internetWEEK.cz menu TOPlist

Místo zločinu: Ground Zero

Místo zločinu: Ground Zero

Američané se stále dožadují pravdy o 11. září. Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out předkládá základní důkazy, proč nemůžeme věřit tomu, že tři mrakodrapy v New Yorku zbourala dvě letadla.

Místo zločinu: Ground Zero

Když někdo v Česku řekne, že si 11. září 2001 Američané zbourali mrakodrapy sami, tak stále ještě může slyšet odpovědi typu: „To si může myslet jen blázen!“ nebo „Proč by to dělali?“. Ptejme se: Jsou tisíce amerických expertů – vědci, architekti, inženýři, hasiči, odborníci na řízené demolice nebo piloti dopravních letadel – idioti nebo blázni? Spíše je to tak, že ten, kdo je neposlouchá, je ignorant.

 

Ve filmu 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out promlouvá více než 50 amerických špičkových odborníků. Filmem provází architekt Richard Gage, člen American Institute of Architects, který založil hnutí Architekti a inženýři za pravdu o 11. září (Architects and Engineers for 9/11 Truth).

 

Magazín internetWEEK.cz věnoval tématu velký prostor a zmapoval základní informace, které bylo možné nasbírat z otevřených zdrojů. I po 12 letech tato americká záhada zůstává neobjasněna a znepokojuje miliony lidí. Americká vláda - i pod Obamou - mlčí jako hrob. Připomeňme si problematiku odvážným a profesionálním dokumentárním filmem, který natočili sami občané USA.

 

Citace z filmu 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out

Robert E. McCoy (architekt výškových budov): „Od 60. let jsem se zabýval požáry ve výškových budovách. Nevím o žádném případu výškové budovy, která by se v důsledku požáru zřítila.“

 

Robert Bowman (plukovník USAF, Astronautics and Nuclear Engineering): „Zřícení budovy č.7 vypadalo jako perfektně řízená demolice nedotčené budovy.“

 

Více než stovka přímých svědků referovala o hluku explozí a o světelných záblescích na počátku destrukce každé budov TWC č.1 a č.2 (Dvojčata). Exploze probíhaly neustále. Oficiální zpráva NIST o tom neinformuje.

 

Hasiči: „Řítilo se jedno patro za druhým, jako by byly odpalovány. Jako by stržení budovy bylo naplánováno.“

 

Rom Sullivan (technik specializovaný na výbušniny): „Mluví přesně o tom, co bych očekával. Slyšíte ´bum, bum, bum, bum´…Sled explozí, nikoliv jedna velká rána.“

 

Steven Jones (fyzik): „Roztavené železo je přímý důkaz, že byl použit termit.“

 

Termit je materiál používaný armádou, směs oxidu železitého a hliníku, v níž po zažehnutí nastává vysokoteplotní reakce za vzniku roztaveného železa. Během dvou sekund může termit dosáhnout teploty 2.480 stupňů Celsia.

 

John Cheshire (chemik): „Při přeletech s infračervenou kamerou byla na Ground Zero zjištěna ohniska s povrchovými teplotami 750 stupňů Celsia (1377 F) ještě po týdnu. Což nasvědčuje tomu, že pod povrchem bylo něco velmi žhavého.“

 

Mark Basile (chemik): „Můj závěr opírající se o nález zbytků po termitu v prachu zní, že k použití termitu došlo před a nikoli následně vlivem plamenů v hromadách trosek. Všechny charakteristiky těchto mikrokuliček jsou pro mě důkazem, že k roztavení ocelových nosníků byl použit termit.“

 

Ozval se další vědec a tvrdí, že k sesunu věží Světového obchodního centra nemohlo dojít tak, jak tvrdí oficiální vyšetřovací verze o událostech z 11. září... | Seismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpáleny >>>

11. září 2001: Kdo a proč?

Když se podíváte na film, nedozvíte se sice odpověď na otázku „Proč“ ani „Kdo“, ale možná si řeknete: ´Někdo tady připravil neskutečný a téměř dokonalý podraz!´ Prošlo by to bez povšimnutí, kdyby nebylo všechno mnohokrát zdokumentováno a kdyby lidé, kteří přemýšlejí, nezačali klást spoustu otázek.

 

Z logiky věcí vyplývá, že „11. září“ zorganizoval ten, kdo zřejmě chtěl začít válku proti tehdy nezávislým islámským zemím. Takže stará známá válka o naftu. Byly to USA, byl to někdo jiný nebo to bylo spiknutí několika států, respektive jejich tajných služeb bez vědomí vlády Spojených států? Odpovězte si sami. Všechno do sebe docela dobře zapadá.

 

Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out

 

Kategorie 11. září 2001 v magazínu internetWEEK.cz

Magazín internetWEEK.cz věnoval tématu 11. září 2001 velký prostor a zmapoval základní informace, které bylo možné nasbírat z otevřených zdrojů. Nepřehlédněte: Kategorie 11. září 2001 >>>

 

Zdroje: http://911expertsspeakout.org/, youtube.com
Ilustrace: http://www.flickr.com/photos/lactoso/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

11.září 2001   Konspirace   Zajímavé video   Američané  


Kategorie 11.září 2001

Spad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a FukušimouSpad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a Fukušimou
Dr. Roberto Lucchini srovnává vliv katastrof na zdraví obyvatel. V okolí WTC je prokazatelně více případů rakoviny než ve zbytku New Yorku a USA.


WTC: Další výročí 11. září a nic novéhoWTC: Další výročí 11. září a nic nového
Události 11. září jsou zahaleny tajemstvím. Podivnosti trvají. Ozval se ostře Paul Craig Roberts.


John Lear:  Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTCJohn Lear: Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTC
Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.


24 faktů o 11. září, která těžko vyvrátit 24 faktů o 11. září, která těžko vyvrátit
Jak nezájem Bushovy vlády o důkladné vyšetření “Útoků na Ameriku”, tak mlčení Obamovy administrativy hodně naznačují. Budou někdy odhaleny nepravdy, na kterých stojí současnost?


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)
Bývalý pilot CIA Phil Marshall byl zavražděn. Investigativní novinář dokazuje, že šlo o špinavou akci některé tajné služby.


9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.


Seismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpálenySeismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpáleny
Ozval se další vědec a tvrdí, že k sesunu věží Světového obchodního centra nemohlo dojít tak, jak tvrdí oficiální vyšetřovací verze o událostech z 11. září.


Velké konspirační teorie: Usáma bin LádinVelké konspirační teorie: Usáma bin Ládin
Konec nejhledanějšího teroristy světa, kterého americký výsadek usmrtil v noci z 1. na 2. května roku 2011, symbolicky korunoval dílo. Jak by tím měl být zmatek kolem slavného mudžáhida završen.


Velké konspirační teorie: 11. září 2001Velké konspirační teorie: 11. září 2001
Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job...


Co se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minutCo se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minut
Netvrdíme, že víme, co se stalo. Ale je zřejmé, co se nestalo. Ale jestli tomu uvěříte, budete proti Americe...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí