, patřil například tzv. „spící prorok“ Edgar Cayce, Suzan Caroll a Norma Milanovich.

 

Zdroje: www.bibliotecapleyades.net, www.rahunta.cz

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Mimozemšťané   UFO   Encyklopedie mimozemšťanů  


Kategorie Encyklopedie mimozemšťanů

Encyklopedie mimozemšťanů: LyřanéEncyklopedie mimozemšťanů: Lyřané
Předkové humanoidů z celé galaxie. Pradávná mimozemská kultura, která v dávných dobách navštívila Zemi.


Encyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotilaEncyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotila
Jedna z nejzajímavějších skupin mimozemšťanů je Velitel Aštar a jeho flotila.


Encyklopedie mimozemšťanů: PlejáďanéEncyklopedie mimozemšťanů: Plejáďané
Plavovlasí, někdy hnědovlasí humanoidi „nordického“ typu sídlí v planetárním systému hvězdy Taygeta v Plejádách i jinde.


Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greysEncyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys
Malí neo-ještěří humanoidi jsou velmi plodní a inteligentní. Jsou to „mozky“ ještěřího druhu, zatímco větší Reptiliáni jednají jako fyzičtí vládci.


Kategorie Mimozemšťané

Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?
Rychlé rádiové záblesky (FRB, Fast Radio Bursts) jsou jednou z velkých záhad současné astronomie. Odkud k nám přicházejí a jaký je jejich původ?


Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?
Pomocí Googlu našel neznámý záhadolog na našem přírodním satelitu podivný objekt trojúhelníkového tvaru s osvětlenými hranami. Zase atraktivní podvod, nebo důvod, aby některý stát začal připravovat misi na Měsíc?


Měsíční záhadyMěsíční záhady
Náš přírodní satelit skrývá mnoho tajemství. Zaparkovali dutý a vytěžený Měsíc na orbitě kolem Země před miliony let mimozemšťané? Tuto hypotézu zveřejnili již v roce 1960 dva sovětští vědci – Michail Vasin a Alexander Ščerbakov.


Chování a vzhled mimozemšťanů podle vědcůChování a vzhled mimozemšťanů podle vědců
Podle některých jsou malí, šediví, mají velkou hlavu a oči. V Hollywoodu si je představují všelijak, většinou dost nechutně. Přiletí, začnou pálit laserem do Bílého domu a nakonec je zničí americký prezident ve stíhačce…


Bret Oldham: Mimozemské únosy a děti ŠedivákůBret Oldham: Mimozemské únosy a děti Šediváků
Bret Oldham vydal knihu Children Of The Greys, která je zaměřena na zkušenosti pozemšťanů s mimozemskými únosy. On sám a jeho manželky byli uneseni a podrobeni brutálním experimentům.


Fenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťanFenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťan
V oblasti esoteriky se objevila další zajímavá žena. Jmenuje se Teal Scottová. Tvrdí o sobě, že je napůl mimozemšťanka a že má neuvěřitelné mimosmyslové schopnosti. Krom toho chce zachránit svět.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí