internetWEEK.cz menu TOPlist

UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?

UFO spadlo u břehu Okinawy.  Je to pravda, není to pravda?

Do pobřežních vod ostrova Okinawa se 5. prosince 2012 zřítilo UFO, informovalo mnoho médií po celém světě. Fotka pořízená japonskou armádou je skvělá. Japonci slíbili, že UFO vyzvednou ze dna.

UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?

„Tento zvláštní případ je mimořádný také tím, že to bylo poprvé, kdy japonská armáda předala fotografii UFO médiím. Fotografie je nekvalitní, protože stroj je ponořený pod vodou, ale jasně ukazuje energetický zdroj, který září na vrcholu kupole letounu,“ uvádí původní článek, který zveřejnil magazín InOtherNewz.com.

 

„Chceme celému světu poskytnout tuto fotografii a potvrdit zprávy ze včerejška,“ řekl mluvčí japonského válečného námořnictva Yoshido Hari. “Fotografie dává zapravdu těm obyvatelům Okinawy, kteří dosvědčili událost. Na záchranu máme ještě dost času. Budeme tomu věnovat dostatek energie, abychom stroj vyzvedli do posledního kousku. Musíme tento předmět pokud možno uchránit.“ To zní skutečně hodně přesvědčivě, a tak zprávu s fotografií převzalo nespočet médií z hlavního proudu i alternativních.

 

Japonci: Není to pravda

„Zní to tak dobře, že to ani nemůže být pravda. A není,“ komentovali to sami Japonci například v Japan Daily Press. Podle dodatečných informací se opravdu jedná o další zfalšovanou zprávu. Nepotvrdily ji žádné japonské zpravodajské zdroje. Internetový magazín InOtherNewz.com, který kachnu zveřejnil jako první, dodává, že je kompletně vymyšlená. Ale ta fotka se jim docela povedla, že? Podobné byly již dříve odhaleny jako odlesky na čočce kamery. Mnohé zdroje se odvolávaly na Nippon TV, ale ta o této „senzační události“ nic nevysílala, ani nevydala na své internetové stránce. Může být magazín InOtherNewz.com důvěryhodný zdroj, když vydává články tohoto typu: „Sarah Palinová bude pózovat nahá pro Playboy za 5 milionů dolarů“ nebo „Zdroj Pentagonu: Usáma Bin Ládin žije a je vězněn na Guantanamo Bay“? Působí to hodně bulvárně.

 

Nepřehlédněte dále v magazínu internetWEEK.cz | Velké konspirační teorie: Usáma bin Ládin >>>

 

Project Camelot: Je to pravda

Abychom hledání pravdy neměli tak jednoduché, už je vytvářena konspirační teorie. UFO ve skutečnosti spadlo do moře, ale japonská vláda událost utajuje. Právě proto byl vydán původní článek typu hoax k odvedení pozornosti veřejnosti, domnívá se náš starý známý Project Camelot.

 

Identický objekt zaznamenala kamera Google street view nad Texasem

 

Zdroje:
http://japandailypress.com/ufo-crash-sighted-near-okinawa-coast-or-so-media-says-1219716
http://www.huffingtonpost.com/2012/09/29/ufo-shows-up-on-google-street-view
http://www.projectcamelotportal.com/kerrys-blog/1516-dead-fish-from-crashed-ufo-okinawa-japan
http://inothernewz.com/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO   Japonsko   Neidentifikovatelný létající objekt   Hoax  


Kategorie UFO

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.


Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.


Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.


Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí