internetWEEK.cz menu TOPlist

Kometa století je UFO

Kometa století je UFO

Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.

Kometa století je UFO

Na internetu už několik týdnů koluje fotografie, kde je za světelnou koulí komety ISON objeven tvar, který nemá s kometami a asteroidy rozhodně nic společného: vypadá jako trojdílný symetrický objekt, připomínající letadla z Hvězdných válek.

 

Je to záhada nebo podvod, což se v těchto případech často stává. O kometu nemají zájem jen ufologové, ale také někteří křesťané, kteří ji spojují s druhým příchodem Ježíše Krista! Proč astronomové dělají kolem téhle komety takový rozruch? Protože by mohla podle některých odhadů být viditelná i ve dne a v noci dosáhnout světelnosti Měsíce!

 

Kometa ISON - fotografie C/2012 S1 pořízená Hubbleovým teleskopem 10. a 11. dubna 2013

 

Vesmírný objekt, přilétávající z Oortova mraku, objevili v září 2012 ruští astronomové. Dostal označení C/2012 S1 (ISON). Brzy obdržel mediálně zajímavou přezdívku „kometa století“. Jenomže ještě před tím, než by měla kometa jasně zářit na našem nebi, mine Slunce ve vzdálenosti pouhých milion kilometrů, což nemusí přežít. Maximální přiblížení k Slunci má podstoupit 28. listopadu. Když vydrží, bude se vracet kolem Země na Vánoce. Viditelná pouhým okem by měla být již koncem října v souhvězdí Lva. Objekt, který se řítí vesmírem obrovskou rychlostí, má v průměru asi 5 kilometrů a má Zemi minout v bezpečné vzdálenosti 60 milionů kilometrů.

 

Jak to vidí ufologové

Nadšenci vidí v kometě loď Galaktické federace jménem Xanterexx, planetu Nibiru nebo archanděla Azara. Kometu si nějaký alarmista vzal na mušku už v únoru 2013, kdy tvrdil, že ji sleduje UFO. Podle něj kometu ovládá nějaká inteligence. Disclose.tv přispěla ještě zajímavějším videem, na kterém je vidět, že pomalu rotující jádro komety obíhají dva světelné podlouhlé objekty. Silně to však připomíná animaci.

 

 

Katastrofisti už spekulují, že mimozemské lodě jsou tam proto, aby navedli kometu k pádu na Zemi.

 

Pozor, záběry, o kterých pojednává tento článek, jsou zřejmě podvrhem! Radarové záběry UFO u komety ISON jsou podvrh >>>

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO   UFO - videa   Kometa  


Kategorie UFO

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.


Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.


Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.


Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.


UFO spadlo u břehu Okinawy.  Je to pravda, není to pravda?UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?
Do pobřežních vod ostrova Okinawa se 5. prosince 2012 zřítilo UFO, informovalo mnoho médií po celém světě. Fotka pořízená japonskou armádou je skvělá. Japonci slíbili, že UFO vyzvednou ze dna.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí