internetWEEK.cz menu TOPlist

Znamení Váhy: Temný horoskop

Znamení Váhy: Temný horoskop

Váhy jsou mužské, vzdušné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí povrchní, urážlivé hýřilky s neomylným citem pro formu převyšující obsah, které celý život hledají bohatšího partnera. Podívejte se na své démony... (24.9. - 22.10.)

 

Znamení Váhy: Temný horoskop

Znamení Váhy | 24.9. - 22.10.

Podle NASA: 30. října - 23. listopadu (25 dnů)
Více zde >>>

Protivné návyky:

 • Dochvilnost: Pokaždé přijdete pozdě, protože vám dlouho trvá, než si vyberete co na sebe ( a než se odtrhnete od zrcadla), ale vypadáte tak úžasně a chováte se omluvně natolik okouzlujícím způsobem, že je vám odpuštěno.
 • Ukazatel výbušnosti: Z nuly do bodu varu za dvacet vteřin. Ale jen vzácně, pokud chcete získat to, co chcete a to ztrátou své rozvahy. Špulíte rty, vlníte se, pohazujete kadeřemi a dupete nožičkou - to zabere vždycky.

Osobnost: povrchní, vychytralé

Marnivost, extrémy, pošetilosti, rozmary a nestálost - to jsou naše malé Váhy. Bez mrknutí oka se dokážete přeměnit z Jerryho Springera v Matku Terezu, z Che Guevary v Attilu, z Einsteina v Homera Simpsona. Lidé říkají náladové, vy říkáte: cože? na vaši obranu galantně vyskočí ti ze světlé strany (před lety jste je probodly záložním Amorovým šípem) a tvrdí, že jde o příznak vaší nekonečné vesmírné výpravy za nalezením rovnováhy. nesmysl je to projev povrchní mysli, která se snažit naplnit prázdnou nádobu. Do objektivu se možná usmíváte, ale vevnitř jste podrážděné, nespokojené a neklidně hledáte způsob svého nasycení. Až dostanete to, co chcete, už to nechcete. Toto se děje neustále, ale jelikož jste omezené, neponaučíte se. Když vám nejde naplnit prázdnotu, obracíte se k levným a obnovitelným zdrojům - lidem. Jako výborní parazité víte, jak se nasytit, ale nezabít. Jediná bolest, co vás bude sužovat je z poraněného prstu, protože kolem něj máte mnoho ochotných bláznů. Proč pracovat, když můžete usrkávat ledovou limonádu a koukat, jak se vlní svalstvo druhým? Postarat se o sebe umíte, pod povrchem se skrývá účetní, kterého vycvičil Kozoroh - máte sloupeček laskavosti vydané a přijaté a pravidelně kontrolujete tyto účty...Nejste ti sladcí, bezmocní mazlíčci, jak se nás snažíte přesvědčit. Máte rády ten pocit, když udeříte železnou pěstí v sametové rukavičce. Jste zvířetníkoví transvestisté, mužské znamení, které zastíní svojí vnitřní dívku, když dojde na oblékání a na ženskou lest. Vaše jedinečná vlastnost - nerozhodnost. Jste schopné umřít hlady uprostřed hojnosti, než se dostanete k hromadě cetek (milenci, diamanty). Nejlepší by bylo, kdyby se vlk nažral a koza zůstala celá a kdyby jste vlastnili stádo vlastních koz. Často váháte a dostanete nakonec oba předměty rozhodování.

 

Stupnice proradnosti

A+ nebo D. Záleží to na tom, kde se nacházíte. Nikdy by vás nenapadlo říct někomu do očí něco ošklivého (mohli by vás udeřit a zanechat nepěknou stopu). Místo toho zpoza vějíře nebo za zády oběti pronesete jedovaté poznámky ohledně účesu nebo nehezkých bot.

 

Oblíbený smrtelný hřích:

"Jéjda", pronesete roztomile, "jak si mám vybrat jediný, když jsou všechny tak okouzlující?" Pokud si musíte vybrat tři - jsou to Marnivost, Lakomství a Lenost (zbylým čtyřem napíšete omluvný dopis na voňavém papíře). Jsme vděční, že vaším hlavním hybatelem je Lenost, jinak by jste jednali příliš impulzivně.

 

Ascendent

Pozor, následující řádky jsou náročnější pro mozek! Vaše sluneční znamení je ovládané vycházejícím znamením. To znamená znamením zvěrokruhu, které se krčilo nad obzorem tu minutu, kdy jste přišli na svět. Určuje ho tedy hodina vašeho narození. Na internetu se nachází již dostatek aplikací, kde ho můžete zjistit. Sluneční znamení znamená ego, ascendent určuje vaše chování na veřejnosti. Ve zkratce - je to namalovaný úsměv, za kterým číhá vaše ohavné já…

 

 • Ascendent v Beranu: Příliš netrpělivé, než aby jste si oblékli diplomatický převlek, takže každý vidí, že máte za kalhoty zastrčené magnum...
 • Ascendent v Býku: Pohybujete se pomalým krokem, který odpovídá průměrné rychlosti svobodných osmdesátiletých miliardářů.
 • Ascendent v Blížencích: Tak nedosažitelně okouzlující, že dokonce důvěřivé Ryby slyší varovné zvony.
 • Ascendent v Raku: Zrovna jste zjistili, co to znamená MILF a nedokážete uvěřit svému štěstí.
 • Ascendent ve Lvu: Pohádkový princ? Nebo král Midas?
 • Ascendent v Panně: Červená lampa za vašimi dveřmi je tak nevkusná a nenápadná, že si jí sousedé až do včerejší policejní razie nevšimli.
 • Ascendent ve Štíru: Vypadáte jako temně, hypnoticky svůdné, ale jste pouze kokety.
 • Ascendent v Střelci: Láska hýbe světem. Vy chodíte po světě a milujete se.
 • Ascendent v Kozorohu: Radovat se s vámi je obchod.
 • Ascendent ve Vodnáři: Bezděčně zotročujete ctitele v Beranu, kteří vaši přirozeně chladnou lhostejnost chápou jako výzvu k dobývání.
 • Ascendent v Rybách: Já chudáček malá. Nemohu se rozhodnout, jakou luxusní jachtu potřebuji. Musíš to udělat místo mě.

Vztahy a sex

Temné rande

Vašim základním programem je mega flirt, takže si zajistíte rande i když spíte nebo jste mrtvé. S přísunem zásob problémy nemáte. S vašimi požadavky potom ano. Neumíte si vybrat. Oplýváte značným šarmem, takže s ním můžete pohánět půltucet zamilovaných moulů a přesvědčit je, že jste spřízněné duše. Ideální rande je v luxusním podniku s někým movitým a šarmantním, kde by vás fotili paparazzi.

 

Sex: bezstarostný a škádlivý

Už od prvního provokativního pohledu jste chodící sex. Lichotíte a flirtujete, mazlíte se a pusinkujete svou oběť. Nepoddáváte se však bezuzdnému chtíči, protože by jste pak byly zpocené a ztratily by jste nad sebou vládu. Sex provozujete, protože je to snadnější než pracovat. Odvádíte profesionální výkon, víte vše o svádění, odkládaném uspokojení a dráždění. Než nastavíte zrcadla, zapálíte množství svíček, několikrát se převléknete a rozmístíte saténové polštáře, váš partner možná usne.

 

Jaká jste v lásce krysa?

Nenazývali by jste krysím chováním - je to spíše roztáčení talířů na tyči. Snadno se zamilujete, není tedy těžké si ponechat všechny dary a ty nejlukrativnější milence. Pouze vykonáte týdenní kolečko lichotek a masírování ega, aby všichni zůstali příjemnými. Jde vám o peníze.

 

Stupně nesnášenlivosti

 • Beran: příliš akce a nedostatečné množství světla a kamer.
 • Býk: zadupou do země a naberou na rohy každého, na koho se usmějete.
 • Blíženci: tytéž hry, tatáž taktika i podfuky - slepá ulička.
 • Rak: hýčkají vás, přijmou vaše alibi, čekají na vás do noci i s horkou čokoládou - ahoj mami!
 • Lev: očekávají bezpodmínečný obdiv. Vy také.
 • Panna: makrobiotický elixír lásky?
 • Váhy: víte, že se magnetická pole o stejné polaritou odpuzují?
 • Štír: vědí, že víte, že vědí, že jste kokety a jednodenní výletníce.
 • Střelec: když jste popuzené, ani si toho nevšimnou.
 • Kozoroh: koupí vám diamantové náušnice, ale uloží je do svého trezoru.
 • Vodnář: vy jste z Venuše, oni z jiné galaxie.
 • Ryby: jejich váhy jsou mnohem spolehlivější, než ty vaše.

Vztahy: milujte toho, s kým jste

Seznamujete se, vítáte, usmíváte se, využíváte oční kontakt a oslovujete křestním jménem. V navazování vztahů jste skutečně dobré, jak tvrdí světlá strana. Ale sejde z očí, sejde z mysli, takže musíte pravidelně dávat kopačky. Během vašeho každotýdenního salonu jste grande horizontale, lenošivě ležíte na sofa a přirozeným půvabem a kouzlem přijímáte dary a milostné dopisy od ctitelů. Není od vás hezké tvrdit, že hledáte spřízněnou duši. Jednu už máte, bydlí ve vašem zrcadle. Prý jste zamilované do lásky, popravdě milujete tu sílu lásky. Skvěle se hodíte pro sňatky z rozumu. Polapíte zazobanou nevýraznou dědičku obchodního řetězce nebo softwarového superšprta dřív, než opadne pěna šampaňského. Nevidíte nic špatného na bigamii, trigamii či nekonečnogamii. Závěrečná rozhodnutí jsou tak omezující a nepříjemné.

 

Práce: sprosté slovo

Jste aktivní znalci volného času a neměli by vás nutit pracovat. Zbožňujete luxus a krásné věci, ale jste si jisté, že existuje lepší způsob, jak se k nim dostat než skrze pot (fuj!) na čele, které máte vyhlazené botoxem. Jakmile zapustíte kořeny, pracovním nástrojem se stane vaše kouzlo, flirtování a manipulace těžkého kalibru. Vypadáte poddajně a příjemně ( dívčí blůzka je skvělé přestrojení), ale v každé situaci se snažíte zjistit, co z toho pro vás plyne. Mrkáte svými hollywoodskými řasami, protivníci nemají možnost prohlédnout vypočítavost. Jste dobré v navození dojmu, že máte hodně práce a přitom si vybíráte, kam pojedete na dovolenou.

 

Vysněná zaměstnání

 • Odbornice na módu: od hlavy až k patě jste velice elegantní a diktujete, co by měli ostatní nosit, což znamená, že lidé co jsou úspěšnější než vy, budou vypadat škaredě a směšně, ha ha!
 • Expert na politickou propagandu: je to běžný postup, jak starou slámu proměnit ve zlato. Vezmete jakoukoli informaci, zejména nudnou, která by mohla uškodit a točíte s ní v síti hedvábné rétoriky. Vedle vás je Rumpelníček amatér.
 • Podvodník s kreditkami: Ideální kariérní tah pro znuděné Váhy závislé na nákupech. Víte velice přesně, co koupit, aby jste se zbavili co nejvíce peněz a osobním kouzlem omámíte prodavače, takže moc nezkoumají podpis.
 • Překupník: Nádhera! Prohlédnete si, fantazírujete o luxusním zboží, uměleckých předmětech, starožitnostech a špercích. Poté zmanipulujete konkurenční kupce. Nikdo vám nevyhrožuje, na každého totiž něco víte.

Doma: chatrč lásky

Kde žijete, záleží na velikosti peněženky vašeho partnera (obvykle Býka), který hradí účty. Mezi nezbytným nakupováním šatů a bolestným rozhodováním, který koláč si objednat, se stále zabýváte bytovými doplňky a textilem. Návštěvy zbožňujete.

 

Domácí disharmonie

 • Beran: nepustí vás do koupelny, protože budou rozmontovávat staré V8.
 • Býk: nedovolí vám přerovnat polštáře.
 • Blíženci: vydíráním přimějí všechny vaše vlivné lidi, aby opustili váš budoár.
 • Rak: přihrádky v lednici naplní jídlem a nezbude tam žádné místo pro váš make up.
 • Lev: očekávají, že budou v jednom kuse obskakováni, vy také.
 • Panna: neustále si pro sebe potichu pomlaskávají a říkají cosi o nájemném.
 • Váhy: žádná pohovka není dost dlouhá pro obě Váhy.
 • Štír: vyhodí ze svého pokoje květiny, které jste v dobrém úmyslu naaranžovaly, aby tlumily hrany.
 • Střelec: pozvou si kamarády a hází si s vašimi hedvábnými polštáři.
 • Kozoroh: sfouknou všechny vonné svíce s tím, že by mohl vzniknout požár.
 • Vodnář: jejich přeplněné knihovny ničí vaše feng-šuej.
 • Ryby: naplní své kulaté akvárium růžovým šampaňským, které jste si schovávaly pro vzácné návštěvy.

Volno - temná stránka zábavy

Mnoho vašich dovolených má světu ukázat, co děláte nejraději - nic, ale stylově. Nikdy by vás nenapadlo chystat si jídlo, když pobytem v mnohahvězdičkovém hotelu můžete zaměstnat celé vesnice. V obchodech a na trzích škvaříte kreditku. Lenošíte pod slunečníky a učíte mladé domorodce druhou řeč během flirtování...

 

Pekelná dovolená

Cokoli se Střelcem a Blíženci, kde by se chodilo dál než k bazénu a na pláž a nosilo se něco těžšího než kosmetická taška.

 

Dobrodružství v divočině - nejsou tam obchody a poté, co by jste svedly Vodnáře a Štíra, neměly by jste s kým koketovat.

 

Pracovní dovolená - pomoc životního prostředí s pedantskou Pannou. Mohly by jste se potit, ulomit si nehet a v kombinéze by jste nevypadaly moc přitažlivě.

 

Předpokládejme, že vás s 11-ti dalšími z každého znamení, vysadili na pustém ostrově. Koho by jste se zbavili nejdříve? To je pro vás rutinní záležitost. Zosnovat spojenectví, vytvořit rivalitu a počkat, až se všichni zničí navzájem. Ujistěte se, aby zůstal Býk a Lev, kteří obstarají potravu. Zařiďte, aby se o vás poprali, až na vás spadne nuda. Při záchranné akci sveďte toho, kdo vás bude navíjet do helikoptéry.

 

Síň hanby

 • Arthur Rimbaud: Francouzský básník volného verše, který poezii sepsal během pěti žhavých let mezi patnácti a dvaceti, kdy ho postřelil a zranil jeho milenec Paul Verlaine. Poté se vzdal la vie bohéme a stal se obchodníkem v Africe. Vidíte - extrémy.
 • Alfred Nobel: Švédský chemik, který vynalezl dynamit, jednu z prvních zbraní hromadného ničení a který, aby poté vše vyrovnal, využil zisků k financování mezinárodních odměn za přispění "pro dobro lidstva". Nefungovalo to, ale pěkný pokus.
 • Margaret Thatcherová: První britská ministerská předsedkyně. Železná pěst svírající sametovou kabelku. Oči Caliguly, ale ústa Marylin Monroe.

Znamení zvěrokruhu

A jestli na to máte žaludek, seznamte se i s démony vašich blízkých: Temný horoskop >>>

 

Další příspěvky autora: DeenaMedia


Články ve stejných kategoriích:

Znamení Váhy   Temný horoskop  


Kategorie Znamení Váhy


Znamení zvěrokruhu VáhyZnamení zvěrokruhu Váhy
Váhy - jsou plné rozporuplností, které bývají záhadou i pro ně samotné. Podívejte se na svůj horoskop. (24.9. - 22.10.)


Kategorie Temný horoskop


Znamení zvěrokruhu a jejich démoniZnamení zvěrokruhu a jejich démoni
Znamení zvěrokruhu najdete všude. Většinou se jedná o ty světlé načechrané obláčky propouštějící hřejivé paprsky Slunce. Co se rovnou podívat na ten velký temný mrak, který máme každý nad hlavou a vrhá na nás stín?Znamení Beran: Temný horoskopZnamení Beran: Temný horoskop
Beran je mužské, základní znamení, kterému vládne rudý postrach Mars. Temnota z vás činí hlasité, namistrované rváče s granitovou vůlí obalenou v titanu. Podívejte se na své démony... (21.3. - 19.4.)Znamení Býk: Temný horoskopZnamení Býk: Temný horoskop
Býk je ženské, pevné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí hrubé požitkáře v zajetých kolejích. Jste poháněni tupou zlostí a nenasytnou lásku k penězům. Podívejte se na své démony... (21.4. - 20.5.)Znamení Blíženci: Temný horoskopZnamení Blíženci: Temný horoskop
Blíženci jsou mužské, proměnlivé znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí nespolehlivé, darebácké psychopaty s dlouhými prsty a schopností soustředit se jako hyperaktivní jepice. Podívejte se na své démony... (22.5. - 20.6.)Znamení Rak: Temný horoskopZnamení Rak: Temný horoskop
Rak je ženské, vodní znamení, kterému vládne Měsíc. Temnota z vás činí mrzuté, uzavřené, pasivně-agresivní nevraživce se střídavými náladami a jednoznačné génie nesmyslného trápení. Podívejte se na své démony... (23.6. - 22.7.)Znamení Lev: Temný horoskopZnamení Lev: Temný horoskop
Lev je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Slunce. Temnota z vás činí ješitné, arogantní, blahosklonné sobce s královskými tužbami a neutuchající závislostí na bezpodmínečném patolízalství. Podívejte se na své démony... (24.7. - 22.8.)Znamení Panna: Temný horoskopZnamení Panna: Temný horoskop
Panna je ženské, zemské znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí mrzuté, nadmíru kritické puntičkáře, posedlé sterilním perfekcionismem a pedantskou fixací na detail. Podívejte se na své démony... (24.8. - 22.9.)Znamení Štír: Temný horoskopZnamení Štír: Temný horoskop
Štír je ženské, vodní znamení, kterému vládne Pluto. Temnota z vás činí obsedantně posesivní manipulátory s neuhasitelnou touhou po moci a zálibou v ponižování. Podívejte se na své démony... (25.10. - 21.11.)Znamení Střelec: Temný horoskopZnamení Střelec: Temný horoskop
Střelec je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter. Temnota z vás činí lehkomyslné, netaktní, nesnesitelné nemotory s chorobným strachem z omezování, závislé na vsázení posledních kalhot. Podívejte se na své démony... (23.11. - 20.12.)Znamení Kozoroh: Temný horoskopZnamení Kozoroh: Temný horoskop
Kozoroh je ženské, zemské znamení, kterému vládne Saturn. Temnota z vás činí chladné, kruté, malicherné otrokáře s neuhasitelnou ctižádostí a závislostí na lakotném skrblení. Podívejte se na své démony... (23.12. - 19.1.)
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí