internetWEEK.cz menu TOPlist

UFO na Měsíci, UFO všude

UFO na Měsíci, UFO všude

Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.

UFO na Měsíci, UFO všude

Na starých fotografiích Měsíce z roku 1971 se vyskytuje jeden na první pohled nezajímavý záběr. Ale zvětšené tečky připomínají vesmírné plavidlo, které určitě není pozemského původu. Nikdo si dvou teček nad obzorem (které vypadají jako hvězdy) nevšiml, až v červnu 2013 se objevil jejich zvětšený detail na internetu. Fotografie byla pořízena během letu Apolla 15, přesné datum není známo.

 

Mise Apolla 15

Apollo 15 byl devátý pilotovaný let tohoto programu a čtvrtý, během nějž lidé přistáli na Měsíci. Start ze Země - 26.7.1971. Posádku tvořili velitel David Scott, Alfred Worden a James Irwin. Po třídenním letu se loď dostala na oběžnou dráhu Měsíce. Scott a Irwin přistáli s měsíčním modulem na povrchu 30. července. K projížďkám měli nový elektromobil a provedli také přímý televizní přenos. Posádka zvládla třídenní průzkum Měsíce včetně 18,5 hodiny strávených mimo modul a návrat na Zemi úspěšně. Apollo přistálo 7. srpna 1971. Pokud lidské počínání na přirozeném satelitu Země sledovala cizí civilizace, je to opravdu gól! Jestliže nejde, jak už se často stává, o falzifikát nějakého vtipálka.

 

Fotografie NASA letícího objektu nad povrchem Měsíce:

 

A link na fotografii NASA je zde:

 

Plné rozlišení je zde: http://www.hq.nasa.gov/alsj/a15/AS15-84-11255HR.jpg

 

Historie UFO na Měsíci

Výskyt UFO kolem Měsíce potvrzuje dlouhodobě stále větší počet amatérských astronomů. Podivné jevy na Měsíci nejsou novinka, astronomové pozorují dalekohledy zářící světla na našem satelitu již od 18. století. V roce 1953 oznámil vědecký redaktor New York Herald Tribune John J. O´Neill, že pozoroval svým teleskopem na Měsíci v Moři neklidu obrovský světelný most o délce asi 20 kilometrů. Jeho pozorování potvrdili i další astronomové. Objekt dostal jméno O´Neillův most.

 

Ale vraťme se k Apollu 15.

 

Misi Apolla 15 už byly nějaké neidentifikované létající objekty přičteny. Modrý objekt na fotografii NASA AS15-85/08 agentura označila za úlomek z kosmické kabiny nebo za anomálii fotoaparátu.

 

Další letící objekt našli ufologové na záběru AS15-91-12403 pořízeném z oběžné dráhy, když letěl velitelský modul Endeavour nad krátery Wallace a Wolff B.

 

 

UFO pozorovali během programu Apolla i další kosmonauti. Například Buzz Aldrin veřejně dosvědčil, že v roce 1969 doprovázel Apollo 11 cestou k Měsíci podivný objekt, který vzbudil pozornost posádky do té míry, že se na něj zeptali pozemní základny, zda netuší, oč by mohlo jít. Pozemní základna věc prověřila a pouze oznámila, že UFO se pohybuje asi „6000 námořních mil“ od Apolla. Co to bylo, dodnes nikdo oficiálně neoznámil. A možná to ani nikdo neví.

 

Pozorování UFO přibývá

Na přelomu let 2012 a 2013 samozřejmě značně vzrostl počet pozorování UFO na Zemi, ale stále více jich bylo vidět také z vesmírné stanice ISS, šlo o objekty různých tvarů, některé letící velmi pomalu, některé naopak prolétly kolem kamer velmi rychle. Nikdo jasně nerozhodl, o co jde. Byly to reflexní odrazy oken stanice, meteory, zbytky satelitů a raket nebo mimozemské lodě?

 

Nepřehlédněte: Velké konspirační teorie – UFO a mimozemšťané >>>

Zdroje:
http://www.ufosightingsdaily.com/2013/06/ufo-found-on-apollo-15-mission-photo.html
http://paranormal-news.ru/news/apollon_15_v_1971_godu_zasnjal_na_lune_korabl_prishelcev/2013-06-27-7173
http://2012indyinfo.com/2013/04/14/former-nasa-employee-saw-ufos-during-apollo-15-mission-ufo-casebook-files/
http://www.huffingtonpost.com/2013/01/16/ufos-on-the-moon_n_2482840.html, http://www.debunker.com/texts/apollo11.html

 

Videa: YouTube, Fotografie: NASA

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Pozorování UFO   NASA   Měsíc   UFO  


Kategorie UFO

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.


Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.


Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.


Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.


UFO spadlo u břehu Okinawy.  Je to pravda, není to pravda?UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?
Do pobřežních vod ostrova Okinawa se 5. prosince 2012 zřítilo UFO, informovalo mnoho médií po celém světě. Fotka pořízená japonskou armádou je skvělá. Japonci slíbili, že UFO vyzvednou ze dna.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí