internetWEEK.cz menu TOPlist

Norská policie nacvičovala stejný scénář jako při teroristickém útoku

Norská policie nacvičovala stejný scénář jako při teroristickém útoku

Policejní zdroje potvrdily, že několik hodin předtím, než Anders Behring Breivik začal se svým smrtícím útokem na politický letní tábor na ostrově Utoya 22. července, policie provedla cvičení s prakticky identickým scénářem.

Norská policie nacvičovala stejný scénář jako při teroristickém útoku

Norské noviny Aftenposten dnes oznámily, že policejní zdroje potvrdily, že několik hodin předtím, než Anders Behring Breivik začal se svým smrtícím útokem na politický letní tábor na ostrově Utoya 22. července, policie provedla cvičení s „prakticky identickým scénářem“.

Kurt Nimmo

Norské noviny Aftenposten dnes oznámily, že policejní zdroje potvrdily, že několik hodin předtím, než Breivik (celým jménem Anders Behring Breivik) začal se svým smrtícím útokem na politický letní tábor na ostrově Utoya 22. července, policie provedla cvičení s „prakticky identickým scénářem“.

„Zdroje ve vrcholovém vedení policie v Oslo Aftenposten potvrdily, že cvičení skončilo v 15:00 ve stejný den, v pátek,“ uvedly noviny. „Všichni důstojníci z protiteroristické jednotky, která se později dostavila na místo výbuchu u vládní budovy a odjela na Utoya zatknout Breivika, nacvičovali předtím ve stejný den a v předešlých dnech přesně stejný scénář,“ píše Andreas Bakke Foss.

Bomba přisuzovaná Breivikovi vybuchla pouhých 26 minut poté, co protiteroristické cvičení skončilo, uvedli představitelé.

Norská policie charakterizuje „velmi podobné“ cvičení a jeho chronologickou blízkost k „prakticky identickým scénářem“ jako náhodu.

Takové „náhody“ jsou nyní během teroristických událostí běžné. 11. září 2001 letectvo provedlo cvičení Bdělý strážce, Bdělý válečník, Severní válečník a Severní ostražitost.

NORAD nacvičoval scénář simulující náraz do budovy (vojenští představitelé trvali na tom, že budovy ve cvičení nebyly WTC ani Pentagon, ačkoliv skutečné budovy zůstávají utajeny). Tajnůstkářský Národní úřad rozvědky také 11. září 2001 nacvičoval scénář se zřícením letadla.

7. července 2005 Peter Power, výkonný ředitel Visor Consultants, soukromé firmy s kontraktem s londýnskou metropolitní policií, organizoval bombový scénář, který odpovídal bombovým atentátům 7/7 v Londýně. „V půl desáté toho rána jsme v podstatě prováděli cvičení pro společnosti více než tisíce lidí v Londýně, založené na simultánním výbuchu bomb přesně v těch stanicích, ve kterých toho rána bouchly, takže mi stále běhá mráz po zádech,“ řekl Power BBC.

24. července Webster Tarpley poznamenal, že „jasnou známkou toho, teroristický útok v Norsku byla operace pod falešnou vlajkou, je to, že se konalo cvičení – údajně z protiteroristických důvodů – které prováděla policie nebo armáda, nacvičují ve stejné době teroristický útok, nebo krátce předtím, než začne skutečný teroristický útok“.

Tarpley pokračuje:

Jakmile došlo ke cvičení, schopnosti, vybavení atd., které vytvořilo, mohou zůstat na místě, aby byly mobilizovány v požadovaný okamžik. Tajemstvím je, že údajně schválené cvičení bylo použito pro provedení skutečného masakru vládní byrokracií, jejíž zdroje jsou pro provádění teroru nutné, ale kdy existuje mnoho představitelů, kterým nemůže být dovoleno vědět, co se děje.

Norská policie podcenila pravděpodobnost, že bombový atentát na vládní budovu v Oslo a pečlivý masakr v letním táboře byly události pod falešnou vlajkou.

Je nepravděpodobné, že korporátní média ve Spojených státech budou informovat podezřele načasovaná cvičení v Norsku.

Je dokonce ještě méně pravděpodobné, že dojdou k závěru, že tyto události představují události pod falešnou vlajkou zosnované proto, aby se udržela v chodu podvodná válka proti vytvořenému terorismu v chodu a posílila se hysterie a mohla se narychlo vytvořit síť globálního šmírování a policejního státu.

 

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/norwegian-police-confirm-drill-identical-to-breiviks-attack.html

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Bombový atentát   Atentát   Norsko   Terorismus   Teroristé   Breivik   Anders Behring Breivik   Ze zahraničí  


Kategorie Norsko

Vědecký výzkum UFO v NorskuVědecký výzkum UFO v Norsku
Vesnici Hessdalen ve středním Norsku by nikdo neznal, kdyby nebylo extrémního výskytu podivných létajících světel v jejím okolí. Začalo to již před třiceti lety. A světelné manévry pokračují dodnes.


Kategorie Terorismus

West Nile Virus - BIO konspirace nebo BIO terorismus? West Nile Virus - BIO konspirace nebo BIO terorismus?
Objevil se další smrtící virus. Je snad zápodonilská horečka nástrojem řízeného snižování počtu lidstva? Vyhlásila nám příroda válku? Soudruzi někde udělali chybu? Nebo jde o teroristický útok na USA?


Velké konspirační teorie: 11. září 2001Velké konspirační teorie: 11. září 2001
Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job...


Teroristické útoky omezují naše svobodyTeroristické útoky omezují naše svobody
S každým dalším úderem v kterékoliv části světa dochází k dalšímu omezení svobod nás všech. Teroristické útoky nás o svobodu dříve nebo později připraví!


NATO - jsou to také teroristi?NATO - jsou to také teroristi?
NATO v Libyii má na starosti pouze mírové mise v zahraničí. Zda do takové mírové mise patří i bombardování vysokých škol, už samozřejmě občanům, kteří tahle zvěrstva financují ze svých daní, nikdo nevypráví.


Kategorie Atentát

Cooper:  J. F. Kennedyho zavraždil jeho řidičCooper: J. F. Kennedyho zavraždil jeho řidič
Na Youtube se objevila výpověď Williama Coopera, který se snaží diváka přesvědčit, že skutečným vrahem prezidenta Kennedyho je řidič Bill Greer, který ho vezl během atentátu v Dallasu.


Kaddáfí nezodpovídá za teroristický výbuch nad Lockerbie! Kaddáfí nezodpovídá za teroristický výbuch nad Lockerbie!
Informace od bývalé americké agentky Suzane Lindauerové, která pracovala v OSN v oddělení boje proti terorismu. Skupina, kterou vedla, dávala varování před útoky z 11. září 2001.


10 nejslavnějších atentátů v českých dějinách10 nejslavnějších atentátů v českých dějinách
Někteří umřeli sami, jiným bylo třeba trochu pomoci. A jiní umřeli jinak než měli.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí