internetWEEK.cz menu TOPlist

Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen

Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen

Phillip Marshall, bývalý pilot CIA a DEA, který ve svých knihách psal, že útoky z 11. září 2001 zorganizovala vláda USA společně se Saúdskou Arábií, byl nalezen zastřelen. O život přišly násilně také jeho dvě děti.

Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen

Mrtvá těla Alexe Marshalla, Micaile Marshallové a psa nesly stopy smrtelné střelby. Phillip Marshall podle policie všechny zastřelil a pak namířil zbraň na sebe. K tragédii mělo dojít mezi čtvrtkem 31. ledna a sobotou 2. února. Mrtvá těla našli kamarádi dětí. Místní šerif oznámil, že obě děti byly střeleny pistolí do hlavy. Marshallova manželka byla v době tragédie v zahraničí, ale manželé žili odděleně. Policie tvrdí, že se jednalo o sebevraždu a dvě vraždy, motiv zatím nezjistila. Všichni byli zasaženi pistolí Glock, kterou Marshall vlastnil. Micaile bylo 14 a Alexovi 17 let. Krveprolití znamenalo pro obyvatele Murphys, které je součástí městečka Forest Meadows v Kalifornii, velký šok. Phillip Marshall prý své děti miloval a choval se k nim dobře.

 

Duch z jeskyně nemohl dostat americkou armádu

Marshall napsal v domě, kde se odehrála tragédie, svou poslední knihu vycházející z konspirační teorie, že útoky na Ameriku se odehrály jako „inside job“. Bývalý pilot a veterán publikoval celkem tři díla, z toho dvě knihy o 911. Román Lakefront Airport," False Flag 911: How Bush, Cheney and the Saudis Created the Post-911 World (Falešná vlajka 911: Jak Bush, Cheney a Saudové vytvořili svět po 11. září) a Big Bamboozle: 9/11 and War on Terror 2012 (Velký podvod: 9/11 a Válka proti teroru). Marshall ve svých dílech vyjádřil přesvědčení, že to nebyla Al-Káida, ale vláda USA a Saúdská Arábie, kdo zorganizoval útoky. Poslední knihu vydal v roce 2012. Marshall se domníval, že jeho život je ohrožen. Podle místního tisku projevoval určitou paranoiu. Jeho román obsahuje obvinění Bushovy administrativy, že se spolčila se saudskoarabskou zpravodajskou službou, aby vycvičila únosce, kteří zemřeli v letadlech použitých při útocích. „Přemýšlejte o tomto. Oficiální verze o nějakém duchovi (Usáma bin Ládin), který žil v jeskyni na druhém konci světa a odtud porazil celou naši armádu na její půdě, je absolutně nesmyslná,“ napsal Marshall. V únoru roku 2012 řekl o útocích v rozhlasovém vysílání: „Šlo o politický kaskadérský kousek, který měl pomoci americké stínové vládě, která v současnosti dělá svůj byznys jako spolek zpravodajských služeb USA.“ Takže psychická nestabilita měla vést k vraždě dětí a sebevraždě? Nicméně Marshallovi sousedi neslyšeli výstřely. Použil tlumič, řekl šerif. Zvláštní u člověka, který se rozhodl zemřít.

 

Pilot CIA

Podle Amazonu Marshall dříve pracoval jako pilot „speciálních operací“ pro CIA a DEA. Díky svým zkušenostem byl hlavním leteckým expertem na útoky 911. Zda nebyli Marshallovi vlastně zavražděni, se ptají nejen příznivci konspiračních teorií, ale také například místní tisk Santa Barbara View. Phillip Marshall třeba moc mluvil. Někoho naštval. A není v tom sám. Podezření, že do 911 byla zapletena také vláda Saudské Arábie, vyjádřili dokonce dva bývalí američtí senátoři Bob Graham a Bob Kerrey, kteří měli přístup k přísně tajným informacím.

 

Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)

>>>

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2275258/Phillip-Marshall-Former-airline-pilot-conspiracy-theorist-shot-dead-teenage-children-dog-turning-gun-himself.html#axzz2KmNUiXFs

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

11. září   Konspirace   CIA   USA   Záhadné úmrtí  


Kategorie 11. září

Aktivista se soudí kvůli 11. záříAktivista se soudí kvůli 11. září
Zájemci o pravdu o 11. září se dočkali. Britský správní soud rozhodl ve věci Tony Rooka, který odmítá z morálních důvodů platit poplatky BBC.


9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.


Velké konspirační teorie: 11. září 2001Velké konspirační teorie: 11. září 2001
Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job...


11. září: stále nezodpovězené otázky11. září: stále nezodpovězené otázky
Pamatuji se, co jsem dělal 11. září 2001. Vím, že se toho dne změnil svět. A na řadu otázek jsem stále nedostal jasné odpovědi...


Astrolog Antonín Baudyš: 11. září 2001 a lidská přirozenostAstrolog Antonín Baudyš: 11. září 2001 a lidská přirozenost
Vážené dámy, vážení pánové, pravděpodobně očekáváte, že při příležitosti desátého výročí tragických událostí v New Yorku budu říkat to či ono. To co ode mne očekáváte, kvůli tomu mne poslouchat nemusíte, protože to už sami dávno víte.


Jak to možná bylo 11. září 2001Jak to možná bylo 11. září 2001
11. září 2001 se změnil celý svět. Do obou věží Světového obchodního centra (WTC) naráží postupně dva Boeingy 767.


Co se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračováníCo se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračování
V troskách Světového obchodního centra v New Yorku a zřícených letadel zahynulo na tři tisíce lidí. Je obtížné si představit, že za atentáty stojí pouhých devatenáct izolovaných spiklenců.


Pád WTC - záhada pokračujePád WTC - záhada pokračuje
Skutečně mohl stát za zřícením těchto budov oheň? Proč jejich trosky hořely vysokým žárem ještě mnoho týdnů po kolapsu? Existují důkazy řízené demolice těchto budov?


Richard Gage o pádu Dvojčat - důkazy nelžouRichard Gage o pádu Dvojčat - důkazy nelžou
"Předložím vám jasné důkazy o tom, že tři budovy komplexu Světového obchodního centra, ikonická dvojčata stejně jako budova WTC č. 7, nespadly kvůli požáru", říká Richard Gage - člen Amerického institutu architektů.


Kdo nejvíce profitoval na útocích z 11. září 2001Kdo nejvíce profitoval na útocích z 11. září 2001
Předkládáme vám zajímavé dokumentární video, které vám umožní trochu nahlédnout pod pokličku jednoho z nejstrašnějších teroristických útoků v historii lidstva......
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí