internetWEEK.cz menu TOPlist

10 nej: Zfalšovaná UFO videa

10 nej: Zfalšovaná UFO videa

Následující zfalšovaná UFO - videa byla jako hitparáda sestavena pro zábavu z nabídky na Youtube. Zájemci o fenomén UFO se na ni určitě rádi podívají. Je to poučné.

10 nej: Zfalšovaná UFO videa

Po záplavě tisícovek nejrůznějších UFO videí z celého světa zachycujících podivné létající objekty nad naší planetou, už se svět rozdělil na dvě části. Jedna část bude přesvědčena, že jsou to všechno podvody, i kdyby jim na dvorku přistáli zelení mužíčkové, a druhá naopak věří neochvějnou vírou v létající talíře, Světelnou flotilu a mimozemské únosy. Samozřejmě existuje ještě šedá zóna – těch, co je to absolutně nezajímá. Ale ti nás nezajímají.

 

1. UFO za mrakodrapem - New York

Reklamní klip vyrobený pro sci-fi TV kanál používá jednoduchou kameru, záběry z rozkolísané helikoptéry. Pár vteřin a je tu příběh…Zahrála si i Dvojčata.

 

 

2. Jako z Hvězdných válek - Haiti

Originální video si pustilo 10 milionů diváků, než jeho tvůrce informoval Los Angeles Times, že bylo vytvořeno pomocí speciálních efektů.

 

 

3. UFO video Zelená koule

Nazelenalá koule pomalu pluje za větvemi. Vtipný umělec TheFakingHoaxer je považován za mistra triků.

 

 

4. UFO invaze v přímém přenosu - Turecko

Osamělá reportérka mluví na kameru a pak to začne!

 

 

5. UFO u raketoplánu

Jsme na oběžné dráze, vše vypadá velmi autenticky a už jsou tady! Autorem opět TheFakingHoaxer.

 

 

6. Mimozemšťané v Mexico City

Mexiko se proslavilo v roce 2012 UFO videem, které vlétlo do aktivní sopky a později z ní zase vylétlo. Zde si létající talíř hraje s kameramanem na schovávanou na videu z roku 1997.

 

 

7. UFO video z Paříže

Tvar tohoto UFO jste asi ještě neviděli a letí si klidně po ulici.

 

 

8. Ještě jednou UFO Mexico - 2007

Autoři použili skupinové UFO na videu v krásné horské scenérii. Pohyb létajících talířů je tak elegantní, že to ani nemůže být pravda.

 

 

9. UFO na den nezávislosti v Šanghaji

„Den nezávislosti“ v Šanghaji. Interview redaktora s expertem jako zvuková kulisa autentičnost (a komičnost) videa pořádně umocňuje.

 

 

10. UFO nad Kremlem

Hororově působící záběry pyramidovitého UFO pochází z prosince 2009, kdy zaujaly celý svět, i nás. Záhadný létající stroj visící nad Moskvou vypadá jako hrozivý tajný projekt některé armády. „Ale které?“ Říkali si tehdy asi mnozí diváci.

 

 

Nepřehlédněte:

Jaký může povedené UFO - video udělat rozruch, se můžete podívat na jednom konkrétním příkladu ze života...

 

Jak vzniká UFO záhada >>>

 

Vždy se však nemusí jednat o podvrh (hoax). Některé poměrně běžné astronomické úkazy často lidé považují za UFO. Může se jednat o planety, přelety družic nebo meteory...

 

Nejčastější astronomická UFO >>>

 

Zdroj:
http://mashable.com/2010/06/22/best-ufo-videos/#gallery/10-best-hoax-ufo-videos-on-youtube-gallery/50bdea5d97b2f80c4b00007e

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Hoax   Deset NEJ   UFO - videa  


Kategorie UFO - videa

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


Nejlepší záběry UFO na světě!Nejlepší záběry UFO na světě!
Nejlepší záběry UFO, jaké kdy byly podle ufologů pořízeny, byly natočeny v Turecku. Video z roku 2007 ukazuje diskovitý stroj. Na zvětšených záběrech jsou patrná okna i posádka.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


Světelné UFO létalo nad střechamiSvětelné UFO létalo nad střechami
Ve Španělsku bylo nafilmováno světelné UFO. Takových světelných těles se objevuje letos po celém světě mnoho. Zažíváme invazi podivných mimozemských bytostí nebo jde o obyvatele Vnitřní země?


Výzkum UFO v PeruVýzkum UFO v Peru
Anthony Choy, šéf oddělení pro výzkum UFO peruánského vojenského letectva, je přesvědčen, že mimozemská inteligence dala v Peru mnohokrát najevo, že je na Zemi přítomna.


Vědecký výzkum UFO v NorskuVědecký výzkum UFO v Norsku
Vesnici Hessdalen ve středním Norsku by nikdo neznal, kdyby nebylo extrémního výskytu podivných létajících světel v jejím okolí. Začalo to již před třiceti lety. A světelné manévry pokračují dodnes.


Out Of The Blue – UFO existují!Out Of The Blue – UFO existují!
Jsou mimozemšťané na Zemi? Co nám létá nad hlavou a říkáme tomu UFO? Proč americká vláda mlčí? – to jsou hlavní témata skvělého dokumentárního filmu „Out of the Blue – Definitivní výzkum UFO“.


UFO si posvítilo na helikoptéru – The Coyne incident UFO si posvítilo na helikoptéru – The Coyne incident
Mansfield v Ohiu se zapsal do dějin ufologie zlatým písmem. Ačkoliv se psal rok 1973, vzrušující příběh, který se stal posádce vojenské helikoptéry, zůstává dodnes velkou hádankou.


Top ten - 10 nejlépe dokumentovaných pozorování UFOTop ten - 10 nejlépe dokumentovaných pozorování UFO
Všechny případy v tomto žebříčku byly pozorovány více svědky, některé byly vyšetřovány policií a zpravodajskými službami. Výběr provedla skupina špičkových ufologů pro dokumentární film Paula Kimballa Best Evidence, který odvysílala UFOtv.


UFO: Něco tu létá, nevíme co, ale nevadí nám toUFO: Něco tu létá, nevíme co, ale nevadí nám to
Britské ministerstvo obrany oznámilo, že se nebude zabývat šetřením pozorování UFO, protože tyto objekty zemi neohrožují. Letecký kontrolor prohlásil: vidíme asi jedno UFO měsíčně.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí