internetWEEK.cz menu TOPlist

Taťjana Bělousová vstala z mrtvých

Taťjana  Bělousová vstala z mrtvých

Ukrajinka oživla po třech dnech klinické smrti. To je jen jedna část neuvěřitelného života komunistky, která konvertovala ke křesťanství v SSSR. Ve své výpovědi vydává šokující svědectví o životě v komunistické říši.

Taťjana Bělousová vstala z mrtvých

Taťjana Bělousová (1947) z ukrajinské Oděsy vstala z mrtvých po třech dnech klinické smrti. To je ale jenom jedna část neuvěřitelného života lékařky, která konvertovala od komunistické víry ke křesťanství. Ve svém svědectví o víře v náboženském pořadu ruské televize vydává rovněž svědectví o životě v komunistické říši. Je to nejen příběh o jedné věřící ženě, ale také hororový námět na šílený seriál. Jenomže toto šílenství byla sovětská realita.

 

Video, čas 11:38: „Uslyšela jsem, že křičí někdo jiný. Pokusila jsem si sednout. Ležela jsem na něčem studeném a tvrdém. Sedla jsem si, ale nic jsem neuviděla, jako bych měla zakrytá víčka. Dotkla jsem se rukou čela a pochopila jsem, že nesešitá kůže sklouzla a zakryla mi oči, tak jsem držela kůži, abych mohla vidět. Viděla jsem, jak v kaluži krve sedí žena, kbelík měla převržený a dívala se na mě, tak žalostně, už nekřičela. Zeptala jsem se jí: „Proč křičíš?“ Kdybych radši mlčela. Chudák žena, převrátila se a po čtyřech rychle utíkala ke dveřím. Přemýšlela jsem, co se děje. Po horku v pekle mi teď začalo být zima. Podívala jsem se na sebe - byla jsem úplně nahá. Prostěradlo, které mne přikrývalo, spadlo na jednu stranu. Uviděla jsem, že zelenou barvou mám na jednom stehně napsaná nějaká čísla a na druhém mé příjmení a jméno. Pochopila jsem, že je to datum smrti a číslo nemoci, tak označují mrtvoly a ještě k tomu rozřezané břicho. Proč? Protože tělo bylo dáno studentům. Když jsem ještě byla studentkou, odkázala jsem své tělo vědě. Nedělali by mi pitvu, protože s mou diagnózou bylo všechno jasné…Měla jsem břicho rozřezané a také začalo bolet. Něco se začalo dít na chodbě. Hluk na chodbě. Slyším profesorův hlas: šel a říkal: „Ne to není možné“…“Proč sedíš? Lehni, jsi mrtvá.“ Byl v šoku.“

 

Příběh o tom, jak Taťjana Bělousová vstala z mrtvých po rakovině mozku, je jen jednou epizodou z života sovětské lékařky, která byla autentickou komunistkou, dokud se jí nedostala do ruky Bible. Potom se opravdu zásadně změnil její život. Tak začíná neuvěřitelný příběh, do nějž patří vystoupení z těla během operace mozku a pozoruhodné zážitky blízké smrti (NDE), Bělousová navštívila během klinické smrti nebe, potkala Boha, ale také sestoupila do pekla, kde našla mimo jiné vlastní babičku mučenou čerty.

 

Američanka P. M. H. Atwaterová patří mezi nejvýznamnější badatele v oblasti zážitků blízké smrti, sama prožila třikrát klinickou smrt... | P. M. H. Atwater: NDE, umírání, posmrtný život, duše >>>

 

Ani poté, co vstala z mrtvých, to neměla jednoduché, žila v zemi, kterou ovládala KGB. Zatímco v jiných zemích by ji oslavovali, jí a její rodině šlo o život. Přišla za ní tajná policie KGB a pohrozila jí, že když bude mluvit o svých posmrtných zážitcích, její děti i vnukové mohou zemřít - náhodou. Musí mlčet! A to byl rok 1992. Sovětský svaz oficiálně zanikl 26. prosince 1991. Dr. Bělousová vstala z mrtvých 30. prosince 1991 v oděské nemocnici. V té době se Ukrajina sice osamostatnila od Ruska, ale stále byla „sovětská“. KGB dokázala zařídit, že ani ona, ani její muž nedostali práci – manžel dr. Bělousové byl bývalý kapitán námořní plavby. Po dvou letech jim byla oběma nabídnuta práce na zaoceánské lodi. Nebyl to ale projev dobré vůle, měli jako nežádoucí zmizet v moři. Jenomže pokus o vraždu nevyšel. Vražda byla evidentně připravená tajnou policií, která stále ovládala dále země bývalého SSSR. Tehdy zasáhl Bůh - či velmi podivné náhody - takže dr. Bělousová přežila a přežil i její manžel, vzápětí „podivné náhody“ zlikvidovaly hlavní viníky pokusu o vraždu a zachránily jejich syna před sebevraždou.

 

Záznam třetí části televizního pořadu „Požehnání“ s český dabingem, kde dr. Bělousová popisuje, jak se probrala z klinické smrti, je zde:

 

 

Zbývající díly jsou zde:

 

 

 

 

Zdroj: YouTube.com

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

NDE   Smrt   Zajímavá videa  


Kategorie NDE

NDE v 18. století a dnesNDE v 18. století a dnes
Lékař Pierre-Jean de Monchaux odborně popsal jako první Evropan případ související se zážitkem blízké smrti již v roce 1740. Tyto zážitky ze stavu bezvědomí nebo klinické smrti mohou zásadně proměnit vnímání světa.


Zážitky blízké smrti amerických vojákůZážitky blízké smrti amerických vojáků
Mysteriózní odchod z tohoto světa nebo vystoupení z těla zažilo v boji mnoho vojáků, ale málokdo o tom mluví. Neradi vzpomínají na hrůzy války, ale jejich příběhy jsou velmi zajímavé.


Recenze: Anitu Moorjani vyléčila smrtRecenze: Anitu Moorjani vyléčila smrt
Světový bestseller Anity Moorjani přináší nejen její pohled za dveře smrti a zázračné uzdravení z rakoviny, ale v neposlední řadě i její filosofii, ke které se díky utrpení a setkání se smrtí propracovala.


Co je to Bůh?Co je to Bůh?
Bůh je jedna z největších lidských idejí. Už dlouho patří k tomu, kvůli čemu se lidé zabíjejí. Ale představy o bohu, bozích a božství jsou nespočetné.


Prožitky sdílené smrti nabourávají vědecké vysvětlení NDEProžitky sdílené smrti nabourávají vědecké vysvětlení NDE
Shared-death experience je fenomén, který zkoumal Raymond Moody. Lidé, kteří jsou v přítomnosti umírající osoby, mají někdy zvláštní vjemy deformovaného prostoru, vidí světelný tunel nebo mají pocit, že se vznášejí.


Recenze: Dr. Alexander v nebi Recenze: Dr. Alexander v nebi
Recenze českého vydání kontroverzní knihy „Důkazu nebe“ od dr. Ebena Alexandera. Česky kniha vyšla pod názvem „Jaký je život po životě“.


Příběh NDE: Setkání s BohemPříběh NDE: Setkání s Bohem
Mickey Robinson byl profesionální parašutista, žil šťastný život, ale potom přišel smolný den, jeho letadlo se zřítilo a on se ocitl na pokraji smrti. V jedné chvíli jeho duše odcestovala na onen svět.


NDE by mohla vysvětlit kvantová fyzikaNDE by mohla vysvětlit kvantová fyzika
Někteří teoretičtí fyzici se domnívají, že duše čili vědomí je součástí struktury vědomí od vzniku Univerza. Vědomí funguje jako program kvantového počítače a může objasnit zážitky blízké smrti…


Zamyšlení nad pokusem, který ne/vysvětlil NDEZamyšlení nad pokusem, který ne/vysvětlil NDE
Vědci odhalili tajemství prožitků klinické smrti, volala nedávno média. Zpráva o pokusu s umírajícími potkany, jejichž mozky po zastavení srdce, vykázaly na 30 sekund enormní aktivitu, získala velkou publicitu. Posmrtný život je vyvrácen, konstatují


Chceme do nebe?Chceme do nebe?
Nebe je vytoužený sen věřících, ale pro skeptiky je to pověra a nesmysl. Na počátku konceptu nebe mohly být zážitky umírajících či astrální cesty pravěkých šamanů.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí