internetWEEK.cz menu TOPlist

Planeta Nibiru ohrozí Zemi v roce 2013

Planeta Nibiru ohrozí Zemi v roce 2013

Obrovská planeta, 5x větší než Země bloudí vesmírem. V roce 2013 se dostane do naší nebezpečné blízkosti. Ovlivní náš život?

 

Planeta Nibiru ohrozí Zemi v roce 2013

Nibiru je bludná planeta, řítící se vesmírem a procházející naší Sluneční soustavou jednou za 3600 let. O její existenci údajně věděli již staří Sumeřané a spojovali ji s koncem světa. Americký dějepisec Zecharia Sitchin tuto teorii představil v roce 1976 v knize 12. planeta a vysvětluje cyklicky se opakující katastrofy zasahující naší planetu.

 

Podle dřívějších předpovědí měla Nibiru přiletět již v roce 2003, což se nestalo. Nicméně sám Sitchin tuto předpověď odmítal.

 

Ruský dokument, který máme k dispozici, uvádí rok 2013. Astronomové vyloučili, že by mělo dojít k přímému kontaktu Nibiru se Zemí. 14. února 2013 se však má dostat nebezpečně blízko. Jak ovlivní náš život?

 

Nibiru bude působit obrovskou přitažlivou silou

Její velikost a váha znamená obrovskou přitažlivou sílu, se kterou bude na Zemi působit. V důsledku těchto sil může dokonce dojít ke změně sklonu naší planety a k převrácení magnetických pólů.

 

Pokud k tomu dojde, zasáhnou planetu nevídané záplavy, zemětřesení a výbuchy sopek. Tyto katastrofické události mohou ohrozit život na Zemi.

 

 

O tom, že Mayové nepředpověděli žádný konec světa, jsme na internetWEEK.cz psali. Hrozba srážky s vesmírným tělesem je však velmi reálná a její následky mohou být katastrofální.

 

Zarážející je, že vesmírné objekty v kolizní dráze se Zemí objevují zejména amatérští astronomové. Skrývají snad před námi vlády pravdu?

 

Zdroj: YouTube.com

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Vesmír   Zajímavé video   Katastrofy   Nibiru  


Kategorie Vesmír


Prohlédněte si ISS ve Street ViewProhlédněte si ISS ve Street View
O Mezinárodní vesmírné stanici se toho u nás dozvíte hodně. Nyní Vás můžeme pozvat dovnitř na virtuální prohlídku!20 nejzásadnějších a nejpovedenějších fotek SpaceX20 nejzásadnějších a nejpovedenějších fotek SpaceX
Ve SpaceX udělali výběr top 124 fotek. My z nich vybrali nej 20. A přidali zajímavá videa.Sonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci SaturnuSonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci Saturnu
Ještě žádná sonda se nedostala takhle blízko k Saturnu. Zatím jsme se mohli spoléhat jen na naše odhady založené na dosavadních zkušenostech s jinými oblastmi prstenců. Z toho jsme pak odvozovali, jak by mohla mezera mezi planetou a prstenci vypadat.Vědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurůVědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurů
Vědci provedli vrty v kráteru Chicxulub a dostali se k horninám, které by se měly nacházet v mnohem větší hloubce.Albert Einstein měl pravdu: Jak se chytají gravitační vlnyAlbert Einstein měl pravdu: Jak se chytají gravitační vlny
Po srážce dvou černých děr byly potvrzeny gravitační vlny, které předpověděl Albert Einstein. Podívejte se na zajímavé video, jak se gravitační vlny chytají...Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?
Rychlé rádiové záblesky (FRB, Fast Radio Bursts) jsou jednou z velkých záhad současné astronomie. Odkud k nám přicházejí a jaký je jejich původ? Dechberoucí videa: Země z oběžné dráhy Měsíce Dechberoucí videa: Země z oběžné dráhy Měsíce
Podívejte se na záběry Země z oběžné dráhy Měsíce okem japonské kosmické sondy.6 vědců se vrátilo z Marsu na Zemi. Simulovaně a s velkou pompou. Nesmysl!6 vědců se vrátilo z Marsu na Zemi. Simulovaně a s velkou pompou. Nesmysl!
Komentář: Rok strávili v uzavřené kupoli na Havaji. Ven mohli jen ve skafandru na průzkum okolí velmi podobnému Marsu. A prohlásili, že život v izolaci si dovedou představit i na Marsu. Tak, jako mnozí před nimi. Rok života mohli strávit lépe…NASA: úchvatná 4K videa z vesmíruNASA: úchvatná 4K videa z vesmíru
NASA nás zásobuje nádhernými videi v obrovském rozlišení a s vysokou frekvencí snímků. Je opravdu na co se dívat!Mimozemšťané stále nikde: Možná se ještě nezrodiliMimozemšťané stále nikde: Možná se ještě nezrodili
Často si pohráváme s myšlenkou, že mohou ve vesmíru existovat civilizace, které jsou o tisíce nebo miliony let před námi. Co když je to ale opačně a jsme první nebo mezi prvními?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí