internetWEEK.cz menu TOPlist

Hubněte dokud je čas

Hubněte dokud je čas

Odsátí tuku neboli liposukce patří mezi jedny z nejoblíbenějších plastických operací ve Spojených státech amerických, ale populární začíná být i v u nás.

 

Hubněte dokud je čas

Odsávání tuku neboli liposukce patří mezi jedny z nejoblíbenějších plastických operací ve Spojených státech amerických, ale populární začíná být i u nás. Liposukce se provádí v partiích jako břicho, boky, pas, stehna, kolena, hýždě, paže a podbradek. V těchto partiích se nejčastěji ukládá tolik nenáviděný tuk.

 

Kde se tam ten tuk bere a proč?

Bez dostatečného množství tuku bychom se neobešli. U zdravých osob by měl tuk tvořit deset až dvacet procent hmotnosti a má v našem těle nezastupitelnou funkci. Poskytuje nám tepelnou izolaci, slouží k ochraně organizmu, zároveň může sloužit jako energetická rezerva na několik týdnů.

 

Jak se zbavit tuku? Cvičením?

Cvičením se zbavíte tuku jen v některých oblastech vašeho těla. Tělo totiž v určitých oblastech tuk ukládá na horší časy a tak se můžete snažit sebevíc, ale tuk v oblastech břicha, boků a pasu mizet nebude. Řada lidí tak raději rovnou podstupuje chirurgický zákrok - liposukci.

 

Liposukce zmražením

Rychle se vyvíjející estetická medicína hledá nové způsoby korekce postavy s ohledem na účinnost, šetrnost k lidskému tělu a rychlost působení. A tak vědci přišli s novou metodou liposukce, která je navíc bezbolestná. Liposukce zmražením tukových buněk se začala používat docela nedávno. Ale i přesto jsou výsledky této metody srovnatelné s běžnou klasickou liposukcí, na rozdíl od jiných neinvazivních metod hubnutí. Tato metoda se také nazývá jako kryolipolýza. Je to proces řízeného odumírání tukových buněk. To zajišťuje maximální bezpečnost liposukce zmražením. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození. Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Čas   Ostatní   Kryolipolýza   Liposukce zmražením   Liposukce  


Kategorie Čas


Věčné mládí: hit několika posledních stoletíVěčné mládí: hit několika posledních století
Zdravý styl života, plastická chirurgie, kosmetické a podpůrné přípravky. To je současné know how jak zpomalit stárnutí a oklamat čas. Gen, který za stárnutí může, se přitom usilovně hledá. Jak ale bojovali v dávných stoletích naši předci?Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...
Čas, který používáme v létě, se nazývá letním časem, byť začíná na jaře a končí na podzim. Přesněji řečeno se jedná o Středoevropský letní čas (SELČ) a jeho cílem je poměrně diskutabilní úspora energie a tedy finančních prostředků.Kruh v obilí nese časový údajKruh v obilí nese časový údaj
V Anglii se začátkem června objevil piktogram, který informuje o určitém, přesně vymezeném čase. Badatelé však pravost obrazce zpochybňují.Fyzik De Aquino: HAARP může deformovat čas i gravitaciFyzik De Aquino: HAARP může deformovat čas i gravitaci
Významný fyzik publikoval revoluční zprávu, která odhaluje, že technologie HAARP zvládne víc, než jsme tušili. Je to stroj času?Albert Einstein - čas je relativní veličinaAlbert Einstein - čas je relativní veličina
Pohybující se ručičky hodin nám říkají, jaký je čas. Pro naše vnímání je rychlost ručiček neměnná, avšak pro okolí relativní! Již Einstein věděl, že čas není konstantní, neboli stejný, ale že je relativní.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí