Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Planeta Nibiru ohrozí Zemi v roce 2013

Planeta Nibiru ohrozí Zemi v roce 2013

Obrovská planeta, 5x větší než Země bloudí vesmírem. V roce 2013 se dostane do naší nebezpečné blízkosti. Ovlivní náš život?

Planeta Nibiru ohrozí Zemi v roce 2013

Nibiru je bludná planeta, řítící se vesmírem a procházející naší Sluneční soustavou jednou za 3600 let. O její existenci údajně věděli již staří Sumeřané a spojovali ji s koncem světa. Americký dějepisec Zecharia Sitchin tuto teorii představil v roce 1976 v knize 12. planeta a vysvětluje cyklicky se opakující katastrofy zasahující naší planetu.

 

Podle dřívějších předpovědí měla Nibiru přiletět již v roce 2003, což se nestalo. Nicméně sám Sitchin tuto předpověď odmítal.

 

Ruský dokument, který máme k dispozici, uvádí rok 2013. Astronomové vyloučili, že by mělo dojít k přímému kontaktu Nibiru se Zemí. 14. února 2013 se však má dostat nebezpečně blízko. Jak ovlivní náš život?

 

Nibiru bude působit obrovskou přitažlivou silou

Její velikost a váha znamená obrovskou přitažlivou sílu, se kterou bude na Zemi působit. V důsledku těchto sil může dokonce dojít ke změně sklonu naší planety a k převrácení magnetických pólů.

 

Pokud k tomu dojde, zasáhnou planetu nevídané záplavy, zemětřesení a výbuchy sopek. Tyto katastrofické události mohou ohrozit život na Zemi.

 

 

O tom, že Mayové nepředpověděli žádný konec světa, jsme na internetWEEK.cz psali. Hrozba srážky s vesmírným tělesem je však velmi reálná a její následky mohou být katastrofální.

 

Zarážející je, že vesmírné objekty v kolizní dráze se Zemí objevují zejména amatérští astronomové. Skrývají snad před námi vlády pravdu?

 

Zdroj: YouTube.com

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Vesmír   Zajímavé video   Katastrofy   Nibiru  


Kategorie Vesmír

Přelomový start obří rakety Falcon Heavy snad proběhne v listopaduPřelomový start obří rakety Falcon Heavy snad proběhne v listopadu
SpaceX prostřednictvím Elona Muska avizuje tento přelomový start na listopad. Na Zemi mají přistát všechny tři první stupně najednou!


Prohlédněte si ISS ve Street ViewProhlédněte si ISS ve Street View
O Mezinárodní vesmírné stanici se toho u nás dozvíte hodně. Nyní Vás můžeme pozvat dovnitř na virtuální prohlídku!


20 nejzásadnějších a nejpovedenějších fotek SpaceX20 nejzásadnějších a nejpovedenějších fotek SpaceX
Ve SpaceX udělali výběr top 124 fotek. My z nich vybrali nej 20. A přidali zajímavá videa.


Sonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci SaturnuSonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci Saturnu
Ještě žádná sonda se nedostala takhle blízko k Saturnu. Zatím jsme se mohli spoléhat jen na naše odhady založené na dosavadních zkušenostech s jinými oblastmi prstenců. Z toho jsme pak odvozovali, jak by mohla mezera mezi planetou a prstenci vypadat.


Vědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurůVědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurů
Vědci provedli vrty v kráteru Chicxulub a dostali se k horninám, které by se měly nacházet v mnohem větší hloubce.


Albert Einstein měl pravdu: Jak se chytají gravitační vlnyAlbert Einstein měl pravdu: Jak se chytají gravitační vlny
Po srážce dvou černých děr byly potvrzeny gravitační vlny, které předpověděl Albert Einstein. Podívejte se na zajímavé video, jak se gravitační vlny chytají...


Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?
Rychlé rádiové záblesky (FRB, Fast Radio Bursts) jsou jednou z velkých záhad současné astronomie. Odkud k nám přicházejí a jaký je jejich původ?


 Dechberoucí videa: Země z oběžné dráhy Měsíce Dechberoucí videa: Země z oběžné dráhy Měsíce
Podívejte se na záběry Země z oběžné dráhy Měsíce okem japonské kosmické sondy.


6 vědců se vrátilo z Marsu na Zemi. Simulovaně a s velkou pompou. Nesmysl!6 vědců se vrátilo z Marsu na Zemi. Simulovaně a s velkou pompou. Nesmysl!
Komentář: Rok strávili v uzavřené kupoli na Havaji. Ven mohli jen ve skafandru na průzkum okolí velmi podobnému Marsu. A prohlásili, že život v izolaci si dovedou představit i na Marsu. Tak, jako mnozí před nimi. Rok života mohli strávit lépe…


NASA: úchvatná 4K videa z vesmíruNASA: úchvatná 4K videa z vesmíru
NASA nás zásobuje nádhernými videi v obrovském rozlišení a s vysokou frekvencí snímků. Je opravdu na co se dívat!


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí