internetWEEK.cz menu TOPlist

Jak vydělávat na začátku malého podnikání?

Jak vydělávat na začátku malého podnikání?

U většiny malých podnikatelských záměrů trvá minimálně jeden rok, než začnou vydělávat dost na to, aby pokryly vaše startovací náklady. Ale když budete opatrní v plánování a v utrácení, můžete být v přebytku dříve.

 

Jak vydělávat na začátku malého podnikání?

Zejména noví podnikatelé těžko odolávají pokušení, aby si nepořídili luxusní kancelář nebo nevložili hodně peněz do reklamních dárků jako plnicí pera, propisovací tužky a podobně. Když zvažujete nějaké výdaje, je dobré se důkladně zamyslet, zda přinesou zisk a úspěch vašemu podnikání.

 

Doporučení

1. Držte režii dole.

Režie zahrnuje vše, co se nevztahuje přímo k vydělávání peněz, jako jsou kanceláře a kancelářské potřeby. Režijní náklady vám sníží, když budete úřadovat doma nebo ve sdílené kanceláři (sidloprofirmu.cz).

 

2. Vypočítejte si rozumnou sazbu za své produkty nebo služby.

Začínající podnikatelé mají tendenci podceňovat své služby a výrobky. Ověřte své sazby a ceny, abyste se ujistili, že budete vydělávat dost, abyste byli v zisku. Začínající podnikatelé často mají pocit, že konkurence je drahá. A do svých kalkulací opomenou započítat například celkovou cenu práce.

 

3. Využívejte beznákladový marketing

Využijte příležitosti provést nízkonákladový nebo beznákladový marketing. Žádejte zákazníky, aby o vás mluvili se svými známými, pište tiskové zprávy pro média a vytvářejte síť mezi lidmi, se kterými se běžně setkáváte.

 

4. Hledejte beznákladové zdroje

Zkuste najít a využívat nízkonákladové a beznákladové zdroje a svou vlastní skupinu známých v oblasti vašeho podnikání, aby vám na začátku efektivně radili a pomáhali.

 

Čeští podnikatelé stále opomíjejí sociální sítě, což může být Vaše výhoda!(Češi začínají ovládat marketing na sociálních sítích)

 

5. Bedlivě sledujte výdaje.

Dříve, než vynaložíte na cokoliv peníze, ujistěte se, zda je to nezbytné pro váš provoz a zda se to vejde do vašeho běžného rozpočtu.

 

Moudří se učí z chyb a úspěchů druhých. Učit ze z vlastních chyb je drahé a hloupé! Zde je škola úspěchu zdarma, jako speciál magazínu internet week: ABECEDA PODNIKÁNÍ >>>

 

Zdroj: http://www.ehow.com/how_5006698_make-profit-small-business.html#ixzz2XPaSpyjn
Ilustrace ČNB

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Podnikání  


Kategorie Podnikání


Úsměvné zážitky z podnikáníÚsměvné zážitky z podnikání
Zastupujeme několik stovek společností. O úsměvné zážitky tak nemáme nouzi. Provozovat office house neboli virtuální kancelář nemusí být nuda, Přesvědčte se!Ani bohatým nevyjde každý start-up. Na co si dát pozor?Ani bohatým nevyjde každý start-up. Na co si dát pozor?
Start-up je moderním označením začínajícího podnikání. Tyto nové příležitosti skrývají obrovský potenciál ale i riziko neúspěchu. Neúspěšné projekty většinou udělaly alespoň jednu z následujících chyb.Potřebujete virtuální sídlo firmy? Nejlevnější? Tak neváhejte!Potřebujete virtuální sídlo firmy? Nejlevnější? Tak neváhejte!
Garantujeme Vám nejlevnější SKUTEČNÉ sídlo firmy v Praze. Pokud najdete levnější nabídku, srovnáme ji a ještě dáme 10% dolů. Ale neváhejte, naše kapacita je omezená!8 startupů, které nás v poslední době zaujaly8 startupů, které nás v poslední době zaujaly
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.Rady a tipy v čem začít podnikat II: Vytvoření značkyRady a tipy v čem začít podnikat II: Vytvoření značky
Získat si okruh zákazníků loajálních až fanatických k Vaší značce, to je cesta ke stabilnímu podnikání. Ať se nakonec rozhodnete pro jakoukoliv podnikatelskou příležitost.Vedení účetnictví může vypadat jinak. Jednoduše!Vedení účetnictví může vypadat jinak. Jednoduše!
Můžete mít účetní. Nebo můžete mít na své straně tým odborníků na daně, právo, reklamu, IT a marketing. Za cenu účetní. Navíc si ihned vyberete z přehledných balíčků služeb, jako u mobilního operátora.Jak na odklad daní na poslední chvíliJak na odklad daní na poslední chvíli
Daně si můžete odložit nejpozději v pondělí 3. dubna 2017. Za nejnižší a konečnou cenu 1 800 Kč. Nebo dokonce zdarma. Jak na to?Rady a tipy v čem začít podnikat I.Rady a tipy v čem začít podnikat I.
Můžete mít spousty nápadů. Ale musíte se rozhodnout, do čeho věnujete energii. Poradíme Vám jak. A pomůžeme Vás na nové nápady k podnikání nasměrovat. Není to na jeden článek, začínáme tak nový podnikatelský seriál…
EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?
Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí