internetWEEK.cz menu TOPlist

Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech

Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech

Co je nového v oblasti vyšetřování záhadné nehody? Paparazzi Andanson byl agent MI6, spáchal sebevraždu, ale měl v hlavě dvě díry. Někteří spisovatelé tvrdí, že v Paříži šlo o atentát na přání královské rodiny.

Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech

Dokumentární film Unlawfull Killing (Nezákonné zabití), který naznačuje, že za smrtí Diany bylo spiknutí královské rodiny, v Británii promítán nebude. Film by byl vystaven soudním sporům a jeho tvůrci odmítli vystříhat sporná místa. Situace v USA je stejná, distributoři se obávají soudních sporů a žádají vysoké pojištění. Unlawfull Killing natočil britský herec Keith Allen a financoval egyptský multimilionář Mohamed Al Fayed, otec milence princezny Diany Dodiho. Oficiální britská místa označila film za šílený. Že princezna Diana a její přítel byli zavražděni a do spiknutí byl zapleten i britský princ Filip, je jedna z hlavních konspiračních teorií, které věří Mohamed Al Fayed, ale nejen on. Lidí s touto vírou přibývá.

 

Smrt princezny Diany je plná pochybností a i na internetWEEK.cz ji řadíme mezi největší konspirace světa. Seznamte se s oficiálními fakty a všemi ale: Velké konspirační teorie: Smrt princezny Diany >>>

 

Lady Diana: Nebezpečný dokument

Keith Allen dostal prostor v The Gurdianu, aby se k zákazu svého filmu vyjádřil. Mimo jiné uvedl: Můj film je o „vyšetřování vyšetřování“, obsahuje doklady o tom, jak královská rodina chtěla Dianu poslat do blázince a jak vyšetřující koroner opakovaně zpochybňoval zdravý rozum každého, kdo položil otázku, zda nešlo v roce 1997 o něco víc než jen o nehodu. Zaměřoval se přitom zejména na Mohameda Al Fayeda. Toho jsem ale já shledal úplně zdravým, i když byl frustrovaný, že Británie nevyšetřuje smrt jeho syna. Viděl jsem, jak britským médiím přestalo vadit, když prakticky všichni klíčoví francouzští svědci přestali spolupracovat, a jak novináři ignorovali možnost, že královská rodina mohla být do případu zapletena. A tak jsem začal natáčet na vlastní náklady sám. Teprve později mi nabídl financování projektu Fayed. Souhlasili jsme s podmínkou, že to natočíme tak, jak to vidíme my. Unlawfull Killing není o konspiraci před nehodou, ale o spiknutí, které přišlo po ní. Nebylo to spiknutí jednoho zloducha, ale uskutečnil ho celý britský establishment včetně soudů, politiků, policejních šéfů a tajné služby, dokonce se na něm podíleli i novináři. Více než 100 důležitých svědků nebylo vyslechnuto. Výsledky krevních testů, podle nichž byl řidič Dianina mercedesu opilý, byly podle toxikologa nesmyslné. Expert na nehody zjistil, že bezpečností pás u sedadla Diany nefungoval atd.

 

Podivné mlžení

Ale nejpodivnější ze všeho bylo, jak média dezinterpretovala verdikt poroty, domnívá se Keith Allen. Vyšetřování nezvratně prokázalo, že nehodu nezpůsobili fotografové, ale neidentifikovaný bílý Fiat Uno a několik dalších motocyklů a vozidel, které určitě nepatřily paparazziům, protože ti nebyli v době nehody poblíž. Porota vynesla verdikt o „nezákonném zabití“ neidentifikovanými „následujícími vozidly“, ale BBC vzápětí oznámila, že porota obvinila z nehody fotografy.
Mark Lane, slavný americký právník a spisovatel, který svou knihou Rush to Judgment (Honba za právem) zpochybnil závěry Warrenovy komise o smrti JFK, Allenův film přijal pozitivně. Dokument v prvé řadě podporuje závěr, že nehoda, při níž zemřela Diana, „nehodou jasně nebyla“, napsal Mark Lane ve svém článku na obranu filmu Unlawfull Killing.

 

Sebevrah s dvěma dírami v hlavě

Britský dokument „Noc, kdy zemřela Diana“ (2004), plný pochybností a podezření, neváhala odvysílat ani Česká televize. Podle něj např. existuje důkaz, že hotelový řidič nebyl opilý, existuje důkaz, že kdosi pomocí blesku vyfotografoval posádku mercedesu. Na místě nehody se našel lak z kolize mezi bílým Fiatem Uno a mercedesem Diany a Fayeda. Takový vůz vlastnil francouzský paparazzi James Andanson. Ten byl to údajně na výplatní listině britské tajné služby MI6. Potvrdil to bývalý agent MI6 Richard Tomlinson, podle něhož nebyl řidič mercedesu oslněn fotografovým bleskem, ale laserovou zbraní. Andanson byl nalezen v květnu 2000 mrtev ve zcela spáleném autě. Jeho tělo bylo tak ohořelé, že bylo obtížné jej identifikovat. Smrt byla prohlášena za sebevraždu. Bílý Fiat Uno byl podle některých svědků na místě havárie princezny Diany. To ale neznamená, že v něm musel být právě Andanson. Hodně lidí dodnes věří, že to byl právě řidič Fiatu Uno s bulvárními fotografy, kdo zavinil osudnou havárii, a to buď omylem, nebo záměrně. Mohamed Fayed je ale přesvědčen, že v autě byli ve skutečnosti agenti britské tajné služby.
Britský Daily Express přinesl v roce 2007 informaci, že v Andansonově lebce byly dvě díry. Tvrdil to hasič, který byl na místě činu. „Jsem o tom absolutně přesvědčen,“ řekl, ale později to odmítl potvrdit. V srpnu 1997, kdy byli Diana a Dodi ve Středomoří, Andanson se zdržoval na Sardinii, ale 30. srpna se objevil v Paříži. Po nehodě nápadně rychle opustil Francii. Časně ráno odletěl na Korsiku. Později tvrdil, že v době nehody vůbec nebyl v centru Paříže. Manželka mu potvrdila alibi, že byl v noci s ní.
Svůj slavný Fiat Uno nechal později přestříkat a prodal ho. Další svědek nehody, který byl v blízkosti havarovaného mercedesu v tunelu, reportér James Kit zemřel o dva roky později při banální operaci.

 

Atentát posvěcený modrou krví

Začátkem srpna 2012 měla vyjít kniha Alana Powera Princess Diana Conspiracy. Autor prohlašuje, že vypátral, co se skutečně stalo v tunelu u Place de l´Alma. Podle něj šlo o atentát britské speciální jednotky SAS a tajné služby MI6, akce měla krycí název The Increment (Přírůstek). Již na jaře tohoto roku totéž tvrdil ve své knize investigativní spisovatel John Morgan. Nejen podle Fayeda, ale také podle Morgana k tomu tajné službě dala příkaz královská rodina. Morgan knihu napsal na základě šestileté badatelské práce.

 

zdroje:
http://www.topsecretwriters.com/tag/diana-conspiracy/ http://conspiraciesnow.com/category/diana-conspiracy http://www.express.co.uk/posts/view/12839/Diana-Fiat-driver-shot-in-the-head-

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Konspirace   Lady Diana   Ze světa  


Kategorie Konspirace

Konopí jako lékKonopí jako lék
Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii.


Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.


Jihokorejská Kubiceho zprávaJihokorejská Kubiceho zpráva
Také Jižní Korea má svou Kubiceho zprávu, která ovlivnila politické dění v zemi. V případě Korejců jde ale o daleko závažnější obvinění, která se dostala až k soudu. Snaha svrhnout režim nebo jen záměrná konspirace?


50 let po atentátu – Amerika stále neví50 let po atentátu – Amerika stále neví
John F. Kennedy: Proč většina Američanů nevěří v teorii jednoho střelce? Co píší americká média 50 let po nejslavnějším atentátu 20. století. Zdá se, že dohady budou trvat věčně...


Místo zločinu: Ground ZeroMísto zločinu: Ground Zero
Američané se stále dožadují pravdy o 11. září. Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out předkládá základní důkazy, proč nemůžeme věřit tomu, že tři mrakodrapy v New Yorku zbourala dvě letadla.


Britský voják: Dianu zabila SASBritský voják: Dianu zabila SAS
Příslušník SAS prohlásil, že tato speciální jednotka záměrně způsobila nehodu v Paříži v roce 2007.


Aktivista se soudí kvůli 11. záříAktivista se soudí kvůli 11. září
Zájemci o pravdu o 11. září se dočkali. Britský správní soud rozhodl ve věci Tony Rooka, který odmítá z morálních důvodů platit poplatky BBC.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)
Bývalý pilot CIA Phil Marshall byl zavražděn. Investigativní novinář dokazuje, že šlo o špinavou akci některé tajné služby.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelenAutor knih o konspiraci 11. září zastřelen
Phillip Marshall, bývalý pilot CIA a DEA, který ve svých knihách psal, že útoky z 11. září 2001 zorganizovala vláda USA společně se Saúdskou Arábií, byl nalezen zastřelen. O život přišly násilně také jeho dvě děti.


West Nile Virus - BIO konspirace nebo BIO terorismus? West Nile Virus - BIO konspirace nebo BIO terorismus?
Objevil se další smrtící virus. Je snad zápodonilská horečka nástrojem řízeného snižování počtu lidstva? Vyhlásila nám příroda válku? Soudruzi někde udělali chybu? Nebo jde o teroristický útok na USA?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí