internetWEEK.cz menu TOPlist

Jak na odklad daní na poslední chvíli

Jak na odklad daní na poslední chvíli

Daně si můžete odložit nejpozději v pondělí 3. dubna 2017. Za nejnižší a konečnou cenu 1 800 Kč. Nebo dokonce zdarma. Jak na to?

Jak na odklad daní na poslední chvíli

Stále málo podnikatelů ví o možnosti odkladu podání přiznání do června. A málo účetních ví, že to nemusí být drahé.

Nabídek na odklad daňového přiznání v posledních letech najdete již dost. Velmi se liší. Zejména v ceně, rychlosti zpracování a v neposlední řadě časovým limitem. Dnem či hodinou, do kdy je daně ještě možné odložit. V zásadě je jedno, zda odklad zajišťuje daňový poradce nebo advokát.

 

Naše společnost (vydavatel internetWEEK.cz) se odklady zabývá již 10 let. Za tu dobu jsme zrealizovali ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří přes 2 000 odkladů. Své know-how jsme v tomto roce vložili do společnosti Genius Madvan. Té jsme pomohli postavit nabídku na základě našich zkušeností tak, aby byla bezkonkurenční.

 

Posuďte sami:

 

  • Cena: 1.800 Kč (konečná cena pro všechny bez vícenákladů a sankcí)
  • Realizace: do 3. dubna 2017 17:00 hod
  • Rychlost: 15minut (online vygenerování podkladů, možnost vše vyřídit elektronicky z domova nebo kanceláře)
  • Telefonická podpora: 8:00-21:00 včetně víkendu

Podrobnosti a on-line objednávkový formulář najdete na stránkách Genius Madvan s.r.o.

 

Nebo odklad daně zdarma?

Klientům, kterým společnost vede účetnictví, poskytuje odklad daně zdarma. Včetně dalších nadstandardních služeb, jako je sídlo firmy nebo konzultace s advokátem. To vše v přehledných balíčcích služeb za cenu běžné účetní.

 

Rozhodnete-li se využít nabídku vedení účetnictví u Genius Madvan, můžete mít zdarma odklad daně i za rok 2016. Podrobnosti najdete v přehledném ceníku služeb vedení účetnictví: Ceník vedení účetnictví s odkladem daně zdarma.

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Daně   Podnikání  


Kategorie Podnikání

Ani bohatým nevyjde každý start-up. Na co si dát pozor?Ani bohatým nevyjde každý start-up. Na co si dát pozor?
Start-up je moderním označením začínajícího podnikání. Tyto nové příležitosti skrývají obrovský potenciál ale i riziko neúspěchu. Neúspěšné projekty většinou udělaly alespoň jednu z následujících chyb.


Potřebujete virtuální sídlo firmy? Nejlevnější? Tak neváhejte!Potřebujete virtuální sídlo firmy? Nejlevnější? Tak neváhejte!
Garantujeme Vám nejlevnější SKUTEČNÉ sídlo firmy v Praze. Pokud najdete levnější nabídku, srovnáme ji a ještě dáme 10% dolů. Ale neváhejte, naše kapacita je omezená!


8 startupů, které nás v poslední době zaujaly8 startupů, které nás v poslední době zaujaly
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.


Rady a tipy v čem začít podnikat II: Vytvoření značkyRady a tipy v čem začít podnikat II: Vytvoření značky
Získat si okruh zákazníků loajálních až fanatických k Vaší značce, to je cesta ke stabilnímu podnikání. Ať se nakonec rozhodnete pro jakoukoliv podnikatelskou příležitost.


Vedení účetnictví může vypadat jinak. Jednoduše!Vedení účetnictví může vypadat jinak. Jednoduše!
Můžete mít účetní. Nebo můžete mít na své straně tým odborníků na daně, právo, reklamu, IT a marketing. Za cenu účetní. Navíc si ihned vyberete z přehledných balíčků služeb, jako u mobilního operátora.


Rady a tipy v čem začít podnikat I.Rady a tipy v čem začít podnikat I.
Můžete mít spousty nápadů. Ale musíte se rozhodnout, do čeho věnujete energii. Poradíme Vám jak. A pomůžeme Vás na nové nápady k podnikání nasměrovat. Není to na jeden článek, začínáme tak nový podnikatelský seriál…


EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?
Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?


Steve Jobs a jeho poslední  slova: Fake!Steve Jobs a jeho poslední slova: Fake!
Na smrtelné posteli měl pronést slova, u kterých se tají dech. Příliš se hnal za penězi a málo lásky dával svým bližním. A začal věřit v Boha. Kdo má trochu tušení, jak Jobs přemýšlel a fungoval, nemůže uvěřit. Tak nevěřte, je to nesmysl!


Jak na to, když se nedaří. Nejen v podnikání...Jak na to, když se nedaří. Nejen v podnikání...
Ať uděláte cokoliv, dopadne to pokaždé nějak blbě. A čím víc se snažíte, tím víc se v tom plácáte. Je to jako v bažině. Čím víc se budete plácat, tím horší to bude. Ven Vás dostane jen trpělivost, chladná hlava a naše patero...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí