Magazín internetWEEK.cz       Sociální sítě F+T+G+   |   Zdroj RSS   |   Skupiny na Facebooku TOPlist

Daně až v červnu: je to sen?

odklad DANĚ z příjmu
Další informace

Kup teď: 1.800 Kč

   
Kontakt | Login  
Britský voják: Dianu zabila SAS

Příslušník SAS prohlásil, že tato speciální jednotka záměrně způsobila nehodu v Paříži v roce 2007.


Britský voják: Dianu zabila SAS

Také Britové mají svou super-konspiraci, jako Američané své „11. září“ nebo smrt Usáma Bin Ládina, a je to smrt Diany v roce 1997. Kolem jejího konce v troskách mercedesu v pařížském tunelu se objevilo množství informací a indicií, které naznačovaly, že všechno nebylo tak „košér“, jak praví oficiální historie. Poslední informace na toto téma, kterou vypustila britská televize Sky News, to jenom potvrdily.

 

Televize přišla s tím, že Dianu a jejího přítele Dodiho Al Fayeda mohla skutečně zlikvidovat SAS. Sky News se dostaly k dopisu bývalého příslušníka SAS, který to řekl své manželce. Zdrojem televize by měly být rodiče této ženy a důkazem je jejich dopis. Voják, který se pochlubil, že za smrtí princezny Diany je britská speciální jednotka SAS, není jmenován, říká se mu „N“. Jedná se o odstřelovače.

 

Nové indicie se objevily při vyšetřování seržanta SAS Dannyho Nightingala, který byl odsouzen za držení nelegální zbraně. Udala ho manželka jeho spolubydlícího a kolegy ze SAS (voják N.). U soudu se jako důkaz proti němu objevil dopis, v němž se mimo jiné tvrdí, že za smrtí Diany je britská armáda! Úřady vědí o dopise od roku 2011, ale teprve nyní informace o Dianě prověřuje policie.

 

Londýnská policie 17. srpna 2013 oznámila, že informace prověřuje a zdůraznila, že to určitě neznamená, že by bylo znovu otevřeno vyšetřování nehody. Britští vyšetřovatelé již v roce 2006 vyloučili, že by Diana zahynula v důsledku nějakého spiknutí. O dva roky později vynesl soud rozsudek, podle nějž byla nehoda způsobena chybným řízením řidiče a pronásledováním bulvárních fotografů.

 

Nic nového, byl to atentát

Že mohlo jít o atentát, není žádná novinka. Toto podezření ventiluje od tragické nehody hlavně otec tehdejšího Dianina partnera Mohammed Al Fayed. Podle něj za „autonehodou“ byla britská tajná služba a královská rodina. Podle Al Fayeda se Diana bála o život už dva roky předtím a také prorokovala, že ji zavraždí při fingované autonehodě. V roce 2011 byl promítnut na festivalu v Cannes dokumentární film Unlawfull Killing (Nezákonné zabití), který se snažil shrnout indicie podporující Al Fayedovo podezření.

 

O této konspirační teorii vyšly také minimálně dvě knihy: Alan Power napsal Princess Diana Conspiracy a John Morgan Diana Inquest: Who Killed Princess Diana? Podle Powera zlikvidovala Dianu přísně tajná jednotka MI6 s názvem The Increment (Přírůstek). Operativci SAS a Royal Navy’s Special Boat Service jeli osudné noci 31. srpna 1997 v tajemném bílém fiatu před Fayedovým a Dianiným mercedesem a záměrně způsobili jeho nehodu tak, že oslnili řidiče silným světlem. MI6 vytvořila tento postup pro atentát na Slobodana Miloševiče, tvrdí Power.

 

Pár slov na závěr

Hádejte, jak to dopadne? Ano, nic se nezjistí, protože pokud je konspirační teorie pravdivá, nikdo v Británii si nedovolí přiznat pravdu. Armáda, tajná služba, a natož královský palác jsou nedotknutelní. A voják, který lehkomyslně promluvil? Pravděpodobně brzy zemře, možná při autonehodě.

 

Doporučujeme: Velké konspirační teorie: Smrt princezny Diany >>>

 

Zdroj:http://www.lidovky.cz/britska-policie-zkouma-nove-informace-ke-smrti-lady-diany-pmt-/lide.aspx?c=A130817_211405_lide_hm

 

Další příspěvky autora: heartblue

Sociální sítě internetWEEK

Čtete nás rádi?
A proč s námi nejste tady?...internetWEEK.cz

internet-WEEK-cz na Facebooku   internet-WEEK-cz na Google+   internet-WEEK-cz na Twitteru  

Články ve stejných kategoriích:

Lady Diana   Konspirace  Speciály na InternetWEEK.cz
Moderovaná internetová rozcestí: A 10 skupin na Facebooku!Moderovaná internetová rozcestí: A 10 skupin na Facebooku!
Každý den procházíme internet a z toho nejlepšího, co jsme objevili, tvoříme moderované rozcestí. Jen samé zajímavosti...


Vesmír nás může kdykoliv všechny zabítVesmír nás může kdykoliv všechny zabít
Mayský konec světa jsme přežili. Armageddon ovšem může přijít prakticky kdykoliv. Jsme na cestě k nezvratnému osudu...


Největší konspirační teorie světaNejvětší konspirační teorie světa
11 září 2001. Smrt Lady Diany, J.F. Kennedyho a Usáma Bin Ládina. NWO, UFO a mimozemšťané, HAARP, globální oteplování, USA na Měsíci, Pearl Harbor, chemtrails a protokoly sionských mudrců! Pro a proti. Udělejte si názor...


ABECEDA PODNIKÁNÍ - škola úspěchu - kompletních 10 kapitol, exkluzivně zde!ABECEDA PODNIKÁNÍ - škola úspěchu - kompletních 10 kapitol, exkluzivně zde!
Chcete dosáhnout úspěchu ve všem co děláte? Ve všech oblastech Vašeho života? Chcete vydělávat nejen peníze, ale i čas? Tak nečtěte. Vnímejte! Život je nejvyšší univerzitou... Učte se z chyb a úspěchů druhých!


Virtuální kanceláře - seznamVirtuální kanceláře - seznam
Virtuální kanceláře šetří peníze na zařízení vlastní kanceláře a administrativní pracovníky. Neuteče Vám pošta, zároveň můžete dělit práci od bydlení a zachovat si soukromí. Jako jediní zde nabízíme kompletní seznam virtuálních kanceláří v ČR!Lady Diana

Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech
Co je nového v oblasti vyšetřování záhadné nehody? Paparazzi Andanson byl agent MI6, spáchal sebevraždu, ale měl v hlavě dvě díry. Někteří spisovatelé tvrdí, že v Paříži šlo o atentát na přání královské rodiny.


Velké konspirační teorie: Smrt princezny DianyVelké konspirační teorie: Smrt princezny Diany
Mezi nejznámější konspirační teorie patří tragická smrt Lady Diany, britské princezny z Walesu, bývalé manželky prince Charlese.Konspirace

Konopí jako lékKonopí jako lék
Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii.


Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.


Jihokorejská Kubiceho zprávaJihokorejská Kubiceho zpráva
Také Jižní Korea má svou Kubiceho zprávu, která ovlivnila politické dění v zemi. V případě Korejců jde ale o daleko závažnější obvinění, která se dostala až k soudu. Snaha svrhnout režim nebo jen záměrná konspirace?


50 let po atentátu – Amerika stále neví50 let po atentátu – Amerika stále neví
John F. Kennedy: Proč většina Američanů nevěří v teorii jednoho střelce? Co píší americká média 50 let po nejslavnějším atentátu 20. století. Zdá se, že dohady budou trvat věčně...


Místo zločinu: Ground ZeroMísto zločinu: Ground Zero
Američané se stále dožadují pravdy o 11. září. Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out předkládá základní důkazy, proč nemůžeme věřit tomu, že tři mrakodrapy v New Yorku zbourala dvě letadla.


Aktivista se soudí kvůli 11. záříAktivista se soudí kvůli 11. září
Zájemci o pravdu o 11. září se dočkali. Britský správní soud rozhodl ve věci Tony Rooka, který odmítá z morálních důvodů platit poplatky BBC.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)
Bývalý pilot CIA Phil Marshall byl zavražděn. Investigativní novinář dokazuje, že šlo o špinavou akci některé tajné služby.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelenAutor knih o konspiraci 11. září zastřelen
Phillip Marshall, bývalý pilot CIA a DEA, který ve svých knihách psal, že útoky z 11. září 2001 zorganizovala vláda USA společně se Saúdskou Arábií, byl nalezen zastřelen. O život přišly násilně také jeho dvě děti.Reklama


Nejnovější na InternetWEEK.cz
Ostrov Giftun - egyptský ráj na ZemiOstrov Giftun - egyptský ráj na Zemi
Vábí vás průzračná voda, nekonečné množství různých ryb, bílý písek, žhavé africké slunce a kolem vás jen moře? Vydejte se s námi na pustý ostrov Giftun a splňte si svůj sen o navštívení ráje.


Čemu věřit ve sportu? Co je fakt a co fikce?Čemu věřit ve sportu? Co je fakt a co fikce?
Uplácení, sázení a doping. Velké peníze a nástroj moci. Je tu ještě místo pro soupeření a ideály? Existuje čistý sport, jak tvrdí desetibojaři Dvořák a Šebrle? Nebo silový trojbojař Jakub Sedláček?


Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!
V různých koutech světa se lidé dožívají různého průměrného věku. Ale všude se neustále prodlužuje. A do roku 2030 vědci očekávají prolomení magické devadesátky!


A je to tady: Černé díry jako hvězdné brány a portályA je to tady: Černé díry jako hvězdné brány a portály
Černé díry nekončí v ničivé singularitě, ale otevírají průchody do jiných vesmírů, hlásá nová fyzikální teorie. Dává tak za pravdu fantastům, kteří cestují svými raketami skrze vesmírné „díry“ již dlouho.


Kam zmizeli stavitelé z Göbekli Tepe? Kam zmizeli stavitelé z Göbekli Tepe?
Stavitelé nejstarší svatyně na světě zmizeli beze stopy. Existují náznaky, že vyrazili na hodně dlouhou pouť a jejich potomci se dostali na místa vzdálená od Evropy tisíce kilometrů.


Více článků: Všechny články


Vybíráme z internetu
Výlet jen pro miliardáře. Cesta kolem světa za 20 dní a 350 milionů
   Extra zážitkům se meze téměř nekladou. Americká cestovní agentura přišla s nabídkou procestovat svět za dvacet dní v superluxusně zařízeném letadle. Můžete to mít pro sebe a až 50 svých přátel a příbuzných. Speciální služby však vyžadují tučné konto,...

Řidiči riskují a nezouvají zimní pneumatiky. Jejich auto má pak příliš dlouhou brzdnou dráhu
   Zima, jak se zdá, pomalu a jistě končí a se změnou ročního období jsou tady i vyšší teploty. Řidiči by na to měli reflektovat. Podívejte se na teploměr. A teď se mrkněte na to, jaké máte na autě pneumatiky. Dejme tomu, že většina z takto dotazovaných...

Je to ekologická katastrofa nebývalých rozměrů. Nelegální těžba jantaru ničí ukrajinské lesy
   Půda na severozápadní Ukrajině v sobě ukrývá miliardový poklad. Jantar, který tady ve velkém nelegálně těží tisíce místních lidí a který se prodává dál do Číny, na Blízký východ nebo i do zemí Evropské unie. Trh ovládají místní gangy, tzv. "jantarová...

Vznik burzovního obra je v ohrožení. Proti se asi postaví Brusel
   Londýnská akciová burza London Stock Exchange (LSE) považuje za nepravděpodobné, že Evropská komise schválí její spojení s německou burzovní společností Deutsche Börse. LSE totiž nehodlá přistoupit na požadovaný prodej většinového podílu v jedné ze s...

Oscara za nejlepší film získal Moonlight. Muzikál La La Land dostal cenu za režii a herečku
   Z předávání cen Oscar neodešel s prázdnou favorizovaný muzikál La La Land ani film Moonlight. La La Land získal sošky za režii a představitelka hlavní role Emma Stoneová obdržela Oscara za herecký výkon. Nejlepším filmem však byl vyhlášen Moonlight....

Více článků: Z internetu