internetWEEK.cz menu TOPlist

Jak pracovat a relaxovat | 9/10

Jak pracovat a relaxovat | 9/10

Abeceda podnikání - škola úspěchu

 

Jak pracovat a relaxovat | 9/10

     Bůh nebo kdokoli jiný, kdo stvořil člověka, měl jasný záměr, proč. Někdo si myslí, že se narodil, aby než umřel, mohl o svém životě říci: "Veget..." Takový život nemá smysl. Člověk byl stvořen k tomu, aby se hýbal a byl aktivní. I mimino na pupeční šňůře sebou hází a kope, i když může být úplně v pohodě. Co mu chybí? Prostě od úplného začátku se člověk chce hýbat a najít si svoje místo pod sluncem, ale někdo na to s časem zapomíná. Člověk přišel na svět, aby ve svém krátkém životě něco vytvořil, něčeho dosáhl a naučil další všemu, co se naučil sám. Ne abychom říkali: "Já už to nezvládnu." "Já už nemám sílu.." "já už toho všeho mám dost, já už to nevydržím." Takového člověka dál čeká jenom biologická smrt, protože jako takový už umřel. Každý člověk má v životě před sebou hodně překážek, ale k tomu, aby je překonával. Žít znamená myslet, tvořit a pracovat. Dodnes nikdo nevynalezl náhražku za práci. Pracovat musíme, abychom mohli žít. A Vy určitě víte, že pracuje většina lidí na celé planetě. Co možná nevíte, ale chcete to vědět, proč někteří za málo peněz a někteří za hodně peněz. Jsou úspěšní právníci a neúspěšní právníci, jsou úspěšní obchodní zástupci a neúspěšní obchodní zástupci. Rozdíl mezi nimi je v tom, že jedni prodávají někomu svůj čas a své tělo jako nástroj. Úspěšní používají kromě tvrdé práce i svůj mozek, organizují svůj čas, do své práce vkládají emoce, věří tomu, co dělají, a věří ve svůj úspěch, protože znají svoji cenu, mají svůj sen, dávají si cíle a učí se z chyb druhých a samozřejmě i ze svých. Mají nadšení a vedou za sebou další lidi kterým pomáhají k naplnění jejich snů. I Vy, když chcete být úspěšní, musíte mít touhu něco dokázat, ctižádost být nejlepší a neopakovatelný. Chtít si najít to svoje místo. Práce pro Vás musí být něco víc, musíte být jako zamilovaní, držet si pozitivní postoj a stoprocentně systém a základní principy úspěchu. Knížky a nahrávky. Jinak řečeno: Kvalita plus Kvantita plus Styl dávání Vašich služeb - to je úspěch. Postoj - nadšení a aktivita a silná víra. Je to všechno postoj a zvyk. To je tajemství úspěchu. Ať budete dělat cokoli v zaměstnání nebo ve svém podniku: Kvalita, Kvantita a Styl.

 

     Kvalita znamená stoprocentní soustředění na všechno, co děláte. Lidé chtějí kvalitu, takže Vaše práce musí být perfektní. Kvantita má co dělat s týdenními cíli. Stále musíte hledat možné cesty, jak při nejvyšší kvalitě Vašich služeb můžete zvyšovat jejich objemy. Klíčem je aktivita. Jako obchodní zástupce můžete zvyšovat počet schůzek, jako prodejce častěji nabízet své zboží a tak dále. Každý týden byste měli zvyšovat kvalitu i kvantitu služeb. Psychologické studie prokázaly, že dobu na splnění nějakého úkolu je možné až o jednu třetinu zkrátit, aniž by utrpěla kvalita. Naopak. V některých případech se kvalita zlepšila a někteří lidé dokonce nejsou schopni bez pevných a někdy až šibeničních termínů pracovat. Tím, že si dáte pevný termín, programujete svoje podvědomí. Pokud si dáte šibeniční, ale přesto proveditelný termín, podvědomí zapojíte o to silněji a účelněji. Takže když máte práci na tři hodiny, předstírejte sami sobě, že máte jen hodinu. Tím, že jenom na oko, se vyhnete stresu a přitom budete mít výborné výsledky.

     Kvalita a kvantita jsou důležité, ale úplně hlavní je styl. Způsob Vašeho jednání. Jak pečujete o zákazníka nebo jak vycházíte se svým okolím. Vaše chování musí být upřímné, milé a laskavé. Když se zákazník bude cítit ve Vašem obchodě nebo restauraci jako host, vrátí se k Vám. Když budete lidem ukazovat marketingovou myšlenku, jak i oni mohou získat svůj sen, staňte jejich přítelem. Chtějte jim upřímně pomoci, mějte je rád. Nepřemlouvejte nikdy nikoho. Můžete se zeptat: "A proč ne? Máte ještě jiný důvod, proč se Vám nelíbí nabídka?" A i když Vás odmítnou, nepalte za sebou mosty. Musí vědět, že mohou přijít třeba za tři měsíce. Perfektní styl vystupování může z části nahradit i kvalitu a kvantitu. Rozhodnutí, které každý člověk udělá, je ovlivněno city, náladou, problémy, které budou už za několik hodin minulostí. Proto buďte vytrvalí a oddaní své myšlence, kterou zastupujete.

     Abyste měli lepší výsledky, musíte si začít organizovat čas. První krok jste už udělali, protože jste si napsali svoje sny a termíny, do kdy je chcete uskutečnit. To je dlouhodobý cíl a ten si do budoucna předplatil Váš čas, energii a motivaci. Všechno, co uděláte, na co budete myslet, úplně všechno bude jménem Vašeho snu. Správný sen poznáte snadno - ráno Vás vyžene z postele a donutí Vás být aktivní a večer Vás nenechá usnout. Máte takový sen? OK. Nemáte? Najděte si ho. Pak Vás nic nezastaví. Ale když nebudete mít ten správný sen, nebudete mít pro co žít a začnete příliš taktizovat. Stane se z Vás byznys-intelektuál. Budete znát všechna pravidla a principy, kterými se máte řídit, ale nebudete věřit. Budete všechno znát, ale nebudete nic dělat. Jenom si pokaždé řeknete: "Hm.. tohle se má tak a tohle říkat tak a dělat teď musím tohle… hm.. zítra." Smůla! Najděte si obrovský sen a věřte, že ho dosáhnete. Věřte a nikdy nepochybujte, protože pochybnost, to je rakovina. V lásce, v práci, v celém životě. Věříte? Máte správný sen? OK. Budete ho mít a nic Vás nemůže zastavit. Jenom Vaše pochyby. Takže čím dřív, tím líp? OK. Svého snu dosáhnete tak rychle, jak rychle se stanete pánem svých zvyků a svého času! A budete mít správný postoj. Dávejte si týdenní cíle, kolik uděláte práce, zavažte se sami sobě, že uděláte další krok. Že se zase přiblížíte ke svému snu. Týdenní cíle, to nejsou novoroční předsevzetí, kterými si připomenete, co byste měli udělat. Týdenní cíl, to je Vaše vlastní smlouva se sebou. Pro tu musíte udělat všechno, jinak ztratí smysl a Vy sebeúctu a sebevědomí a uděláte místo pro první pochybnosti. Týdenní cíl je Váš vlastní úpis, a proto se za každou cenu naprogramujte na jeho splnění. Svůj týdenní cíl si čtěte každý večer a zároveň si naplánujte práci na další den. Nikdy se Vám nesmí stát, že ráno vstanete a nebudete vědět, co dělat. To je chyba.

     Chcete mít úspěch? OK. Je to možné, ale něco pro to budete muset udělat. Nejdřív se staňte odborníkem přes úspěch: Kvalita Vašich služeb závisí na Vašem soustředění na všechno, co děláte. Proto dělejte jenom jednu věc a mějte k ní pozitivní postoj. Bez toho nic nepůjde! Proto si předem rozmyslete, co chcete dělat. Jaký druh práce Vás baví, než se do něčeho začnete pouštět. V práci, která Vás nebaví, nikdy nemůžete mít úspěch. Vy svoji práci musíte dělat s nadšením a zaujetím. A jsme zase zpátky u snů, protože sen Vám dá nadšení, protože nadšení je emoce a ta se spouští rozhodnutím, když máte pro co být nadšení. OK? Dál? OK. Zvyšování kvantity bez kvality by Vám nepřineslo výsledky. Naučte se rozdělit svůj čas. Ani nejlepší myšlenka Vám nepomůže z místa, když se nestanete pány svého času. První krok, který uděláte; naučíte se vstávat alespoň o jednu hodinu dřív. Ráno budete mít víc času na jídlo, na sprchu, můžete si poslechnout motivační nahrávku nebo chvíli číst. Uděláte si tak dobrou náladu a nebude Vám trvat celé dopoledne nastartovat se. Vyhraďte si čas, kdy se budete věnovat jen rodině nebo partnerovi. Buďte zamilovaní. Vaše štěstí v osobním životě se přímo odrazí na Vašem obchodním růstu. Můžete si sice říci, že práci dáte sto procent, a proto doma vysadíte - rodině se budete věnovat na čtyřicet procent. Tak to ale nejde, protože jste taky jenom člověk a dřív nebo později spadnete do průměru. Takže doma i v práci na sedmdesát procent? Néé.. Žít na sedmdesát procent nemá cenu, natož chtít úspěch. Dejte své rodině víc, víc péče. Sto procent. Protože ani láska ani úspěch nepotřebují sto procent času, ale sto procent úsilí. I když ze začátku Vás bude všechno stát víc času. OK?

 

     Proto, abyste si mohli svůj čas uspořádat a začít si čas vydělávat, stanovte si v týdnu jeden organizační den. Den, kdy se budete moci v klidu zavřít. Třeba v pátek odpoledne nebo v sobotu ráno. Tenhle čas věnujte svému týdennímu cíli, přípravě schůzek a obchodních jednání. Připravte si informace o klientech. Přemýšlejte, jak jim můžete pomoci, co jim můžete nabídnout. Proč by je Vaše nabídka měla zaujmout. Využijte svou kartotéku. A nikdy nepodceňujte přípravu! Dá Vám jistotu a sebevědomí! Pracujte každý den o hodinu i dvě déle. Protože čím víc budete dělat, tím víc budete schopni dělat. Čím míň budete dělat, tím míň budete schopní. OK? Začněte s hodinou navíc. Na konci týdne tak získáte pět hodin navíc. Za měsíc dvacet a za rok budete pracovat víc jak třináct měsíců! To Vám dá náskok na cestě k úspěchu. A teď si představte, že se naučíte pracovat o dvě hodiny déle se stoprocentním nasazením! Není to bomba? Váš rok tak bude o více než pět set hodin delší a přitom Vás tato práce navíc nijak neunaví. Je to jen zvyk. Úspěch je zvyk.

     Váš úspěch a to, jak pracujete, je přímo závislé na přemýšlení. Když Vám dám nabídku, pojďte pro mne pracovat jako zaměstnanec: dám Vám třicet tisíc na ruku každý měsíc. Nebo budete manažerem a já Vám dám první měsíc jeden haléř a každý další měsíc dvojnásobek poslední odměny. Co se Vám líbí víc? Jestli řeknete třicet tisíc, tak se obávám, že jste zatím moc nepochopili. Ano, dostanete už první měsíc vcelku slušné peníze. Ale nikdy, nikdy se nedostanete dál. Vždy mi jenom prodáte čas. Další měsíc zase. A zase. Nikdy už nebudete úspěšní, protože nemáte sen a nemyslíte do budoucnosti. Jeden haléř za měsíc tvrdé práce: Vezměte to a počítejte! Druhý měsíc dva haléře. Třetí čtyři haléře. Pátý osm haléřů. Po půl roce šestnáct haléřů! Sedmý měsíc třicet dva haléře. Osmý šedesát čtyři. Devátý už korunu dvacet osm haléřů. Desátý dvě padesát šest. Jedenáctý pět dvanáct a za celý jeden rok deset korun dvacet čtyři haléře. Váš roční příjem necelých dvacet korun, který nepokryl žádné náklady. A do toho všichni kroutí hlavou: "Hele, nezbláznil si se? Buď realista. Sundej si už ty růžové brýle!" "A proč?" Co máš pořád s tím nadšením a samým dobrem v lidech?" "A ty nejsi dobrý?" "No já? Jasně!" .... Druhý rok: první měsíc dvacet korun čtyřicet osm, druhý měsíc čtyřicet devadesát šest, třetí osmdesát jedna devadesát dva, čtvrtý sto šedesát tři osmdesát čtyři , pátý třista dvacet sedm korun a po jednom a půl roce budete mít šest set padesát pět korun. Pak třináct set deset, dva tisíce šest set dvacet jedna, pět tisíc dvěstě čtyřicet dva a až po dvaceti měsících se dostanete na deset tisíc čtyři sta osmdesát pět. Ale jste v pohodě. Dvacet tisíc. Další měsíc čtyřicet tisíc. Osmdesát. Sto šedesát - máte auto! Trvalo to dva roky, ale za chvíli bude na dům! Tři sta dvacet! Šest set čtyřicet! Milion dvěstě osmdesát tisíc. Dva a půl milionu! Pět miliónů a je barák! A ještě lepší auto, nebo radši dvě, sportovní a na parádu. Deset! Dvacet - takový je Váš měsíční příjem! Čtyřicet! "Hele, vidíš to, jak najednou zbohatnul? No jo, jak on to asi udělal, tak z ničeho nic.." Stojí Vám za to vydržet dva roky? Věřit a neposlouchat druhé, co říkají? I když se možná smějí? Nevadí, nebudou dlouho! A že to není možné? Je to možné. Podívejte se na přední manažery v automobilkách, kteří začali u pásu, na hokejisty, kteří dřeli bez záruky a i bez toho haléře krát dvěma. Dnes vydělávají desítky miliónů dolarů ročně, protože jsou odborníky v oboru a víc než talentem se dostali až tam nahoru svým snem a tvrdou dřinou. Podívejte se na diamanty Amway nebo Herbalife, na další a další úspěšné lidi, které Vám mohou dokázat, že to tak funguje. Chcete mít úspěch i Vy? Naučte se takhle myslet. Jako milionář ještě daleko dřív, než budete opravdové peníze držet v ruce! Svou sílu, důvod, motor, naději a zapálení najdete ve svém snu. Lásku používejte jako zbraň, lásku používejte jako štít. Stojí Vám takováhle budoucnost za to? OK. Buďte pánem svého času. Naučte se, jak být trpělivější, vytrvalejší, sebevědomější, nadšenější, věřte lidem i sobě, svému snu, plánujte si svůj čas, dávejte si cíle a relaxujte každý den. Vyhraďte si na relaxaci asi hodinu času, protože Váš mozek nefunguje jako šedesátivteřinový Polaroid, ale jako klasický fotoaparát. Vědomí je film, na který nafotíte informace, ale do podvědomí je musíte vyvolat v temné komoře. Někdy se stane, že hotové snímky dostanete až za několik měsíců od okamžiku, kdy jste zmáčkli spoušť. Tyto nevyvolané informace musíte chránit, protože každá negativní informace, kterou přijmete, je jako proužek světla, který znehodnocuje film. A film musíte nejdříve dofotit a potom vyvolat. Někdy se stane, že snímek nevyjde podle očekávání, ale čím častěji budete mačkat spoušť, tím víc profesionálních fotografií uděláte. Teprve taková práce má smysl. Naučte se uvolnit, relaxovat, nechat podvědomí rozhodnout a vést Vás k úspěchu. Používejte relaxační hudbu. Využívejte autosugesci. Přesvědčte své podvědomí o svých snech, o svých cílech a záměrech. Dejte podvědomí možnost pracovat pro Vás a podvědomí Vám dá nápady a odpovědi na neřešitelné problémy. A budete mnohem bohatší, protože využijete své vlastní skryté rezervy. Využijte svoji největší sílu. Naučte se relaxovat a programovat mozek. Uvolníte napětí. Zvýšíte schopnost soustředění se na všechno, co začnete dělat. Umění koncentrace. Budete schopni pracovat na sto procent. Postavte svůj úspěch na svém snu. Chcete nové auto? Jděte se na něj podívat do autosalónu. Nechte se v něm svézt. Chcete dům? Prohlížejte si katalogy, nabídky realitních kanceláří. Nechte se inspirovat. Choďte se dívat na nové oblečení, do klenotnictví. Prohlížejte katalogy cestovních kanceláří. Plánujte si dovolenou někde na exotickém místě. Zítra můžete mít jedině to, co si dnes naplánujete a půjdete za tím. Mějte velké sny, ale i malé, takové které se Vám mohou splnit za krátkou dobu - nové šaty, hodinky, cokoliv, co Vám udělá radost. Odměňujte se. Držíte dietu? Tak si dejte za odměnu zákusek. Nedržíte dietu? Tak si dejte za odměnu celozrnný rohlík. Cokoliv, z čeho můžete mít radost. OK? Protože dnešek je odrazem včerejších snů a zítřek bude odrazem těch dnešních. Když budete už dnes o svém úspěchu pevně přesvědčeni a budete používat všechny principy a pravidla, která k němu vedou, tak na světě nebude existovat síla, která by Vám v tom mohla zabránit!

 

     Najdete v sobě víc lásky pro sebe i svou rodinu. Budete šťastnější a úspěšnější. Zdokonalujte se a zvyšujte svoje sebevědomí. Poslouchejte každý den nahrávky. Čtěte knížky. Teprve až si je přehrajete do podvědomí, začnou Vám být užitečné. Počítejte s tím. Dejte svému podvědomí čas, aby Vás mohlo přeprogramovat na úspěch. Vyvolat potřebné negativy. Nebude to hned, protože negativní informace Vás obklopovaly roky. Přesto Vám dají inspiraci a nápady a potřebnou energii. Dají Vám nadšení, víru i vytrvalost. Pomohou Vám v době, kdy všechno nepůjde podle Vašich představ. S každým dalším přehráním objevíte další a další maličkosti, které unikaly pozornosti a přitom tvoří jádro úspěchu. Stále se zdokonalujte ve svém oboru. Získávejte další informace. Studujte a uveďte své znalosti do praxe. Teprve potom začnou mít hodnotu. Teprve potom můžete říci, že jste dosáhli opravdového vzdělání. Že jste absolvovali nejvyšší univerzitu: život. A ten Vás naučil, jak se stát úspěšným a plnohodnotným člověkem.


     Druhou část dílu této kapitoly čtěte, jenom jestli jste v klidu a pohodě. Jinak by to nemělo valný význam. Nabídneme Vám jednu z možností pro Vaši relaxaci, uvolnění a autosugesci. Čtěte pomalu a v duchu uklidněným hlasem.

 

     Seďte uvolněně. Dýchejte zvolna, zhluboka. Zavřete oči a vnímejte jen ticho nebo relaxační hudbu. Přestaňte myslet na problémy. Teď žádné problémy nemáte. Vnímejte svou pravou nohu. Chodidlem se dotýkáte země. Uvolněte prsty, chodidlo. Vnímejte svůj kotník. Uvolněte ho. Vnímejte své lýtkové svaly. I ty uvolněte. Holeň. Uvolněte ji. Vnímejte své koleno. Uvolněte v něm napětí. Stehno, uvolněte ho. Vnímejte sedací svaly. Dotýkají se podložky. Cítíte napětí. Prožijte toto napětí a uvolněte ho. Vnímejte svou levou nohu. Vnímejte chodidlo, jak se dotýká země. Uvolněte ho. Vnímejte svůj kotník. Uvolněte ho. Vnímejte své lýtkové svaly. Uvolněte je. Uvolněte holeň.. Vnímejte své koleno. Uvolněte v něm napětí. Stehno, uvolněte ho. Vnímejte sedací svaly. Dotýkají se podložky. Uvolněte v nich napětí. Vnímejte své břicho. Pomalu stoupá a klesá. Prožijte ten pocit a uvolněte ho. Vnímejte své orgány. Játra, ledviny, žaludek. Vnímejte krev, která odnáší z těla napětí. Vnímejte své srdce. Také ho uvolněte. Vnímejte své plíce, jak je vyplňuje vzduch. Váš hrudník stoupá a zase klesá. Uvolněte ho. Vnímejte ramena. S každým výdechem jsou uvolněnější a těžší. Vnímejte svou pravou ruku. Prsty uvolněte jeden po druhém. Vnímejte předloktí a uvolněte ho. Paži. Uvolněte ji. Vnímejte svou levou ruku. Uvolněte prsty, jeden po druhém. Uvolněte předloktí, paži. Vnímejte svůj krk. Uvolněte ho. Hrdlo. Uvolněte ho. Nechte hlavu klesnout. Vnímejte svůj obličej. Postupně uvolněte tváře, čelist, nos, víčka, čelo. Vnímejte své celé tělo. Vnímejte každé napětí. Prožijte ho a uvolněte. Vnímejte vzduch, který vdechujete. Nosem vstupuje chladný, do průdušek a dál. Naplňuje Vám břicho, hrudník i hlavu. Postupně zase vydechněte. Hrudník Vám klesá, pak břicho, vydechněte všechen vzduch. Vnímejte vzduch, jak je teplý, když vydechujete. Nadechněte se ještě dvakrát zhluboka. Pomalu a stejnoměrně. Vnímejte svůj dech a hudbu. Zapamatujte si ten pocit. S každým výdechem Vás opouští napětí. S každým nádechem do Vás vstupuje láska, klid a mír. S výdechem se láska, klid a mír rozlévají do celého těla. Vnímejte ten pocit Začínáte se cítit uvolněně. Cítíte váhu svého těla. Zpomaluje se Vám tep. Nechte pomalu bloudit myšlenky. Sněte. Představujte si sebe v den, kdy se Vám splní sen. Vnímejte ten pocit vítězství a spokojenosti. Máte všechno před očima, tak živě, že si můžete sáhnout na co chcete. Kolik chcete vydělávat peněz? Představte si tu částku na výpisu z banky. Představte si, co s ní uděláte. Komu budete moci udělat radost. Mějte ten obraz před očima. Vnímejte ten pocit, který Vás naplňuje. Zapamatujte si ho. To je Vaše budoucnost. Přesně to se stane. Vaše podvědomí už ví, co chcete. Věřte jeho síle. Je neomezená. Věřte ve své schopnosti. V duchu po mně opakujte: "Každým dnem jsem úspěšnější a úspěšnější. Věřím v neomezenou moc svého podvědomí. Věřím, že mi podvědomí pomůže řešit mé otázky a vždy mi ukáže správnou cestu. Mé sebevědomí každým dnem roste. Jsem stále silnější. Od dneška se lépe soustředím. Každý den lépe zvládám svou práci. Jsem vnímavější a vnímavější k příležitostem, které potkávám. Každým dnem jsem zamilovanější a šťastnější. Věřím ve svůj úspěch. Dokážu to. Dokážu to.....Dokážu. Tato slova si budu opakovat každý večer před spaním, protože Věřím, že mé podvědomí splní má přání!

     Buďte uvolnění. Nechte myšlenky přelévat. Myslete jen na svůj sen. Žijte ve svém snu. Je tak skutečný, bez hranic. Můžete si sáhnout na všechno, co je kolem Vás.

     V duchu napočítejte do sedmi. Protáhněte se. Vnímejte zvuky a vůně kolem sebe. Promněte si tváře a rozhlédněte se. Cítíte se svěže, vyrovnaně a šťastně. Žijte ve svém snu a stane se skutečností, když o něm nebudete pochybovat.

 

1997-2011 HBT

Publikace je neprodejná. Je součástí školy úspěchu „ABECEDA PODNIKÁNÍ“.
Všechna práva jsou vyhrazena.
Copyright © HBT 1997-2011 Práva autora v ČR zastupuje B.I.B. Beach Internet Business spol. s r.o.

Další příspěvky autora: HBT


Články ve stejných kategoriích:

Abeceda podnikání - škola úspěchu  


Kategorie Abeceda podnikání - škola úspěchu


Cestou milionářů | 1/10Cestou milionářů | 1/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuSebehodnocení | 2/10Sebehodnocení | 2/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuPlány, sny a cíle | 3/10Plány, sny a cíle | 3/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuÚspěch nejsou jen peníze | 4/10Úspěch nejsou jen peníze | 4/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuJak začít od nuly | 5/10Jak začít od nuly | 5/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuJak působit na lidi | 6/10Jak působit na lidi | 6/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuObchodník | 7/10Obchodník | 7/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuChytrý manažer | 8/10Chytrý manažer | 8/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuAkumulátor | 10/10Akumulátor | 10/10
Abeceda podnikání - škola úspěchuABECEDA PODNIKÁNÍ - škola úspěchu - kompletních 10 kapitol, exkluzivně zde!ABECEDA PODNIKÁNÍ - škola úspěchu - kompletních 10 kapitol, exkluzivně zde!
Chcete dosáhnout úspěchu ve všem co děláte? Ve všech oblastech Vašeho života? Chcete vydělávat nejen peníze, ale i čas? Tak nečtěte. Vnímejte! Život je nejvyšší univerzitou... Učte se z chyb a úspěchů druhých!
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí