internetWEEK.cz menu TOPlist

Znamení Štír: Temný horoskop

Znamení Štír: Temný horoskop

Štír je ženské, vodní znamení, kterému vládne Pluto. Temnota z vás činí obsedantně posesivní manipulátory s neuhasitelnou touhou po moci a zálibou v ponižování. Podívejte se na své démony... (25.10. - 21.11.)

 

Znamení Štír: Temný horoskop

Znamení Štír | 25.10. - 21.11.

Podle NASA: 23. listopadu - 29. listopadu (7 dnů)
Více zde >>>

Protivné návyky:

 • Dochvilnost: Štíři nepřijdou nikdy pozdě. Byla by to špatná taktika. Rádi se dostavíte dříve, aby jste mohli vidět oběť, jak přijíždí. Potom si vypočítáte z jakého úhlu přijde, aby jste se ujistili, že mu bude svítit Slunce do očí.
 • Ukazatel výbušnosti: Z nuly do bodu varu za deset vteřin nebo za několik dní, jen aby jste zdeptali viníky. Nekřičíte. Upíráte hrozivý pohled a mluvíte nepříjemně potichu.

Osobnost: horliví, bezohlední, panovační

Posedlí mocí, hloubaví, nemilosrdní, horliví a sexy sadisté. Štíři, budovali jste si solidní pověst a úspěšně jste přesvědčili ostatní ze zvířetníku že: a) jste značně posedlí sexem a za b) nikdo si s vámi nebude zahrávat. A to je teprve ta světlá stránka. Temná stránka Štíra je víc než Temnota - Meta temnota, která vysává duši. Neexistuje hřích, zvrácenost, krutost, ponižování nebo hanebnost, nad kterou jste neuvažovali, že? Nic z toho nakonec nemusíte provést, jste přece mistři sebeovládání a někdy je vkusnější se zapřít nežli se rozmazlovat. Rádi sledujete, jak se ve vašem jezeře nespravedlnosti topí slabší bytosti. Celý zvěrokruh se zbaběle krčí před vaším typicky hypnotickým mocným pohledem. Slovo škorpion pochází z řečtiny a znamená rozsekat. Je tak zábavné říznout malá zvířátka a sledovat, jak utíkají nebo zkoumat, rýpat a vyslýchat, dokud neodhalíte tajemství všech (svá si necháte pro sebe). Opovrhujete slabými, kňouraly a těmi, co si nevědí rady. Ti ze světlé strany vychvalují vaše analytické schopnosti ( něco musejí dělat, aby jste je nepřipíchli k parketám). Není o vás moc známo, že by jste se někomu omluvili, vypadali by jste jako slaboši. Stejně tak nedáváte lidem druhou šanci. Když vás někdo nechá na holičkách, je mrtvý. Kdyby jste neměli sebezničující sklony a nebyli posedlí sexem, my ostatní by jsme měli opravdu problémy. Když něco chcete, nezastavíte se před ničím. Často věci vedete až do krajností. Ještě že vás dokáže odlákat chtíč, aby jsme mohli mezitím utéct.

 

Stupnice proradnosti

A+. Lidé se vás bojí natolik, že si s tím nemusíte dělat velkou hlavu, ale k čemu by byl osten na zadečku, kdyby jste jej nemohli používat? Studujete psychologii jedince, dokážete určit jeho slabá místa. tam provedete operační úder.

 

Oblíbený smrtelný hřích:

Vy je znáte jako Sedm spolehlivých metod manipulace. Favoritem je Chtíč (po moci, penězích, sexu, pomstě), i když pár víkendů to bylo Lakomství a Závist.

 

Ascendent

Pozor, následující řádky jsou náročnější pro mozek! Vaše sluneční znamení je ovládané vycházejícím znamením. To znamená znamením zvěrokruhu, které se krčilo nad obzorem tu minutu, kdy jste přišli na svět. Určuje ho tedy hodina vašeho narození. Na internetu se nachází již dostatek aplikací, kde ho můžete zjistit. Sluneční znamení znamená ego, ascendent určuje vaše chování na veřejnosti. Ve zkratce - je to namalovaný úsměv, za kterým číhá vaše ohavné já…

 

 • Ascendent v Beranu: Nevyzpytatelní s prchlivým ostnem a vadným ovládacím systémem.
 • Ascendent v Býku: Oblečte si dostatečně silný tvíd a vaše kožené řemeny nebudou vidět.
 • Ascendent v Blížencích: Hypnotizéři, kteří tajně programují diváky, aby nabourali počítačovou síť Pentagonu..
 • Ascendent v Raku: Norman Bates.
 • Ascendent ve Lvu: To, že někoho potají ovládáte, neznamená, že by jste se neměli vozit ve zlatém kočáře.
 • Ascendent v Panně: Vaše naleštěná železná panna je ta nejupravenější a vaše sérum pravdy je stoprocentně ekologický výrobek.
 • Ascendent ve Váhách: Umíte zářivě blýsknout diplomatickým úsměvem, ale rovněž i rozlícenýma pichlavýma očima.
 • Ascendent ve Střelci: Kdo by si pomyslel, že tak prostí, pitomí fotbaloví fandové jako vy to dotáhnou na nejlepší rozehrávače CIA?
 • Ascendent v Kozorohu: Díky drahé krejčovské práci lze pod dokonalým oblekem jen stěží rozeznat jedovatý osten.
 • Ascendent ve Vodnáři: Zjišťujete, že pokud se chováte jako roztržití profesoři, projdou vám všelijaké experimenty.
 • Ascendent v Rybách: Zjišťujete, že pokud se chováte jako roztržití profesoři, projdou vám všelijaké experimenty.

Vztahy a sex

Temné rande

Můžete vypadat jako bohové lásky, jeskynní skřeti nebo knihovníci s úzkými rameny, ale na tom nezáleží, protože štíří magnetismus nemá se vzhledem nic společného. Na rande si vždy někoho najdete. Jste jako kocouři, stavíte se do různých vzrušujících úhlů, klopíte uši, oči vám zčernají a soustředíte se na milostný objekt, z kterého se v záři reflektorů stává ztuhlý králík. S nějakou romantikou, flirtováním si hlavu nelámete, jednoduše odejdete a objekt kráčí za vámi, přemožen feromony. Máte rádi nedovolenou činnost s lidmi, se kterými nemáte být. Ideální rande je v motelu s manželkou blízkého kamaráda.

 

Sex: obsedantní, neúnavný, nedovolený

Uznejte, že neexistuje nic, co by jste nezkusili. Sex milujete - hodně, kdykoli, kdekoli, normální, deviantní a vyloženě divný, protože víte, že sex je moc. Vaše ladička neustále souzní s netopýřím toužebným pískotem. Milujete sex, ale nikoli toho, s kým jste. Sex se řídí vašimi podmínkami. Chcete obsedantní sex s jedním otrokem chtíče nebo mít i sérii za jednu noc s více objekty.

 

Jaká jste v lásce krysa?

Jste si dobře vědomi rozdílu mezi láskou a sexem. Často jste i kamarády na vyspání. Nezajímá vás, co si o tom myslí ostatní. Svět je plný lidí (hlavně Ryb), kteří si mysleli, že dvanáctihodinový postelový festival je důvodem k tomu, aby začali vybírat závěsy.

 

Stupně nesnášenlivosti

 • Beran: vy chcete naprostou kontrolu, oni dělají párty.
 • Býk: vy chcete naprostou kontrolu, oni dělají to, co pokaždé.
 • Blíženci: vy chcete naprostou kontrolu, oni se vám vysmívají a pošklebují.
 • Rak: vy chcete naprostou kontrolu, oni říkají, že se musíte naučit dělit jako ostatní děti.
 • Lev: vy chcete naprostou kontrolu, oni vás ovládnou.
 • Panna: vy chcete naprostou kontrolu, oni zavedou dodatky.
 • Váhy: vy chcete naprostou kontrolu, oni dovolí, aby jste si mysleli, že jste jí získali, ale svedou vaše poskoky.
 • Štír: vy chcete naprostou kontrolu, oni chtějí naprostou kontrolu.
 • Střelec: vy chcete naprostou kontrolu, oni v noci vezmou do zaječích.
 • Kozoroh: vy chcete naprostou kontrolu, oni skoupí veškeré vaše akcie a dají vám padáka.
 • Vodnář: vy chcete naprostou kontrolu, oni se teleportují.
 • Ryby: vy chcete naprostou kontrolu, oni jsou mokří a přilnaví.

Vztahy: ovládání na dálku

Není jisté, zda lze jednosměrný mocenský svazek nazývat vztahem. Rozhodli jste pro přítele? Bude vaším přítelem. Chcete milence? Ó, prosím. Na večírku jste těmi fascinujícími v rohu, kteří nic neříkají, ale zřizují si malou mocenskou základnu. Jakákoli skupina v jejímž středu jste, vypadá jako spiknutí a je tomu skutečně tak. Máte spousty známých, ale jen hrst přátel, které jste si vybrali, protože jsou loajální a nesoutěživí, respektují vaší nadvládu, uznávají, že nevědí tolik co vy a nenamítají nic, když na ně upnete svůj hypnotický pohled a požadujete vyzradit tajemství. Také musejí vědět o tenké hranici mezi láskou a nenávistí. Na rehabilitačních klinikách a u konkurzních soudů jsou zlomení muži a ženy, kteří vaše pravidlo nevědomky porušili. Nikdy nezapomínáte a neodpouštíte, ale na rozdíl od Raků, kteří nad tím pouze přemýšlí, vy pečlivě pomstu vykonáte. Zvládáte vztahy na dálku. Jste žárliví a majetničtí. Musíte být dominantními partnery.

 

Práce: soutěživý duch

Na světlé straně máte pověst workoholiků, protože nikdy nepřipustíte, aby se vaší kariéře něco připletlo do cesty. V práci trávíte mnoho času, buď opravdu pracujete, nebo vyhledáváte e-maily zaměstnanců, cupujete tajné plány, měníte heslo na počítači. Nejste dobrými zaměstnanci, protože chcete mít vše pod kontrolou. Skrývat prudkou ctižádostivost vám moc nejde. Uši máte nastražené a oči sklopené, sesbíráte všechny informace, potom odejdete a založíte své zlé impérium. Alternativní štíří řešení je se pustit do zhýralé a pijácké kariéry.

 

Vysněná zaměstnání

 • Tajný agent: tajná moc, záhadná krycí jména, povolení provést komukoli cokoli, arzenál speciálních přístrojů a vůz, který se mění ve stíhačku.
 • Městský analytik: dostáváte zaplaceno za to, že si celý den hrajete s penězi jiných, odhadujete trendy, připravujete vychytralé tahy, které vám přinesou bonusy.
 • Velký šéf: díky své vůli, předvídavosti, pozornosti a odvaze můžete řídit několik operací najednou, zatímco plánujete další smělý podnik a nařizujete redukci slabých kusů v organizaci.
 • Atentátník: nájemné zabijáctví kvůli obživě přenecháte svému hloupému bratranci Býkovi. Vy dáváte přednost krajním intrikám, diskrétnosti a politickému podtextu vrcholného vraždění. Je to stylovější a lépe placené.

Doma: černá díra

Návštěvy si k sobě moc nezvete, raději chodíte k ostatním, nejlépe, když to vůbec neočekávají. Jste minimalisté, moc toho doma nepotřebujete. Ke zvýraznění prázdnoty ovládaného prostředí volíte uspořádání do řady. Oblíbená barva je černá a rudá.

 

Domácí disharmonie

 • Beran: myslí si, že vana z černé žuly je pekáč na tele.
 • Býk: touha po vašem skrytém koláči vždy přemůže jejich strach.
 • Blíženci: dešifrují všechny vaše zakódované telefonní linky.
 • Rak: v garáži objeví designové kuchyňské náčiní a skutečně s ním vaří..
 • Lev: vaše křesla z nerezové oceli nechají potáhnout zlatým lamé.
 • Panna: neustále si pro sebe potichu pomlaskávají, ale ne moc nahlas, aby je neslyšela vaše supertajná odposlouchávací zařízení.
 • Váhy: vědí o polopropustných zrcadlech, ale myslí si, že je máte jen kvůli sexuálním hrátkám.
 • Štír: lidé se budou bát přijít na návštěvu a vám to nevadí.
 • Střelec: používají váš španělský vydloubávač očí ze 16. století k výměně olejového filtru.
 • Kozoroh: příbory a nádobí rovnají v jiném úhlu než vy.
 • Vodnář: neřeknou vám, co připravují v té kůlně.
 • Ryby: nikdy si nezapamatují bezpečnostní kód dveří, takže musíte po půlnoci vstát, aby jste je pustili. Každou noc.

Volno - temná stránka zábavy

Dovolené se často bráníte, znamená to důvěřovat jiným lidem. Pokud vás vytrhnou z domácí mocenské základny, mohli by jste se s domorodci potloukat po pochybných barech, abyste objevili, infiltrovali a převzali zahraniční mocenskou základnu.

 

Pekelná dovolená

Letní tábor, kde se budete muset převléct do kostýmu a vypadat směšně.

 

Duševní detoxikace v ášramu, kde se musíte vzdát kontroly, jíž přebírá guru (pokud tam nejste na exkurzi, aby jste pak rozjeli kariéru jako guru).

 

"Vražedný víkend" - za deset vteřin uhodnete, kdo je vrahem a na světě neexistuje dostatečný bar, který by vám pomohl přežít dalších 48 hodin.

 

Předpokládejme, že vás s 11-ti dalšími z každého znamení, vysadili na pustém ostrově. Koho by jste se zbavili nejdříve? Nejprve je budete muset najít. Možná nebudou tak mocní, jako vy, ale mají silný pud sebezáchovy. Spolčí se, aby vás zabili. Vy na to přijdete - vždy se ve vaší moci najde slabošský Glum (rybišky, milášku). S pomstou však vyčkejte, až budou všichni u rodin.

 

Síň hanby

 • Fjodor Dostojevskij: Ponurý, skličující ruský spisovatel, vojenský inženýr a hazardní hráč. Autor Zločinu a trestu (úvahy nad sociopatickou vraždou) a Bratrů Karamazových (o třech ponurých bratrech).
 • Pablo Picasso: Ponurý španělský umělec, vášnivý, plodný, vlivný tvůrčí duch 20. století. Analyzoval a syntetizoval formu (kubismus), přesto se jeho dílo týkalo krutosti, hlouposti a lásky. Byl také neúnavný sukničkář.
 • Larry Flynt: Americký "pornokrál, učenec a společenský vyvrhel" (jeho vlastní slova), zakladatel časopisu věnovanému bezduchému sexu Hustler.

Znamení zvěrokruhu

A jestli na to máte žaludek, seznamte se i s démony vašich blízkých: Temný horoskop >>>

 

Další příspěvky autora: DeenaMedia


Články ve stejných kategoriích:

Znamení Štír   Temný horoskop  


Kategorie Znamení Štír


Znamení zvěrokruhu ŠtírZnamení zvěrokruhu Štír
Štír - ví, kým je a ať si myslíte cokoliv, nic na tom nezměníte. Podívejte se na svůj horoskop. (25.10. - 21.11.)


Kategorie Temný horoskop


Znamení zvěrokruhu a jejich démoniZnamení zvěrokruhu a jejich démoni
Znamení zvěrokruhu najdete všude. Většinou se jedná o ty světlé načechrané obláčky propouštějící hřejivé paprsky Slunce. Co se rovnou podívat na ten velký temný mrak, který máme každý nad hlavou a vrhá na nás stín?Znamení Beran: Temný horoskopZnamení Beran: Temný horoskop
Beran je mužské, základní znamení, kterému vládne rudý postrach Mars. Temnota z vás činí hlasité, namistrované rváče s granitovou vůlí obalenou v titanu. Podívejte se na své démony... (21.3. - 19.4.)Znamení Býk: Temný horoskopZnamení Býk: Temný horoskop
Býk je ženské, pevné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí hrubé požitkáře v zajetých kolejích. Jste poháněni tupou zlostí a nenasytnou lásku k penězům. Podívejte se na své démony... (21.4. - 20.5.)Znamení Blíženci: Temný horoskopZnamení Blíženci: Temný horoskop
Blíženci jsou mužské, proměnlivé znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí nespolehlivé, darebácké psychopaty s dlouhými prsty a schopností soustředit se jako hyperaktivní jepice. Podívejte se na své démony... (22.5. - 20.6.)Znamení Rak: Temný horoskopZnamení Rak: Temný horoskop
Rak je ženské, vodní znamení, kterému vládne Měsíc. Temnota z vás činí mrzuté, uzavřené, pasivně-agresivní nevraživce se střídavými náladami a jednoznačné génie nesmyslného trápení. Podívejte se na své démony... (23.6. - 22.7.)Znamení Lev: Temný horoskopZnamení Lev: Temný horoskop
Lev je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Slunce. Temnota z vás činí ješitné, arogantní, blahosklonné sobce s královskými tužbami a neutuchající závislostí na bezpodmínečném patolízalství. Podívejte se na své démony... (24.7. - 22.8.)Znamení Panna: Temný horoskopZnamení Panna: Temný horoskop
Panna je ženské, zemské znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí mrzuté, nadmíru kritické puntičkáře, posedlé sterilním perfekcionismem a pedantskou fixací na detail. Podívejte se na své démony... (24.8. - 22.9.)Znamení Váhy: Temný horoskopZnamení Váhy: Temný horoskop
Váhy jsou mužské, vzdušné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí povrchní, urážlivé hýřilky s neomylným citem pro formu převyšující obsah, které celý život hledají bohatšího partnera. Podívejte se na své démony... (24.9. - 22.10.)Znamení Střelec: Temný horoskopZnamení Střelec: Temný horoskop
Střelec je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter. Temnota z vás činí lehkomyslné, netaktní, nesnesitelné nemotory s chorobným strachem z omezování, závislé na vsázení posledních kalhot. Podívejte se na své démony... (23.11. - 20.12.)Znamení Kozoroh: Temný horoskopZnamení Kozoroh: Temný horoskop
Kozoroh je ženské, zemské znamení, kterému vládne Saturn. Temnota z vás činí chladné, kruté, malicherné otrokáře s neuhasitelnou ctižádostí a závislostí na lakotném skrblení. Podívejte se na své démony... (23.12. - 19.1.)
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí