internetWEEK.cz menu TOPlist

Vrazi na Facebooku

Vrazi na Facebooku

Britští vězni vyhrožují na Facebooku a vysmívají se obětem.

Vrazi na Facebooku

Britská justice dala z Facebooku odstranit tři desítky stránek, na kterých se vězni vysmívali svým obětem. Podle serveru BBC to řekl ministr spravedlnosti Jack Straw... Ministr chce najít opatření, která by zabránila pašování mobilních telefonů do věznic. Mobily uvěznění používají také k přístupu na internet...Facebook používá třeba vězeň Colin Gunn, který stál za dvojnásobnou vraždou. Zveřejňuje na něm své myšlenky. Uvedl například, že se nemůže dočkat, až vyjde z vězení a uvidí strach v očích lidí... Vrah šestnáctiletého hocha Jade Braithwaite se zas na webu chlubil, že se sice dostal "na dno, ale ne z kola ven". Napsal, že by chtěl mít dálkové ovládání, aby mohl "umlčet nebo vymazat lidi", když by potřeboval. (Lidové noviny 11. února).Tokováto výchova a napravování provinilců by se snad nelíbilo ani samotnému Makarenkovi. Horší je, že toto chování je jen projevem vrahů idiotů, ti skuteční gauneři spíše řídí likvidaci svědků apod. Inu eurohumanita musí být, i kdyby na chleba nebylo.Zdroj: Netsocan.cz

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ze zahraničí   Vrazi   Vězni   Netsocan.cz   Facebook  


Kategorie Vězni

Věznice - Arizona - USAVěznice - Arizona - USA
Šerif Joe Arpaio vytvořil „stanovou věznici” proto, aby pomohl ušetřit státu Arizona miliony dolarů výdajů, které by jinak stál jakýkoliv jiný vězeňský komplex.


Vězni mají lepší stravu než myVězni mají lepší stravu než my
Studie, prováděná výzkumníky z the Bournemouth University (Velká Británie), zjistila, že vězni v britských žalářích mívají lepší stravu, než pacienti v zemských nemocnicích.


Kategorie Netsocan.cz

Absurdní požadavekAbsurdní požadavek
I soudce Městského soudu v Praze se jen obtížně bránil smíchu. Aby ne......


Jak ovládnout lidstvo?Jak ovládnout lidstvo?
Kontrolou potravin lze ovládat lidstvo.


Chceme vás léčit, ne vyléčitChceme vás léčit, ne vyléčit
Web villagevoice.com zkoumal, proč přes úspěšné klinické testy nemají oficiální místa ani farmaceutické firmy o lék zájem.


Kategorie Facebook

Moderovaná internetová rozcestí: A 10 skupin na Facebooku!Moderovaná internetová rozcestí: A 10 skupin na Facebooku!
Každý den procházíme internet a z toho nejlepšího, co jsme objevili, tvoříme moderované rozcestí. Jen samé zajímavosti...


Facebook nafoukl obří internetovou bublinuFacebook nafoukl obří internetovou bublinu
Největší sociální síť se pořádně praštila přes kapsu, za 19 miliard dolarů koupila mobilní aplikaci WhatsApp. Proč to Facebook udělal a je cena přemrštěná?


11 důvodů, proč zrušit Facebook11 důvodů, proč zrušit Facebook
Také jste podlehli magickému kouzlu „Knihy tváří“, která se tváří, že jste středem pozornosti a že můžete poznat spoustu zajímavých lidí? Následující článek vám vysvětluje, proč vás to může mrzet.


Foťte se nazí, vyděláme miliardy Foťte se nazí, vyděláme miliardy
Bublinky nejsou jen v nápoji ale také v ekonomice. Reailtní bublinu střídá zlatá a tak dále. Hitem poslední doby jsou internetové bubliny, některé jsou ale přímo ohromné.


Šmírovací schizofrenie a světová databáze obličejů Šmírovací schizofrenie a světová databáze obličejů
Žijeme v době, kdy si musíme pečlivě hlídat své soukromí. Občas však podléháme schizofrenii. Na straně jedné se bojíme odposlechů a na straně druhé své osobní údaje rádi dobrovolně poskytujeme.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí