Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys

Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys

Malí neo-ještěří humanoidi jsou velmi plodní a inteligentní. Jsou to „mozky“ ještěřího druhu, zatímco větší Reptiliáni jednají jako fyzičtí vládci.

Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys

Šediváci jsou založení logicky a fungují na základě animální snahy přežít a v mnoha případě jsou vůči lidem emocionálně vnímaví. Stejně jako jiní ještěří entity odsávají lidem životně důležité tekutiny. Šediváci měří 105 až 135 cm. Jejich barva kůže je světlešedá až hnědošedá, někdy má odstín zelený a modrý.

 

Vysávají energii

Šediváci prý odebírají lidem – stejně jako další ještěři – životně důležité tekutiny a jejich životní energii. Z toho důvodu lidé, kteří ať vědomě či nevědomě spolupracují s Šediváky (mají implantáty nebo jsou naprogramováni) vypadají neživotně a bez emocí.

 

Šediváci jsou krajně nepoctiví, a ačkoli jednají „logicky“, je to jejich logika, kterou se řídí, aby dosáhli svých cílů. Jsou to bytosti nejčastěji pozorované jako „mimozemšťané“ při výskytu UFO. Jejich základní program je sloužit sobě.

 

Tajná dohoda s USA

Využívají Zemi jako zásobárnu biologického materiálu (lidé a mrzačení dobytka). Jsou velmi telepatičtí. Nesnaží se náš svět dobýt a okupovat. Šediváci ze Zety Reticuli dokáží zvětšit své mentální pole, aby ovládali lidi. Tyto různé druhy Šediváků jsou členy sítě, která je typem volné aliance, která slouží společným záměrům a cílům. Šediváci z Rigelu měli vlastní tajnou dohodu s americkou vládou.

 

Oplodňují ve velkém množství lidské ženy a později plody extrahují. Mnoho biologického materiálu získávají při mrzačení dobytka. Je známo, že se dopouštěli i mrzačení lidí. Tento materiál byl nalezen na jejich ztroskotaných lodích.

 

Existují zdroje, které uvádějí, že jsou našimi příteli a že my jsme s únosy souhlasili. Jsme tady proto, abychom řekli, že to není pravda. Jsou to velmi nevyrovnané bytosti a přiletěli kvůli svým vlastním sobeckým zájmům. Pohlížejí na nás podobně, jako přistupuje nevědomá masa lidské společnosti ke zvířatům.

 

Zeta Šediváci

Zeta Šediváci se dělí do dvou skupin: jedna je k lidem o něco tolerantnější. Druhá skupina má zájem Zemi kolonizovat a dobýt. Šediváci mají jednu základnu u Aleutských ostrovů. Zdá se, že Šediváci ovlivňují jak svůj druh ze Zety Reticuly, tak Beeletraxany.

 

Tito Šediváci nemají žaludek, přijímají potravu kůží nebo pod jazykem. Nereprodukují se sexuálně, ale klonují, problém tohoto množení spočívá v tom, že každé další klony jsou slabší. Mají lepší technologie než lidé, ale spirituálně a sociálně jsou za lidmi opoždění.

 

Reptiliáni

Reptiliáni jsou další mimozemský druh, jehož záměry jsou nejhorší. Mají lidská těla, ale ještěří tváře. Měří v průměru 180-210 cm. Jsou studenokrevní a schopní hibernace. Velitelé tohoto druhu se nazývají Draco. Mají zvláštní křídla, ale kasta vojáků a vědců je nemá.

 

alien-reptilian

Reptiliáni jsou v kontaktu se Zemí už velmi dlouho. Ve svém domovském systému žijí pod zemí. Draco zřejmě řídí práci dělnické kasty, která má postavu nižší, jen asi 120 cm vysokou. Tyto bytosti jsou někdy pokládány za poddruh Šediváků. V poslední době se tato skupina spolu s Šediváky jeví jako největší nebezpečí pro Zemi.

 

Jak se chránit

Zvláštní cílem Reptiliánů a Šediváků je ovládnutí Země pomocí metod skrytého ovládání mysli, podobně jako se o to snažím ilumináti a Tajná vláda.

 

Tyto dvě skupiny jsou důvěrně propojené. Co můžeme dělat, abychom se chránili před kontrolou mysli, hypnózou a mozkovými implantáty? Naše vláda nás prodala kvůli své touze po moci a ovládnutí světa a teď neumí zastavit to, co sami nastartovali. Pro lidstvo je hlavní úkol získat zpět moc od vlád světa. Musíme tlačit na vlády, aby uvolnily své informace o mimozemské přítomnosti na celé planetě. Je třeba, aby lidé věděli, s čím mají co do činění, jediná cesta je posilovat naše vědomí.

 

Jestliže nějaký jedinec v souladu s Bohem nebo (duchovními) Mistry a má nad sebou moc, ovládá mistrovsky své energie, nemusí s ničeho bát. Svět se potřebuje probudit spirituálně a psychologicky a lidé opustit svou pozici obětí. Je to přijímání pozice oběti, co umožňuje únosy a manipulaci.

 

Jakmile cítíte tyto mimozemšťany ve své blízkosti, jen se modlete, opakujte afirmace a vizualizujte si ochranu. Jedinou skutečnou nadějí pro lidstvo zůstává hromadné duchovní probuzení, které znamená začátek dění. Toto duchovní probuzení nás musí vést i do politických akcí za účelem převzetí moci od Světové vlády a iluminátů. Součástí lidské moci je, že jsme schopni myslet jako jedinci. Šediváci mají skupinovou paměť a nevelkou schopnosti myslet individuálně. Sdílejte tuto informaci mezi svými přáteli. Hodně lidí už si uvědomilo, co se děje. A efekt sté opice funguje. Probíhá to právě teď.

 

Encyklopedie mimozemšťanů: Další >>>

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_19a.htm
Překlad a úprava heartblue

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Encyklopedie mimozemšťanů   Ze světa   Greys   šediváci   Ilumináti   Reptiliáni   Dracos   Mimozemšťané   UFO  


Kategorie Encyklopedie mimozemšťanů

Encyklopedie mimozemšťanů: LyřanéEncyklopedie mimozemšťanů: Lyřané
Předkové humanoidů z celé galaxie. Pradávná mimozemská kultura, která v dávných dobách navštívila Zemi.


Encyklopedie mimozemšťanů: ArkturiániEncyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni
Arkturiáni jsou velmi láskyplní a duchovně vyspělí mimozemšťané ze souhvězdí Pastýře.


Encyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotilaEncyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotila
Jedna z nejzajímavějších skupin mimozemšťanů je Velitel Aštar a jeho flotila.


Encyklopedie mimozemšťanů: PlejáďanéEncyklopedie mimozemšťanů: Plejáďané
Plavovlasí, někdy hnědovlasí humanoidi „nordického“ typu sídlí v planetárním systému hvězdy Taygeta v Plejádách i jinde.


Kategorie Mimozemšťané

Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?
Rychlé rádiové záblesky (FRB, Fast Radio Bursts) jsou jednou z velkých záhad současné astronomie. Odkud k nám přicházejí a jaký je jejich původ?


Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?
Pomocí Googlu našel neznámý záhadolog na našem přírodním satelitu podivný objekt trojúhelníkového tvaru s osvětlenými hranami. Zase atraktivní podvod, nebo důvod, aby některý stát začal připravovat misi na Měsíc?


Měsíční záhadyMěsíční záhady
Náš přírodní satelit skrývá mnoho tajemství. Zaparkovali dutý a vytěžený Měsíc na orbitě kolem Země před miliony let mimozemšťané? Tuto hypotézu zveřejnili již v roce 1960 dva sovětští vědci – Michail Vasin a Alexander Ščerbakov.


Chování a vzhled mimozemšťanů podle vědcůChování a vzhled mimozemšťanů podle vědců
Podle některých jsou malí, šediví, mají velkou hlavu a oči. V Hollywoodu si je představují všelijak, většinou dost nechutně. Přiletí, začnou pálit laserem do Bílého domu a nakonec je zničí americký prezident ve stíhačce…


Bret Oldham: Mimozemské únosy a děti ŠedivákůBret Oldham: Mimozemské únosy a děti Šediváků
Bret Oldham vydal knihu Children Of The Greys, která je zaměřena na zkušenosti pozemšťanů s mimozemskými únosy. On sám a jeho manželky byli uneseni a podrobeni brutálním experimentům.


Fenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťanFenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťan
V oblasti esoteriky se objevila další zajímavá žena. Jmenuje se Teal Scottová. Tvrdí o sobě, že je napůl mimozemšťanka a že má neuvěřitelné mimosmyslové schopnosti. Krom toho chce zachránit svět.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí