internetWEEK.cz menu TOPlist

Znamení zvěrokruhu a jejich démoni

Znamení zvěrokruhu a jejich démoni

Znamení zvěrokruhu najdete všude. Většinou se jedná o ty světlé načechrané obláčky propouštějící hřejivé paprsky Slunce. Co se rovnou podívat na ten velký temný mrak, který máme každý nad hlavou a vrhá na nás stín?

 

Znamení zvěrokruhu a jejich démoni

Určitě jste se již mnohokrát dočetli o tom, jaké máte plusy a v čem vynikáte nebo k čemu máte předpoklady. To pohladí ego. Nyní je ale čas potkat i své temné já. Pokud se však vaše sebeúcta nachází někde na bodu mrazu, raději nečtěte dál. Budeme se zabývat vaší hanebnou osobností, sexuálním životem a mizernými vztahy, strašným zaměstnáním i tím, jak se s vámi příšerně žije…

 

Každé z 12-ti znamení zvěrokruhu v sobě ukrývá temné stránky. Na začátek se podíváme na základní rozdělení:

 

Ohnivá znamení

Beran, Lev, Střelec - Ti ze světlé strany tvrdí, že jsou impulzivní. Ti na temné říkají, že jsou bezohlední psychopati!

 

Zemská znamení

Býk, Panna, Kozoroh - Ti ze světlé strany tvrdí, že jsou neústupní. Ti na temné říkají, že jsou paličatí vznětlivci!

 

Vzdušná znamení

Blíženci, Váhy, Vodnář - Ti ze světlé strany tvrdí, že jsou intelektuální. Ti na temné říkají, že jsou neomezení ignoranti!

 

Vodní znamení

Rak, Štír, Ryby - Ti ze světlé strany tvrdí, že jsou pečující. Ti na temné říkají, že jsou náladoví kňouralové!

 

Základní znamení (Beran, Rak, Váhy, Kozoroh) jsou panovačná, pevná znamení (Býk, Lev, Štír, Vodnář) jsou tvrdohlavá, a proměnlivá znamení ( Blíženci, Panna, Střelec, Ryby) jsou nevypočitatelná.

 

Hlavní znamení zvěrokruhu člověka je dáno postavením Slunce v době jeho narození. Jeho povahu, potenciál a předpoklady dále ovlivňuje postavení planet, takže každý je kombinací několika znamení. Pokud níže nenajdete své datum narození, záleží na konkrétním roce, v který den a v kolik hodin vstoupilo Slunce do nového znamení zvěrokruhu. Je-li to Váš případ, najdete se ZDE >>>.

 

Znamení zvěrokruhu:

Znamení zvěrokruhuBeran - je mužské, základní znamení, kterému vládne rudý postrach Mars. Temnota z vás činí hlasité, namistrované rváče s granitovou vůlí obalenou v titanu.
21.3. - 19.4.

Podle NASA: 18. dubna - 13. května (26 dnů)
Více zde >>>

Beran a jeho temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuBýk - je ženské, pevné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí hrubé požitkáře v zajetých kolejích. Jste poháněni tupou zlostí a nenasytnou lásku k penězům.
21.4. - 20.5.

Podle NASA: 13. května - 21. června (40 dnů)
Více zde >>>

Býk a jeho temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuBlíženci - jsou mužské, proměnlivé znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí nespolehlivé, darebácké psychopaty s dlouhými prsty a schopností soustředit se jako hyperaktivní jepice.
22.5. - 20.6.

Podle NASA: 21. června - 20. července (30 dnů)
Více zde >>>

Blíženci a jejich temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuRak - je ženské, vodní znamení, kterému vládne Měsíc. Temnota z vás činí mrzuté, uzavřené, pasivně-agresivní nevraživce se střídavými náladami a jednoznačné génie nesmyslného trápení.
23.6. - 22.7.

Podle NASA: 20. července - 10. srpna (22 dnů)
Více zde >>>

Rak a jeho temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuLev - je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Slunce. Temnota z vás činí ješitné, arogantní, blahosklonné sobce s královskými tužbami a neutuchající závislostí na bezpodmínečném patolízalství.
24.7. - 22.8.

Podle NASA: 10. srpna 16. září (38 dnů)
Více zde >>>

Lev a jeho temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuPanna - je ženské, zemské znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí mrzuté, nadmíru kritické puntičkáře, posedlé sterilním perfekcionismem a pedantskou fixací na detail.
24.8. - 22.9.

Podle NASA: 16. září - 30. října (45 dnů)
Více zde >>>

Panna a její temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuVáhy - jsou mužské, vzdušné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí povrchní, urážlivé hýřilky s neomylným citem pro formu převyšující obsah, které celý život hledají bohatšího partnera.
24.9. - 22.10.

Podle NASA: 30. října - 23. listopadu (25 dnů)
Více zde >>>

Váhy a jejich temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuŠtír - je ženské, vodní znamení, kterému vládne Pluto. Temnota z vás činí obsedantně posesivní manipulátory s neuhasitelnou touhou po moci a zálibou v ponižování.
25.10. - 21.11.

Podle NASA: 23. listopadu - 29. listopadu (7 dnů)
Více zde >>>

Štír a jeho temný horoskop | Více >>>


hadonoš charakteristika

Pohled astrologů a astronomů se na znamení zvěrokruhu liší. Podle NASA jste s velkou pravděpodobností narozeni v jiném znamení, než jste si dosud mysleli…
Hadonoš - nebyl neznámým znamením ani pro Babyloňany, kteří zavedli zvěrokruh tak, jak jej používáme dodnes. Nachází se mezi Střelcem a Štírem.
Podle NASA: 29. listopadu - 17. prosince (19 dnů)

Znamení zvěrokruhu Hadonoš | Více >>>


Znamení zvěrokruhuStřelec - je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter. Temnota z vás činí lehkomyslné, netaktní, nesnesitelné nemotory s chorobným strachem z omezování, závislé na vsázení posledních kalhot.
23.11. - 20.12.

Podle NASA: 17. prosince - 20. ledna (35 dnů)
Více zde >>>

Střelec a jeho temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuKozoroh - je ženské, zemské znamení, kterému vládne Saturn. Temnota z vás činí chladné, kruté, malicherné otrokáře s neuhasitelnou ctižádostí a závislostí na lakotném skrblení.
23.12. - 19.1.

Podle NASA: 20. ledna - 16. února (28 dnů)
Více zde >>>

Kozoroh a jeho temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuVodnář - je mužské, vzdušné znamení, kterému vládne Uran. Temnota z vás činí chladné, výstřední samotáře s perverzními voyeuristickými návyky a ledovou střepinou v srdci.
22.1. - 18.2.

Podle NASA: 16. února - 11. března (25 dnů)
Více zde >>>

Vodnář a jeho temný horoskop | Více >>>


Znamení zvěrokruhuRyby - jsou ženské, proměnlivé znamení, kterému vládne Neptun. Temnota z vás činí kluzké, manipulující, nespolehlivé neplatiče s klamnou představou o přiměřenosti, závislé na sentimentalitě a sebedestrukci.
20.2. - 19.3.

Podle NASA: 11. března - 18. dubna (39 dnů)
Více zde >>>

Ryby a jejich temný horoskop | Více >>>


Přelom znamení je určen postavením Slunce, přesný den a čas se proto v každém roce mění. Lidé narození na přelomu jsou zároveň pod více vlivy a jejich charakteristika se může zcela lišit.

Jestli Vám démoni nevoní a máte radši tu navoněnou omáčku, tak ji najdete zde:

 

Znamení zvěrokruhu >>>

 

Foto: http://theastrologyplace.blogspot.com/
Vyšlo pro internetWEEK.cz také na http://deenamedia.blogspot.com/

 

Další příspěvky autora: DeenaMedia


Články ve stejných kategoriích:

Hobby   Znamení zvěrokruhu   Horoskop   Temný horoskop  


Kategorie Temný horoskop


Znamení Beran: Temný horoskopZnamení Beran: Temný horoskop
Beran je mužské, základní znamení, kterému vládne rudý postrach Mars. Temnota z vás činí hlasité, namistrované rváče s granitovou vůlí obalenou v titanu. Podívejte se na své démony... (21.3. - 19.4.)Znamení Býk: Temný horoskopZnamení Býk: Temný horoskop
Býk je ženské, pevné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí hrubé požitkáře v zajetých kolejích. Jste poháněni tupou zlostí a nenasytnou lásku k penězům. Podívejte se na své démony... (21.4. - 20.5.)Znamení Blíženci: Temný horoskopZnamení Blíženci: Temný horoskop
Blíženci jsou mužské, proměnlivé znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí nespolehlivé, darebácké psychopaty s dlouhými prsty a schopností soustředit se jako hyperaktivní jepice. Podívejte se na své démony... (22.5. - 20.6.)Znamení Rak: Temný horoskopZnamení Rak: Temný horoskop
Rak je ženské, vodní znamení, kterému vládne Měsíc. Temnota z vás činí mrzuté, uzavřené, pasivně-agresivní nevraživce se střídavými náladami a jednoznačné génie nesmyslného trápení. Podívejte se na své démony... (23.6. - 22.7.)Znamení Lev: Temný horoskopZnamení Lev: Temný horoskop
Lev je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Slunce. Temnota z vás činí ješitné, arogantní, blahosklonné sobce s královskými tužbami a neutuchající závislostí na bezpodmínečném patolízalství. Podívejte se na své démony... (24.7. - 22.8.)Znamení Panna: Temný horoskopZnamení Panna: Temný horoskop
Panna je ženské, zemské znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí mrzuté, nadmíru kritické puntičkáře, posedlé sterilním perfekcionismem a pedantskou fixací na detail. Podívejte se na své démony... (24.8. - 22.9.)Znamení Váhy: Temný horoskopZnamení Váhy: Temný horoskop
Váhy jsou mužské, vzdušné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí povrchní, urážlivé hýřilky s neomylným citem pro formu převyšující obsah, které celý život hledají bohatšího partnera. Podívejte se na své démony... (24.9. - 22.10.)Znamení Štír: Temný horoskopZnamení Štír: Temný horoskop
Štír je ženské, vodní znamení, kterému vládne Pluto. Temnota z vás činí obsedantně posesivní manipulátory s neuhasitelnou touhou po moci a zálibou v ponižování. Podívejte se na své démony... (25.10. - 21.11.)Znamení Střelec: Temný horoskopZnamení Střelec: Temný horoskop
Střelec je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter. Temnota z vás činí lehkomyslné, netaktní, nesnesitelné nemotory s chorobným strachem z omezování, závislé na vsázení posledních kalhot. Podívejte se na své démony... (23.11. - 20.12.)Znamení Kozoroh: Temný horoskopZnamení Kozoroh: Temný horoskop
Kozoroh je ženské, zemské znamení, kterému vládne Saturn. Temnota z vás činí chladné, kruté, malicherné otrokáře s neuhasitelnou ctižádostí a závislostí na lakotném skrblení. Podívejte se na své démony... (23.12. - 19.1.)
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí