internetWEEK.cz menu TOPlist

Britský voják: Dianu zabila SAS

Britský voják: Dianu zabila SAS

Příslušník SAS prohlásil, že tato speciální jednotka záměrně způsobila nehodu v Paříži v roce 2007.

Britský voják: Dianu zabila SAS

Také Britové mají svou super-konspiraci, jako Američané své „11. září“ nebo smrt Usáma Bin Ládina, a je to smrt Diany v roce 1997. Kolem jejího konce v troskách mercedesu v pařížském tunelu se objevilo množství informací a indicií, které naznačovaly, že všechno nebylo tak „košér“, jak praví oficiální historie. Poslední informace na toto téma, kterou vypustila britská televize Sky News, to jenom potvrdily.

 

Televize přišla s tím, že Dianu a jejího přítele Dodiho Al Fayeda mohla skutečně zlikvidovat SAS. Sky News se dostaly k dopisu bývalého příslušníka SAS, který to řekl své manželce. Zdrojem televize by měly být rodiče této ženy a důkazem je jejich dopis. Voják, který se pochlubil, že za smrtí princezny Diany je britská speciální jednotka SAS, není jmenován, říká se mu „N“. Jedná se o odstřelovače.

 

Nové indicie se objevily při vyšetřování seržanta SAS Dannyho Nightingala, který byl odsouzen za držení nelegální zbraně. Udala ho manželka jeho spolubydlícího a kolegy ze SAS (voják N.). U soudu se jako důkaz proti němu objevil dopis, v němž se mimo jiné tvrdí, že za smrtí Diany je britská armáda! Úřady vědí o dopise od roku 2011, ale teprve nyní informace o Dianě prověřuje policie.

 

Londýnská policie 17. srpna 2013 oznámila, že informace prověřuje a zdůraznila, že to určitě neznamená, že by bylo znovu otevřeno vyšetřování nehody. Britští vyšetřovatelé již v roce 2006 vyloučili, že by Diana zahynula v důsledku nějakého spiknutí. O dva roky později vynesl soud rozsudek, podle nějž byla nehoda způsobena chybným řízením řidiče a pronásledováním bulvárních fotografů.

 

Nic nového, byl to atentát

Že mohlo jít o atentát, není žádná novinka. Toto podezření ventiluje od tragické nehody hlavně otec tehdejšího Dianina partnera Mohammed Al Fayed. Podle něj za „autonehodou“ byla britská tajná služba a královská rodina. Podle Al Fayeda se Diana bála o život už dva roky předtím a také prorokovala, že ji zavraždí při fingované autonehodě. V roce 2011 byl promítnut na festivalu v Cannes dokumentární film Unlawfull Killing (Nezákonné zabití), který se snažil shrnout indicie podporující Al Fayedovo podezření.

 

O této konspirační teorii vyšly také minimálně dvě knihy: Alan Power napsal Princess Diana Conspiracy a John Morgan Diana Inquest: Who Killed Princess Diana? Podle Powera zlikvidovala Dianu přísně tajná jednotka MI6 s názvem The Increment (Přírůstek). Operativci SAS a Royal Navy’s Special Boat Service jeli osudné noci 31. srpna 1997 v tajemném bílém fiatu před Fayedovým a Dianiným mercedesem a záměrně způsobili jeho nehodu tak, že oslnili řidiče silným světlem. MI6 vytvořila tento postup pro atentát na Slobodana Miloševiče, tvrdí Power.

 

Pár slov na závěr

Hádejte, jak to dopadne? Ano, nic se nezjistí, protože pokud je konspirační teorie pravdivá, nikdo v Británii si nedovolí přiznat pravdu. Armáda, tajná služba, a natož královský palác jsou nedotknutelní. A voják, který lehkomyslně promluvil? Pravděpodobně brzy zemře, možná při autonehodě.

 

Doporučujeme: Velké konspirační teorie: Smrt princezny Diany >>>

 

Zdroj:http://www.lidovky.cz/britska-policie-zkouma-nove-informace-ke-smrti-lady-diany-pmt-/lide.aspx?c=A130817_211405_lide_hm

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Lady Diana   Konspirace  


Kategorie Lady Diana

Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech
Co je nového v oblasti vyšetřování záhadné nehody? Paparazzi Andanson byl agent MI6, spáchal sebevraždu, ale měl v hlavě dvě díry. Někteří spisovatelé tvrdí, že v Paříži šlo o atentát na přání královské rodiny.


Velké konspirační teorie: Smrt princezny DianyVelké konspirační teorie: Smrt princezny Diany
Mezi nejznámější konspirační teorie patří tragická smrt Lady Diany, britské princezny z Walesu, bývalé manželky prince Charlese.


Kategorie Konspirace

Konopí jako lékKonopí jako lék
Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii.


Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.


Jihokorejská Kubiceho zprávaJihokorejská Kubiceho zpráva
Také Jižní Korea má svou Kubiceho zprávu, která ovlivnila politické dění v zemi. V případě Korejců jde ale o daleko závažnější obvinění, která se dostala až k soudu. Snaha svrhnout režim nebo jen záměrná konspirace?


50 let po atentátu – Amerika stále neví50 let po atentátu – Amerika stále neví
John F. Kennedy: Proč většina Američanů nevěří v teorii jednoho střelce? Co píší americká média 50 let po nejslavnějším atentátu 20. století. Zdá se, že dohady budou trvat věčně...


Místo zločinu: Ground ZeroMísto zločinu: Ground Zero
Američané se stále dožadují pravdy o 11. září. Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out předkládá základní důkazy, proč nemůžeme věřit tomu, že tři mrakodrapy v New Yorku zbourala dvě letadla.


Aktivista se soudí kvůli 11. záříAktivista se soudí kvůli 11. září
Zájemci o pravdu o 11. září se dočkali. Britský správní soud rozhodl ve věci Tony Rooka, který odmítá z morálních důvodů platit poplatky BBC.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)
Bývalý pilot CIA Phil Marshall byl zavražděn. Investigativní novinář dokazuje, že šlo o špinavou akci některé tajné služby.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelenAutor knih o konspiraci 11. září zastřelen
Phillip Marshall, bývalý pilot CIA a DEA, který ve svých knihách psal, že útoky z 11. září 2001 zorganizovala vláda USA společně se Saúdskou Arábií, byl nalezen zastřelen. O život přišly násilně také jeho dvě děti.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí