internetWEEK.cz menu TOPlist

EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?

EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?

Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?

EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?

PP

 

Ani náhodou! Je to utopie...

Minimální jednorázová investice Vás přijde na minimálně 5 tisíc, ale bez DPH! A pokud nevystavujete jen několik dokladů měsíčně, nevyhnete se ani stálým měsíčním poplatkům. A je jedno, zda se jedná o tablet, telefon nebo cokoliv jiného. Vždy potřebujete navíc internetové připojení, tiskárnu a podporu.

 

Zkusme tedy věřit, že EET opravdu narovná podnikatelské prostředí a zvýší výběr daní, které stát neprojí a i my podnikatelé se jednou dočkáme nějakého důchodu.

 

Pokud nechcete riskovat, doporučujeme Vám pokladní systém Dotykačka, který má již dostatečné zázemí a počet klientů. Což je důležité, nechcete-li zůstat se systémem bez podpory. Výhodou tohoto pokladního EET systému je, že zvládne Vaše podnikání, i když vyrostete...

 

Cena základního připraveného mobilního systému vyjde pod 5 tisíc bez DPH. Máte-li vyšší nároky, připravte si téměř dvakrát až třikrát tolik. A věřte, že Vám to pan Babiš jednou doplatí třeba ze svého...

 

Pokladní systém Dotykačka >>>

 

Tak jsme vybrali my. Pokud s námi nesouhlasíte, udělejte si vlastní průzkum...

 

Koho se týká Elektronická evidence tržeb EET

Elektronickou evidenci tržeb EET budou muset vést všichni podnikatelé, co přijímají tržby v hotovosti (ale také platební kartou a dalšími virtuálními prostředky). EET se naopak netýká podnikatelů, kteří fakturují peníze jen a pouze bankovním převodem.

A koho naštve EET nejvíce?

Stejně jako v byznysu s pohledávkami zde platí, že naštvaní budou ti, co investici do pokladního systému poznají pod vánočním stromečkem. Inu, dětem se blbě vysvětluje, že ten tablet, co není pro ně, byl vlastně od Ježíška... Ale pro koho?

 

Dovolíme si jeden vtip na závěr

Ten vtip nemá s EET vůbec, ale vůbec nic společného:

 

Přišel finančák na Agrofert... >>>

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Z domova   Podnikání   Eet  


Kategorie Podnikání

Ani bohatým nevyjde každý start-up. Na co si dát pozor?Ani bohatým nevyjde každý start-up. Na co si dát pozor?
Start-up je moderním označením začínajícího podnikání. Tyto nové příležitosti skrývají obrovský potenciál ale i riziko neúspěchu. Neúspěšné projekty většinou udělaly alespoň jednu z následujících chyb.


Potřebujete virtuální sídlo firmy? Nejlevnější? Tak neváhejte!Potřebujete virtuální sídlo firmy? Nejlevnější? Tak neváhejte!
Garantujeme Vám nejlevnější SKUTEČNÉ sídlo firmy v Praze. Pokud najdete levnější nabídku, srovnáme ji a ještě dáme 10% dolů. Ale neváhejte, naše kapacita je omezená!


8 startupů, které nás v poslední době zaujaly8 startupů, které nás v poslední době zaujaly
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.


Rady a tipy v čem začít podnikat II: Vytvoření značkyRady a tipy v čem začít podnikat II: Vytvoření značky
Získat si okruh zákazníků loajálních až fanatických k Vaší značce, to je cesta ke stabilnímu podnikání. Ať se nakonec rozhodnete pro jakoukoliv podnikatelskou příležitost.


Vedení účetnictví může vypadat jinak. Jednoduše!Vedení účetnictví může vypadat jinak. Jednoduše!
Můžete mít účetní. Nebo můžete mít na své straně tým odborníků na daně, právo, reklamu, IT a marketing. Za cenu účetní. Navíc si ihned vyberete z přehledných balíčků služeb, jako u mobilního operátora.


Jak na odklad daní na poslední chvíliJak na odklad daní na poslední chvíli
Daně si můžete odložit nejpozději v pondělí 3. dubna 2017. Za nejnižší a konečnou cenu 1 800 Kč. Nebo dokonce zdarma. Jak na to?


Rady a tipy v čem začít podnikat I.Rady a tipy v čem začít podnikat I.
Můžete mít spousty nápadů. Ale musíte se rozhodnout, do čeho věnujete energii. Poradíme Vám jak. A pomůžeme Vás na nové nápady k podnikání nasměrovat. Není to na jeden článek, začínáme tak nový podnikatelský seriál…


Steve Jobs a jeho poslední  slova: Fake!Steve Jobs a jeho poslední slova: Fake!
Na smrtelné posteli měl pronést slova, u kterých se tají dech. Příliš se hnal za penězi a málo lásky dával svým bližním. A začal věřit v Boha. Kdo má trochu tušení, jak Jobs přemýšlel a fungoval, nemůže uvěřit. Tak nevěřte, je to nesmysl!


Jak na to, když se nedaří. Nejen v podnikání...Jak na to, když se nedaří. Nejen v podnikání...
Ať uděláte cokoliv, dopadne to pokaždé nějak blbě. A čím víc se snažíte, tím víc se v tom plácáte. Je to jako v bažině. Čím víc se budete plácat, tím horší to bude. Ven Vás dostane jen trpělivost, chladná hlava a naše patero...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí