internetWEEK.cz menu TOPlist

Virtuální kanceláře - seznam

Virtuální kanceláře - seznam

Virtuální kanceláře šetří peníze na zařízení vlastní kanceláře a administrativní pracovníky. Neuteče Vám pošta, zároveň můžete dělit práci od bydlení a zachovat si soukromí. Jako jediní zde nabízíme kompletní seznam virtuálních kanceláří v ČR!

Virtuální kanceláře - seznam

Pro Vaši snazší orientaci jsme připravili vyhledávací systém všech adres, které poskytují virtuální kanceláře v ČR s důrazem na lokalitu. Nabízené odkazy jsou neplacené a námi sestavené dle nejlepšího vědomí a svědomí. Pokud jsme na někoho zapomněli, rádi jej doplníme. Informace o tom, co je virtuální kancelář, jak ji vybrat a na co si dát pozor, najdete zde:

Jak vybrat virtuální kancelář >>>

Výběr virtuálních kanceláří jsme připravili podle měst. Dále zvolte lokalitu, která bude odpovídat Vašim požadavkům. Je možné zobrazit všechny virtuální kanceláře v České republice.

Ve výsledcích nejsou ceny vzhledem k jejich různé tvorbě u jednotlivých společností poskytující virtuální kanceláře. Odkazujeme na ceník, je-li uváděn. Služby jsou běžně poskytovány v balíčcích.

Co jsou virtuální kanceláře? Docela kamenné kanceláře založené na principu sdílení prostor a administrativního personálu. Tím Vám ušetří spoustu peněz na zařízení vlastní kanceláře a administrativní pracovníky. Umoží Vám zajištění záchytného bodu, pokud jste stále na cestách nebo pracujete z domu. Neuteče Vám pošta, zároveň můžete dělit práci od bydlení a zachovat si soukromí. Pokud obchodujete s cizinci, je vždy lepší sídlit v Praze. Tu znají. Českou republiku hledají kdesi dále na východ. Než sídlit na vsi, je lepší firmu přestěhovat minimálně do krajského města.

Pokud nechcete riskovat, doporučujeme Vám osvědčené sídlo v BIB klientském centru. Praha 1,3 a 8, za cenu od 480 Kč bez DPH měsíčně (cena se liší dle adresy a frekvence platby, nejdražší možnost je 780 Kč bez DPH na Praze 1), bez skrytých háčků a poplatků. Již v základní ceně je zapsané sídlo pro firmu a převzetí pošty s oznámením e-mailem. Žádná kauce nebo vícenáklady. Recepce otevřená v pracovní dny od 9-17 hod. Zasedací místnost, připojení na internet, tisk dokumentů, projekční technika a občerstvení. Ale také možnost archivace účetnictví v sídle, vedení účetnictví a řízení společnosti v sídle! Přesvědčte se pohledem do ceníku...

Doporučujeme:

bullet Virtuální kancelář BIB | SidloProFirmu.czDalší příspěvky autora: HBT


Články ve stejných kategoriích:

Speciál   Virtuální kancelář   Podnikání  


Kategorie Podnikání

Ani bohatým nevyjde každý start-up. Na co si dát pozor?Ani bohatým nevyjde každý start-up. Na co si dát pozor?
Start-up je moderním označením začínajícího podnikání. Tyto nové příležitosti skrývají obrovský potenciál ale i riziko neúspěchu. Neúspěšné projekty většinou udělaly alespoň jednu z následujících chyb.


Potřebujete virtuální sídlo firmy? Nejlevnější? Tak neváhejte!Potřebujete virtuální sídlo firmy? Nejlevnější? Tak neváhejte!
Garantujeme Vám nejlevnější SKUTEČNÉ sídlo firmy v Praze. Pokud najdete levnější nabídku, srovnáme ji a ještě dáme 10% dolů. Ale neváhejte, naše kapacita je omezená!


8 startupů, které nás v poslední době zaujaly8 startupů, které nás v poslední době zaujaly
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.


Rady a tipy v čem začít podnikat II: Vytvoření značkyRady a tipy v čem začít podnikat II: Vytvoření značky
Získat si okruh zákazníků loajálních až fanatických k Vaší značce, to je cesta ke stabilnímu podnikání. Ať se nakonec rozhodnete pro jakoukoliv podnikatelskou příležitost.


Vedení účetnictví může vypadat jinak. Jednoduše!Vedení účetnictví může vypadat jinak. Jednoduše!
Můžete mít účetní. Nebo můžete mít na své straně tým odborníků na daně, právo, reklamu, IT a marketing. Za cenu účetní. Navíc si ihned vyberete z přehledných balíčků služeb, jako u mobilního operátora.


Jak na odklad daní na poslední chvíliJak na odklad daní na poslední chvíli
Daně si můžete odložit nejpozději v pondělí 3. dubna 2017. Za nejnižší a konečnou cenu 1 800 Kč. Nebo dokonce zdarma. Jak na to?


Rady a tipy v čem začít podnikat I.Rady a tipy v čem začít podnikat I.
Můžete mít spousty nápadů. Ale musíte se rozhodnout, do čeho věnujete energii. Poradíme Vám jak. A pomůžeme Vás na nové nápady k podnikání nasměrovat. Není to na jeden článek, začínáme tak nový podnikatelský seriál…


EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?
Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?


Steve Jobs a jeho poslední  slova: Fake!Steve Jobs a jeho poslední slova: Fake!
Na smrtelné posteli měl pronést slova, u kterých se tají dech. Příliš se hnal za penězi a málo lásky dával svým bližním. A začal věřit v Boha. Kdo má trochu tušení, jak Jobs přemýšlel a fungoval, nemůže uvěřit. Tak nevěřte, je to nesmysl!
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí