internetWEEK.cz menu TOPlist

UFO nad Brémami vyděsilo Němce

UFO nad Brémami vyděsilo Němce

Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“

UFO nad Brémami vyděsilo Němce

Německo žije vzrušením nad neobvykle drzým „UFO“. Létající objekt se v pondělí 6. ledna 2014 pohyboval v malé výšce nad Brémami. Objevil se několikrát na radarech. Dispečeři kvůli tomu odklonili na několik hodin vnitrostátní leteckou dopravu. Letadlo z Francie muselo čekat na přistání.

 

Není to poprvé. UFO tady létalo už loni v létě a bylo přitom nafilmováno. „Co to k čertu je?“ ptá se hlas na záznamu neidentifikovaného létajícího, jasně osvětleného objektu nad německými Brémami.

 

 

V pondělí na Tři krále byla dokonce na několik hodin přerušena letecká doprava. Policisté pozorovali záhadný objekt infrapřístrojem a sledovali ho i s použitím vrtulníku, ale marně. „Vypadalo jako letadlo, ale bylo hlasitější,“ řekl jeden svědek. Letoun, osvětlený červenými a zelenými světly, přeletěl čtyřikrát nad jeho domem ve výšce mezi 100 a 200 metry.

 

Mluvčí policie popsal situaci: „Dva policisté pozorovali v 18.31 v nad plovárnou v Osterdeichu letoun podobný helikoptéře ve výši asi 300 metrů. Nešlo však o helikoptéru.“ Zvláštní je, že UFO se nesnažilo nijak skrývat, bylo vybavené silným reflektorem a svítilo jím. Objekt se pomalu vznášel nad stadionem a potom zamířil směrem na Innenstadt. „Policejní vozy ho následovaly, ale letoun potom zmizel v hustých mracích. Podruhé se objekt objevil v 21 hodin na radarech letectva a potom už nebyl pozorován.“

 

UFO v německé policii žádné velké nadšení nevyvolalo. „Jde o trestný čin narušení letecké dopravy. Nevíme, co to bylo, ale bylo to tady,“ řekli místní policisté.

 

Jenom v USA je denně evidováno na 400 nových hlášení o UFO. Záhadné létající objekty a mimozemšťané patří neodmyslitelně do naší doby a kultury. Stejně jako konspirační teorie... | Velké konspirační teorie – UFO a mimozemšťané >>>

 

Zdroje:
http://www.spiegel.de/panorama/vermeintliches-ufo-sorgt-fuer-flugausfall-am-flughafen-bremen-a-942127.html
http://www.bild.de/news/inland/ufo/ufo-alarm-airport-bremen-fluege-gestrichen-34104262.bild.html
http://www.thelocal.de/20140107/alleged-ufo-disrupts-travel-at-airport-bremen-germany

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO - videa   Neidentifikovatelný létající objekt   UFO  


Kategorie UFO

James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.


Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.


Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.


Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.


UFO spadlo u břehu Okinawy.  Je to pravda, není to pravda?UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?
Do pobřežních vod ostrova Okinawa se 5. prosince 2012 zřítilo UFO, informovalo mnoho médií po celém světě. Fotka pořízená japonskou armádou je skvělá. Japonci slíbili, že UFO vyzvednou ze dna.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí