internetWEEK.cz menu TOPlist

Reklamní agentury vznikají jako houby po dešti

Reklamní agentury vznikají jako houby po dešti

S reklamními agenturami jako by se dnes roztrhl pytel. Malých agentur, které jsou často jen obyčejné "one man" show, existují stovky, těch větších sotva pár desítek. Jak určit, která z nich je ta pravá?

 

Reklamní agentury vznikají jako houby po dešti

S reklamními agenturami jako by se dnes roztrhl pytel. Malých agentur, které jsou často jen obyčejné "one man" show, existují stovky, těch větších sotva pár desítek. Jak určit, která z nich je ta pravá? Ideální je projít si reference dané reklamní agentury. Může vám to v mnohém napovědět o kvalitách dané reklamní agentury.
Ale vzhledem k tomu, že mnoho agentur má v portfóliu zvučná jména, doporučuji trochu zapátrat také po tom, co přesně daná reklamní agentura pro klienta zajišťovala. Přece jenom ukázky vykonané práce vám mnohé napoví.

Pokud stále váháte mezi dvě či více agenturami, zkuste také zjistit něco o historii dané firmy, jak si na tom stojí finančně, zda má dlouho tradici nebo naopak existuje na trhu teprve krátce, atd.

Ze vzorku, který vám zbude, si potom vyžádejte kalkulaci dané činnosti, kterou pro vás bude reklamka zajišťovat a zda ji vůbec dokáže zajistit.

Hledáte-li kvalitní reklamní studio, které vám zajistí služby v oblasti webdesignu, vyrobí dárkové a reklamní předměty, které vám pomohou budovat vztah se zákazníky a lépe zpropagovat vaši společnost, zajistí vám velkoplošný tisk, malonákladový tisk, ofsetový tisk či pronájem reklamní plochy? Zkuste pohledat na internetu pojem YASHICA. Dlouhá historie,dostatečné množství spokojených zákazníků, široké portfolio služeb a výsledky mluví za vše.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ostatní   Webdesign   Velkoplošný tisk   Reklamní předměty   Reklamní plochy   Reklamní agentura   Ofsetový tisk   Malonákladový tisk  
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí