internetWEEK.cz menu TOPlist

UFO: Záhadné hučící krabice

UFO: Záhadné hučící krabice

Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.

UFO: Záhadné hučící krabice

Začíná to jako klasický sci-fi příběh, kde klid je předzvěstí dramatu. Bude to jako ve filmu? Krabice zatím jen leží a hučí. Nikdo se jimi moc nezabývá. Lokální noviny je alespoň zaznamenaly. Místní oceánolog z Vědeckého centra Bill Hanshumaker se na ně podíval a řekl stručně: „Nevím, oč jde.“

 

Oregonská i další vlády, na jejichž území se boxy objevily, oznámily, že záležitost vyšetřují, ale zatím nevydaly žádné stanovisko. Mezitím se na ně vrhli milovníci záhad. Podle jednoho z nich se další tisíce kontejnerů nacházejí v moři. Krabice byly objeveny začátkem února 2013 na západním pobřeží, nejen v Oregonu. Dr. Hanshumaker dostal radu, aby je monitoroval. Fotografie, kterou pořídil server Huliq, pochází z místa zvaného Bray´s Point. Američtí ufologové vypátrali další zajímavé informace: podobné kovové boxy objevili Britové na plážích Srí Lanky i jinde již koncem 90. let a v letech 2004 a 2005.

 

UFO historie je plná „záhadných krabic“

Podle britských zpráv se tyto krabice objevily v Indickém moři a v Bengálském zálivu v době, kdy zde byl pozorován velký výskyt UFO. Tentokrát se krabice objevily mimo Oregonu ještě ve státě Washington a v Severní Kalifornii. Média a úřady je víceméně ignorují hlavně proto, že v Pacifiku poslední dobou zuří bouře, říká oregonský ufolog Errol. Podle něj v souvislosti s výskytem UFO nebo kovových boxů dojde vždy k jakémusi „komunikačnímu útlumu“. Nicméně hodnotí pozitivně, že se nálezem zabývá aspoň oregonská Státní univerzita. Místní oceánolog Hanshumaker normálně studuje vyplavené mrtvé velryby nebo mořské ptáky. K podivným krabicím se odmítl vyjádřit, nicméně si je aspoň vyfotografoval a nakreslil.

 

Zdroje:
http://beforeitsnews.com/space/2013/03/archaeological-sumerian-tablets-video-found-in-iraq-ancient-persianibiru-coming-around-again-2456930.html
http://www.huliq.com/10282/ufo-sightings-reveal-more-strange-metal-boxes-along-coastal-beaches
http://caperdaily.com/ufosmysteriesweird-events-for-cape-breton-isl-7035

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO   Záhada   Pozorování UFO   USA  


Kategorie UFO

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.


Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.


Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.


UFO spadlo u břehu Okinawy.  Je to pravda, není to pravda?UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?
Do pobřežních vod ostrova Okinawa se 5. prosince 2012 zřítilo UFO, informovalo mnoho médií po celém světě. Fotka pořízená japonskou armádou je skvělá. Japonci slíbili, že UFO vyzvednou ze dna.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí