internetWEEK.cz menu TOPlist

Jak se zbavit strašáků jako je strach, stres, obavy, pochyby či nejistota?

Jak se zbavit strašáků jako je strach, stres, obavy, pochyby či nejistota?

Musíme žít stále pod stresem, ve strachu a v depresích? Jak to můžeme změnit?

 

Jak se zbavit strašáků jako je strach, stres, obavy, pochyby či nejistota?

Musíme žít stále pod stresem, ve strachu a v depresích? Jak to můžeme změnit?

Každý se mnou bude nejspíše souhlasit, že vlivy jako strach, stres, obavy, pochyby, nejistota a další působí na naše zdraví zcela negativně. Veškeré psychosomatické nemoci jsou těmito a dalšími vlivy nejčastěji způsobeny.

Začínají obvykle nevyřešenými, dlouho zakořeněnými konflikty, které nás zevnitř nahlodávají, užírají, stále na ně myslíme (zejména ženy a citlivější muži) a necháme je útočit na nás samé v podobě myšlenek.

Z filozofického hlediska jsou naše negativní pocity něco, co neexistuje, protože vznikají na základě určitých myšlenek pouze v našem niterném světě, ale důsledky jsme již mnohokráte pocítili sami na sobě.

Pokud na nás tyto vlivy působí dlouhodobě, jejich vliv může vyvolat jen obtížně vratné změny – ztráta vlastní sebeúcty, důvěry ve své schopnosti, vyvolává pocity méněcennosti, letargie a apatie, které se transformují do depresí, bezvýchodnosti a ztráty chuti do života obecně.

Padlo zde důležité slovo – transformace. Zejména s nadcházejícím přechodem do období Vodnáře, je velmi důležité, transformovat se správným, pozitivním směrem – stejně, jak se dítě optimálně vyvíjí během svého prenatálního života. 

Napadlo vás někdy, že stresory, tedy faktory způsobující stress, jsou na nás vytvářeny záměrně? 

Napadlo vás, že s tím, jak jsme se „dostali do Evropy“ a získali iluzi svobody v podobě cestování a volného pohybu, návazně nastalo období ekonomického útlumu, zdražování a celosvětového pádu ekonomických ukazatelů? (dle mého  názoru je vůbec zázrak, že se tak nestalo již po 11.září 2001).

Jaká je však tato svoboda? Kdo z nás není obětí hypotéky, kdo z nás neřeší otázku budoucího zaměstnání, kdo z nás si může dovolit pravidelně vycestovat, kdo žije tak, že se nemusí starat o úvěry, půjčky atd?

Vládnoucí třídy nejsou hloupé a tento stress rády podpoří, neboť nemoci obecně, jsou dokonalým businessem pro zdravotnictví a pohyb financí v podobě daní do státní pokladny.


Jsme proto vystaveni těmto vlivům, abychom neměli pražádný volný čas a dokonce už ani chuť poznat přes tisíce nesmyslných problému sebe samé, natož naše blízké a stvoření kolem.

Proto jsou tolik podporovány a státem regulovány ceny spotřebních komodit jako tabákových výrovků, alkoholu (nesouvisí to náhodou se zdravím a zdravotnictvím?), návazně veškeré bankovní půjčky, hypotéční úvěry, proto nekončící nesvoboda, chytrá a velmi nenápadná forma otroctví, závislost na podporovaných organizacích, církvích, na vnucovaných pravidlech, zákonech, daních i zvycích nás samotných – viz. reklama, inzerce a cílená propaganda.

Opravdu všichni žijeme proto abychom ráno vstali, odešli v lepším případě do práce, přišli domů přespat a druhý den znovu totéž? Máte pravdu – o víkendu stále ještě můžeme svá záda narovnat a nadechnout se…

Stress zabíjí nejprve naše univerzální vědomí, později dokonce naše tělo přes napadený imunitní systém – pomalu, ale jistě.

Vede k propagovanému individualismu bez uvědomění si naší původní jednoty se stvořením.

Mnohdy zoufalství přeroste do alkoholismu, drogové závislosti, tím následně k úplnému odtržení od celistvosti, podpoření iluze svého vlastního já a jenom já (buddhisté a ostatní - ego), odtržení od celého stvoření a tím jeho fatální zánik.

Již odedávna je evidentní snaha podpořit individualismus (být soutěživý, být nejlepší, mít co nejvíce toho a toho, mít úspěch, nesmyslně obrovský barák, zahrady, majetky…) s cílem oslabit naše lidské vědomí a vyšší poznání. Toto je samozřejmě implementováno již od dětství.

Velký omyl - vše je naprostá jednota a vše souvisí se vším – viz. podprahový obsah Avataru, který nás má opět přesunout do oblasti sci-fi namísto uvědomění si, že je to v podstatě náš příběh… 

Ovšem nyní velký pozor – pokud si dokážeme nemoci způsobit, dokážeme se z nich rovněž vyléčit bez pomoci antidepresiv a sedativ!

Někdy je to otázka roku, jindy pouhého odhodlání. Vše, co k tomu potřebujeme, již od narození totiž máme a je to svobodná vůle rozhodnout se, přijmout či zamítnout…

Existují dvě naprosto nejzákladnější emoce (celkem se definovalo 22), které člověk prožívá, a těmi jsou:

Strach a láska

Cítíme-li strach, jsme bez energie a vysátí, pokud žijeme láskou a pohodou, přijímáme energii doslova z kosmu – až se člověk sám diví, jak se mu daří...

Láska má v porovnání se strachem vysoké a rychlé vibrační frekvence, strach má tedy naopak hluboké a pomalé.

Jak je nám jistě známo, kombinací DNA na úrovni naší existence (uhlík, kyslík, vodík, dusík), můžeme získat 64 kombinací těchto genomů, přičemž aktivních je v naší existenci pouhých 20 z nich.

Jak to spolu souvisí a jak to pochopit v souvislosti s nadcházející transformací?

Nízké frekvence strachu a obav mají šanci protnout pouze několik možných genových uskupení z mnoha možných, zatímco vysoké frekvence radosti a lásky jich mají šanci zaktivovat a transformovat mnohem více (viz.Bible – Miluj bližního svého,  a Ježíš – žijte láskou).
 
Proto spolu tak souvisí naše vědomí, psychika i okolní hmota – vše je stejná energie s rozdílnou hodnotou vibrací. Proto známe slavná tvrzení „Jak nahoře, tak dole“,“Jak ve velkém tak v malém“ – proto se i malé změny v nás samých zobrazí napříč celým kosmem…

Proto i ta nejmenší změna v nás samých se zobrazí napříč celým stvořením a dojde k jejímu znásobení a promítnutí (viz. teorie chaosu a kvantové teorie).

Pokud bychom všichni žili v jednotě se stvořením (opět viz. Avatar), nebylo by žádných vládců třeba, ani jakýchkoliv nesmyslných omezení – viz výše.

Vše je tedy o pozitivních vibracích, vysokých frekvencích a jsou prokázány důsledky masového soustředěného vědomí – např. po 11.září 2001 byly detekovány enormně vysoké hodnoty.

Ověřte si tuto pravdu sami ve svém vlastním životě, zejména se zaměřte na takzvané „náhody“, ať již pozitivní či ty druhé.

Nemusíte věřit tomu, co je zde napsáno, jsou to mé osobní zkušenosti, věřte však sami sobě, svému srdci a svému vnitřnímu hlasu, ten mívá obvykle pravdu.


Nestaňme se slepými následovníky nikoho dalšího a raději se ptejte a buďte sami sobě vlastními učiteli, pro zvládnutí kvalifikovaného rozhodnutí.

 

Zdroj: Jinestranky.cz

 

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Strach   Stres   Obavy   Pochyby   Nejistota   Láska   úvahy   K zamyšlení   Zajímavé články   Antidepresiva   Sedativa   Energie   Ostatní  


Kategorie Strach


Vetřelec v hlavě: strachVetřelec v hlavě: strach
Máme v sobě vetřelce. Ovládá naše myšlení a emoce. Každý den sílí. Začalo to v dětství. Strašidly, strachem ze tmy. Z toho, že nás rodiče opustí. Z pětky ve škole. Z odmítnutí, z nemoci, z propuštění a neúspěchu a nakonec přichází strach ze smrti...Víra v nemoc ho málem zabilaVíra v nemoc ho málem zabila
Po rozchodu s přítelkyní chtěl spáchat sebevraždu. Poté, co spolykal 29 tabletek antidepresiva, dostal smrtelný strach. Derek patřil ke skupině, jež obdržela placebo – látku bez jakéhokoliv účinku na organismus.Tajemná záhada Blair WitchTajemná záhada Blair Witch
Legenda vypraví, že u vesnice Burkitsville v Marylandu žila čarodějnice, jenž ke svým rituálům používala krev místních dětí, dokud ji vesničané nevyhnali. Od té doby se tam ztrácejí lidé a dochází k podivným vraždám.


Kategorie úvahy


Co je realita a co je iluze?Co je realita a co je iluze?
Nesčetněkrát jsme četli v duchovních spisech, že svět je „mája“, iluze. Není to až tak moc nepochopitelné nebo nelogické. Většinu času trávíme v naší mysli a přitom se tak nějak motáme kolem hmotných věcí.Věznice - Arizona - USAVěznice - Arizona - USA
Šerif Joe Arpaio vytvořil „stanovou věznici” proto, aby pomohl ušetřit státu Arizona miliony dolarů výdajů, které by jinak stál jakýkoliv jiný vězeňský komplex.I stvořil Bůh člověka ( ne gaye) k obrazu svémuI stvořil Bůh člověka ( ne gaye) k obrazu svému
Nadávno jeden bloger napsal článek,"I stvořil Bůh gaye k obrazu svému." Už i sám ten nadpis vyjadřuje, že zde není něco v pořádku. Bůh stvořil člověka, a dal mu svobodnou vůli rozhodování. Rozhodně, ale nestvořil jeho špatnou vlastnost.Podvod jménem finanční krize Podvod jménem finanční krize
Finanční krize, ekonomická krize, krize středního věku, krize krize krize. Takové, a jiné výrazy na vás neustále proudí z internetu, rádia a z televize (obzvlášť). A co máme dělat, abychom se dostali z "krize"?Tenkrát na Západě Tenkrát na Západě
Amerika se změnila. Odcizila se Západu... Sociální rozklad této bohaté země doslova vyráží dech.Národní fňukáníNárodní fňukání
Kvalita veřejného a politického prostoru demokratického státu v českých občanech emoce sounáležitosti prostě nevzbuzuje. Proč taky.Žádné daně, žádný sex. Jen válka!Žádné daně, žádný sex. Jen válka!
Gerald Celente, proslulý trendový prognostik z USA, vidí nejbližší budoucnost bledě: "Celá Amerika už jen posluhuje dluhu. Všichni pracují na banky. Až se země zhroutí, nastane celosvětově období temna podobně jako po pádu Říma."NEW WORLD ORDERNEW WORLD ORDER
Ludstvo je spútané v neviditeľnom väzení tvorené médiami, životný štýlom a hodnotami dnešnej doby. Aby sme zničili New World Order je potrebné zbúrať hranice myšlienok a sprístupniť svet neobmedzených možností.Náboženství jako nástroj našeho rozděleníNáboženství jako nástroj našeho rozdělení
Podtrhuji, že cílem tohoto článku není čtenáře a naše vědomí jakkoliv dále dělit, či jej proti něčemu směrovat, naopak, veškeré předsudky odhodit a vnímat se jako jedinečné obyvatele této krásné planety.Utajují vlády technologii, která by vyřešila energetickou i klimatickou krizi?Utajují vlády technologii, která by vyřešila energetickou i klimatickou krizi?
Několik různých vynálezců nezávisle vynalezlo bezpečné a zelené jaderné plasmové baterie, které mohou po dobu pěti až deseti let dodávat spolehlivou a stálou energii bez jediného dobití. Proč o nich nevíme?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí