Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

UFO nad Basilejí

UFO nad Basilejí

O víkendu na Vysočině, během krátké doby nad námi v noci vysoko na obloze přelétly tři světelné objekty. UFO jsou zjevně všude.

UFO nad Basilejí

Dokazuje to švýcarské video na Youtube zveřejněné 16.5.2012 pod nickem DDSDTV s názvem „(Amazing) UFO sighting over Basel Switzerland may 15 2012“.

 

Zajímavý film, který vypadá zpočátku jako žertík nějaké opilé party, ale na konci videa se objevuje krásná letka. Odehrává se v podvečer v zástavbě rodinných domků, chaotické záběry jsou pořízené ze země, zvukový záznam je nekvalitní. Nejprve kameraman zachytil nejasné kulové světýlko, vzápětí temný, kovově se lesknoucí kulový objekt. V další fázi natáčení je objekt najednou jasně svítící a pohybuje se horizontálně. Potom se mezi domy objevují hned několik světelných bodů. „UFO,“ křičí ženský hlas. Nebe je zatím bezhvězdné. Po 2 minutách se objevuje krásný záběr: celá letka světýlek na modré obloze bez hvězd pomalu letí po obloze. Lampiony? V letce je ale vedle světelných také jeden temný bod, který se pohybuje odlišnou rychlostí! Víc se vypátrat nedá i díky chaotickému kameramanovi.

 

Komentáře z abovetopsecret.com a z Youtube.com:

 

„Zajímavé video, ale všechny ty věci se dějí simultánně a je jich trochu moc, ještě nevím, co to je.“

„Může to být cokoliv, i animace.“

„Nejdřív jsem si myslel, že jsou to lampióny, ale po druhém zhlédnutí nevím."

„Pochybuju, že je to animace, je to velmi dobře udělané.“

„Ano, máte pravdu, naše hvězdná rodina ze Světla je tady.“

 

UFO videa: UFO nad Basilejí

 

Zdroje:
YouTube.com
http://www.abovetopsecret.com/index.php

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO - videa   UFO  


Kategorie UFO - videa

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


10 nej: Zfalšovaná UFO videa10 nej: Zfalšovaná UFO videa
Následující zfalšovaná UFO - videa byla jako hitparáda sestavena pro zábavu z nabídky na Youtube. Zájemci o fenomén UFO se na ni určitě rádi podívají. Je to poučné.


Nejlepší záběry UFO na světě!Nejlepší záběry UFO na světě!
Nejlepší záběry UFO, jaké kdy byly podle ufologů pořízeny, byly natočeny v Turecku. Video z roku 2007 ukazuje diskovitý stroj. Na zvětšených záběrech jsou patrná okna i posádka.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


Světelné UFO létalo nad střechamiSvětelné UFO létalo nad střechami
Ve Španělsku bylo nafilmováno světelné UFO. Takových světelných těles se objevuje letos po celém světě mnoho. Zažíváme invazi podivných mimozemských bytostí nebo jde o obyvatele Vnitřní země?


Výzkum UFO v PeruVýzkum UFO v Peru
Anthony Choy, šéf oddělení pro výzkum UFO peruánského vojenského letectva, je přesvědčen, že mimozemská inteligence dala v Peru mnohokrát najevo, že je na Zemi přítomna.


Vědecký výzkum UFO v NorskuVědecký výzkum UFO v Norsku
Vesnici Hessdalen ve středním Norsku by nikdo neznal, kdyby nebylo extrémního výskytu podivných létajících světel v jejím okolí. Začalo to již před třiceti lety. A světelné manévry pokračují dodnes.


Out Of The Blue – UFO existují!Out Of The Blue – UFO existují!
Jsou mimozemšťané na Zemi? Co nám létá nad hlavou a říkáme tomu UFO? Proč americká vláda mlčí? – to jsou hlavní témata skvělého dokumentárního filmu „Out of the Blue – Definitivní výzkum UFO“.


UFO si posvítilo na helikoptéru – The Coyne incident UFO si posvítilo na helikoptéru – The Coyne incident
Mansfield v Ohiu se zapsal do dějin ufologie zlatým písmem. Ačkoliv se psal rok 1973, vzrušující příběh, který se stal posádce vojenské helikoptéry, zůstává dodnes velkou hádankou.


Top ten - 10 nejlépe dokumentovaných pozorování UFOTop ten - 10 nejlépe dokumentovaných pozorování UFO
Všechny případy v tomto žebříčku byly pozorovány více svědky, některé byly vyšetřovány policií a zpravodajskými službami. Výběr provedla skupina špičkových ufologů pro dokumentární film Paula Kimballa Best Evidence, který odvysílala UFOtv.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí