internetWEEK.cz menu TOPlist

Jak sbalit holku?

Jak sbalit holku?

Otázka, na kterou většina mladých kluků i starších mužů neumí najít odpověď. Metod existuje mnoho. Ale jen málokdo je ochoten se s vámi poděli o zkušenosti z praxe.

 

Jak sbalit holku?

Zde přináším pár rad, podrobněji jsou rozepsané v příručce Jak sbalit holku.

 

Co je u balení nejdůležitější?

Věřit si a nevzdávejte se. Není důležité, jak vypadáte, ale jak to okecáte. Ženy milují vtipné muže, kteří je dovedou vždy pobavit a rozveselit. Můžete být ten nejhezčí chlapec pod sluncem, ale jakmile dívce nebudete rozumět a nebudete si mít spolu o čem povídat, nezabodujete. Než půjdete na rande, snažte se mít v zásobě pár vhodných vtipů, které nejsou příliš obhroublé (některé ženy mají však také rády vulgární vtipy), trapné a kterým se směje každý. Jak takový vtip poznat? Zkuste je říct vašim kamarádkám a poznáte, co se ženám líbí a co ne. Nezapomeňte také na úsměvné historky ze života, ať nenastane trapné ticho. Například já rád používám tenhle:

 

Sedí takhle rodinka u stolu a otec povídá: "Koupím prase, bude zabijačka, uděláme klobásky, jitrničky..." V zápětí se napřáhne a vrazí synovi takovou facku, až se posadí. Manželka na to: "Co to proboha děláš? Proč ho biješ?" Otec na to: "Už ho vidím, debila, jak to žere bez chleba..."

 

První rande

Než vyrazíte z domu, dobře se podívejte na to, jak vypadáte. Na rande vždy přijďte včas! Usmívejte se. Můžete cestou koupit i červenou růži (ukážete dívce, že jste romantik). Růži mějte schovanou za zády, pozdravte jí a řekněte jí, že jste ji přinesli růži a mírně se k ní nakloňte. Tohle je první chvíle, kdy máte šanci ji políbit. Ne vždy to ale vyjde. Nebuďte tedy překvapení, pokud byste se náhodou k polibku nedostali. Na rande můžete jít klasicky do kina a nebo do restaurace. Kino - podíváte se na film, doprovodíte ji domů, před domem se budete snažit o první polibek.

 

Raději mám rande v restauraci. Vyberte vždy stůl předem, ať pak nemusíte pobíhat po celém městě, abyste si měli kde sednout. Při povídání se jí snažte jemně dotknout, to mají ženy rády. Například, když ji spadne pramínek vlasů do obličeje, vraťte ji jej za ucho a nezapomeňte se u toho mile usmát. Zalichoťte jí. Řekněte jí, jak pěkně voní, a zeptejte se, jestli si můžete ještě jednou přivonět. Nasávejte vůni a pomalu postupujte směrem k uchu. Nos by se měl lehce dotýkat kůže. Jakmile se přiblížíte k uchu, přestaňte. Proceduru opakujte (téhle vůně se nemůžu nabažit). Může dojít i k líbání. Pokud ne, vězte, že si to velice přeje. Vrhněte na ní občas zamilovaný pohled.

 

Netlačte na pilu

 

Na prvním rande netlačte na pilu. Dívku můžete na konci rande třeba něžně políbit. První polibek by neměl být francouzák, protože dívka zjišťuje, jak hluboké city k vám chová. To se jen těžko dá zvládnout, když se jí do úst tlačí cizí jazyk! Lehce ji polibte na rty a pak počkejte, jak zareaguje. Pokud polibek opětuje, můžete zlehka přidat jazýček.

 

Chcete vědět víc? Na internetu je k dostání podrobný návod, jak ulovit ženu svých snů. Najdete je na: http://www.jak-sbalit-holku.cz.

 

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Komunikace   Láska   ženy  


Kategorie Láska


Trend moderní doby – Multiloving, aneb nemiluji jednoho!Trend moderní doby – Multiloving, aneb nemiluji jednoho!
Setkali jste se již s člověkem, který měl přítele, či přítelkyni, ale přesto básnil o někom jiném, rozplýval se nad jeho smskami, obrázky a těšil se na setkání s ním? Nejspíše to hraničí s láskou. Multiloving je trend moderní doby.Deepak Chopra: Co je to nepodmíněná láskaDeepak Chopra: Co je to nepodmíněná láska
Lékař indického původu dobyl Ameriku a učí ji žít zdravě a mít se dobře. Je potřeba začít od své vlastní psychiky, vyrovnat se s minulostí a zlepšit svůj vlastní vztah k sobě.Anita Moorjani: O duši, lásce a jinémAnita Moorjani: O duši, lásce a jiném
Anita Moordjani napsala knihu „Zemřela jsem, abych žila“. Porazila rakovinou, když už jí lékaři nedávali žádnou naději.Mám tě rád/a, ale sex nebude…Mám tě rád/a, ale sex nebude…
Nulový zájem, mnohdy dokonce odpor k sexu. To je asi pro většinu běžné populace nepředstavitelné. V poslední době se o tom čím dál tím více mluví. Žijí mezi námi asexuálové a jsou jiní.Ne všichni poznají láskuNe všichni poznají lásku
Většina mladých je nešťastná. Najít partnera, se kterým si budete rozumět je totiž v dnešní době nelehký úkol. Pojďme si říci, proč.Den svatého Valentýna - import nebo domácí svátek?Den svatého Valentýna - import nebo domácí svátek?
Čtrnáctý únor - Den svatého Valentýna je už i u nás známý coby svátek zamilovaných. A srdíčka, svíčičky, čokoládky, kytičky už několik týdnů předem přetékají pulty obchodů.Jde o importovanou komerční záležitost z Ameriky, nebo domácí svátek?Jak najít ideálního partnera či partnerku?Jak najít ideálního partnera či partnerku?
Spíš objevíte tisíce mimozemských civilizací, než jediný ideální vztah. Podle matematika Petera Backuse je vhodný pouze každý 285 tisící kandidát. Možná za to může náš čich. Možná jen vysoké nároky nebo strach z minulých zklamání...Návyková láska a nebezpečné vztahyNávyková láska a nebezpečné vztahy
Když přijde láska, uvolní se neurotransmitery adrenalinového typu. Mozek je zaplaven PEA, dopaminem a norepinephrinem. Cítíte se, jako když si šlehnete. Nebo strčíte hlavu do vosího hnízda...Partnerský vztah, láska a rozchod - tipy, rady, triky, návody a vysvětlení pocitůPartnerský vztah, láska a rozchod - tipy, rady, triky, návody a vysvětlení pocitů
Pokud si zlomíme ruku, rychle získáme ponaučení, že některé předměty bývají pevnější než naše končetiny. Také po první chřipce si osvojíme pravidlo, že chodit v zimě bos není nejlepší řešení.Jak se zbavit strašáků jako je strach, stres, obavy, pochyby či nejistota?Jak se zbavit strašáků jako je strach, stres, obavy, pochyby či nejistota?
Musíme žít stále pod stresem, ve strachu a v depresích? Jak to můžeme změnit?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí