internetWEEK.cz menu TOPlist

Znamení Blíženci: Temný horoskop

Znamení Blíženci: Temný horoskop

Blíženci jsou mužské, proměnlivé znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí nespolehlivé, darebácké psychopaty s dlouhými prsty a schopností soustředit se jako hyperaktivní jepice. Podívejte se na své démony... (22.5. - 20.6.)

 

Znamení Blíženci: Temný horoskop

Znamení Blíženci | 22.5. - 20.6.

Podle NASA: 21. června - 20. července (30 dnů)
Více zde >>>

Protivné návyky:

 • Dochvilnost: Málokdy dorazíte pozdě, protože nesnesete pocit, že o něco přicházíte. Nikdy se ale dlouho nezdržíte, jste obvykle na cestě někam jinam, kde by to mohlo být zajímavější nebo plné celebrit.
 • Ukazatel výbušnosti: Z nuly na bod varu za pět vteřin, vynalézavé urážky, sžíravá zlomyslnost a potom zpátky během dvou sekund - něco upoutalo vaší pozornost. Dáváte přednost odplatě, nikoliv hněvu.

Osobnost: nezodpovědní, lehkomyslní

Vaše světlé já je známé neodolatelným šarmem a bujarou duchaplností, ale vy víte, že to je jen zdání, že? Jiskrné tlachání je nástrojem k odvedení pozornosti od toho, jací jste. Pod vrstvou herecké sebejistoty číhá chladný, pomlouvačný klevetník, který sbírá informace, aby mohl někoho podfouknout nebo alespoň vyvolal roztržku. Neexistuje proradnost, aby byla natolik nízká, že pod ní neprolezete. Jste podvodníci s úsměvem. V čem je problém? Vše je hra...Musíte se pořád bavit, jinak přijde nuda a poté vaše temné myšlenky. Astrologové optimisti kdesi švitoří o vaší věčné mladické vitalitě. Je to šifra, ve skutečnosti máte neustále krizi středního věku - jste nespokojení, sobečtí, máte strach ze závazků a odmítáte dospět. Jste náladoví, nepraktičtí, nenapravitelní a hodně dalších záporných slov. Jste chameléony, takže si dokážete vybudovat kariéru ( často máte za kamarády nějaké hvězdy ).

 

Vztahy a sex

Sex: zábava a hry

Gonády máte spojené s hlavou, nikoliv se srdcem, takže máte rádi sex. Jde o hru, ve které jste dobří. Dlouhé noci v saténových přikrývkách s jedním partnerem není nic pro vás. V posteli se nesmíte nudit. Vaše dobrodružství se odehrávají na neobvyklých místech (jste zakladateli Klubu pro soulož v letadle) a potřebujete, aby vám běhal mráz po zádech z toho, že vás někdo nachytá. I když nejste na úrovni Štírů, máte rádi drobné úchylky v podobě převleků, pout nebo hraní rolí.

 

Jaká jste v lásce krysa?

Vlichotíte se do srdcí zranitelných lidí, partnerů vašich přátel nebo užitečných kolegů z práce a všechny si předcházíte. Nikoho nepouštíte k vodě, necháváte si zadní vrátka otevřené.

 

Stupně nesnášenlivosti

 • Beran: takto se může vytvářet charakter, koňská dávka vašeho vlastního lektvaru lásky.
 • Býk: budou se snažit omezovat vás jídlem a lichotkami.
 • Blíženci: vyčerpávající, jak to vy čtyři spolu vydržíte?
 • Rak: nevyhnutelně to vyústí v slzy, samozřejmě ne vaše..
 • Lev: vykračují si jako králové, ale pro vás jsou jen dalšími žabáky.
 • Panna: vaše zrady zadusí pochopením a odpuštěním...Ááááááá!
 • Váhy: podívejte se, co se stane, když se potkají dva podvodníci.
 • Štír: společenští motýli potkávají profi hmyzožravce.
 • Střelec: bláznovství na druhou, bungee jumping bez popruhů.
 • Kozoroh: skočíte po možnosti svést na scestí zvířetníkového pana Potlačení.
 • Vodnář: pranic dobrého, příliš lhostejní, než aby vám skočili na špek.
 • Ryby: dokonalé, obojživelníci zvěrokruhu, vaše přirozená kořist.

Vztahy: dokolečka, dokola

Princezně v Blížencích jde jen o hru. Milujete pronásledování nebohých zpitomělých žabáků a dokonce je i políbíte. Když se promění v krásné prince, vzrušení je pryč a vy jdete na další ples a oni ať se vrátí zpátky do rybníka. Nemůžete žít bez obrovských obinadel z milenců a slova "vztah" a "trvalý" vám sedí jako broskvím plutonium. Na večírcích se neustále díváte přes rameno každému, koho zrovna okouzlujete svým škádlením a radarem vyhledáváte někoho hezčího nebo slavnějšího, kdo vás dovede k cíli. Flirtování je pro vás extrémním sportem na profi úrovni. Vaše světlá dvojčata možná někoho předem varují, stejně budou chtít přišpendlit toho vašeho nepolapitelného motýla lásky.

 

Práce: copak bych ti lhal?

Máte přirozený instinkt pro podvod a přetvářku, proto na pracovišti dobře přežíváte. Dokážete se vkrást téměř na každou pozici. Přitahují vás vlivné osoby, takže se podlézáním a lichotkami začleníte. Po pracovním řebříčku šplháte jako opice po kokosové palmě, využíváte důvtipu, šarmu, vydírání - jste takový smíšek s kudlou...Co se týče kancelářské politiky, vaší zbraní jsou pomluvy. V potravním řetězci pod vámi ( účetní, uklizečka, recepční apod. ) určíte klíčové osoby a ty dokážete bez námahy oslnit a podřídit si je. Poté fungují jako zdroje informací. Zařizujete si věci tak, aby při minimálním úsilí přišly maximální výsledky. Hodíte se do politiky, reklamy, na právo, styk s veřejností nebo do zákaznického servisu.

 

Vysněná zaměstnání

 • Trojitý agent : nejde o to, na čí straně začnete, vyhovuje vám ta hra: vymýšlení falešných informací a obelstění pomalých mozků.
 • Bulvární novinář: vyhrabávat špínu, šířit hnusné pomluvy, vnikat nešťastníkům do soukromí, číst deníky cizích lidí, pořizování záludných momentek, ničit manželství a dostat zaplaceno, to je ono!
 • Únikový řidič: skvělá kombinace rychlosti, vzrušení, postřehu a neustálých odměn, aniž by jste museli dělat něco těžkého. Pokud se loupež nepovede, prostě odejdete a děláte nenápadného...
 • Mezinárodní lupič šperků: V jednom balení máte lesklé věci, náročnost, vyšší společnost a nákup ( zdarma ).

Doma: co je to?

Blíženci bývají doma vzácně. Výzdobou připomíná jejich domov stračí hnízdo.

 

Domácí disharmonie

 • Beran: podpálí byt, vy shrábnete pojistku.
 • Býk: snadno je lichotkami přesvědčíte k tomu, aby nachystali večeři.
 • Blíženci: ani jeden nebude platit nájem nebo uklízet, ale jelikož nebudete ani jeden doma, nevšimnete si toho.
 • Rak: lichotkami je donutíte k domácí otročině, sekýrování neposloucháte.
 • Lev: lichotkami je donutíte platit nájem.
 • Panna: neustále si pro sebe potichu pomlaskávají kvůli něčemu, co nazývají účet za telefon.
 • Váhy: když nebude nic v televizi, svedou všechny vaše milence, dokonce i vás...
 • Štír: ani by jste se neopovážili "vypůjčit" si cokoli z jejich strašidelně krásně uklizeného pokoje.
 • Střelec: přivedou sebou všechny psy a budou pořádat divoké večírky - zábava, později soudní vystěhování.
 • Kozoroh: je to jejich dům a jsou nudní - chtějí mít včas zaplacený nájem.
 • Vodnář: příliš prozíraví, než aby se nechali podvodem vlákat do dalších domácích prací.
 • Ryby: vychlemtají všechno šampaňské, které jste získali zdarma na rautech s celebritami.

Volno - temná stránka zábavy

Stejně jako se masajové domnívají, že jim patří veškerý dobytek na světě, tak i vy čtyři (světlá i temná dvojčata) si myslíte, že vám patří všechny dovolené, jinak by jste museli pracovat nebo se začali nudit. Nejezděte na dovolenou v malých skupinkách (maximálně na víkend), jinak si každý uvědomí, jak je za zády pomlouváte a půjčujete si nejlepší boty od Louboutina, ve kterých jste tančili na pláži až do úsvitu...Poté by se mohli proti vám spřáhnout a vy neměli kam utéct.

 

Pekelná dovolená

Poznávací autobusový zájezd ke starým rozvalinám s Rakem. Z naprosté nudy by jste nejraději sjeli z nejbližšího útesu.

 

Kdekoli s Býkem (nemají smysl pro dobrodružství) nebo s Rybami (nepřihlásili jste se na hlídání dětí).

 

Čtrnáct dní mimo sezónu s Kozorohem nebo Pannou v letovisku, kde nesvítí Slunce.

 

Předpokládejme, že vás s 11-ti dalšími z každého znamení, vysadily na pustém ostrově. Koho by jste se zbavily nejdříve? Byli by jste z celého zvěrokruhu ti nejvíc shovívaví a to jenom proto, že kolem sebe potřebujete naivky k pobavení a podvádění, ale museli by jste se stejně zbavit Panny ( puntičkářstvím oslabují vaší vůli k životu ), Kozoroha ( doma byl určitě šéfem u policie ) a Býka ( k smrti vás nudí ).

 

Síň hanby

 • Markýz de Sade: Olympijský sexuální atlet se svým vlastním "ismem". Vynalezl bolestivé zařízení k sebeukájení, při předehře upřednostňoval biče, rány a mučení. Když jej věznili za pohlavní zhýralost, všechny fantazie sepsal.
 • Jean-Paul Sartre: Francouzský filozof, který vybudoval existencialismus na myšlence, že každý si může zvolit čím chcete být a takto role měnit každý den. Úžasný sukničkář, i když vypadal jak rozšlápnutá žába.
 • Che Guevara: Revolucionářský kluk z plakátu a trn v oku amerického imperialismu. Dodnes je in.

Znamení zvěrokruhu

A jestli na to máte žaludek, seznamte se i s démony vašich blízkých: Temný horoskop >>>

 

Další příspěvky autora: DeenaMedia


Články ve stejných kategoriích:

Znamení Blíženci   Temný horoskop  


Kategorie Znamení Blíženci


Znamení zvěrokruhu BlíženciZnamení zvěrokruhu Blíženci
Blíženci - jsou znamením dvojčat, proto budete mít často pocit, že má zrozenec v Blížencích dvě tváře. Podívejte se na svůj horoskop. (22.5. - 20.6.)


Kategorie Temný horoskop


Znamení zvěrokruhu a jejich démoniZnamení zvěrokruhu a jejich démoni
Znamení zvěrokruhu najdete všude. Většinou se jedná o ty světlé načechrané obláčky propouštějící hřejivé paprsky Slunce. Co se rovnou podívat na ten velký temný mrak, který máme každý nad hlavou a vrhá na nás stín?Znamení Beran: Temný horoskopZnamení Beran: Temný horoskop
Beran je mužské, základní znamení, kterému vládne rudý postrach Mars. Temnota z vás činí hlasité, namistrované rváče s granitovou vůlí obalenou v titanu. Podívejte se na své démony... (21.3. - 19.4.)Znamení Býk: Temný horoskopZnamení Býk: Temný horoskop
Býk je ženské, pevné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí hrubé požitkáře v zajetých kolejích. Jste poháněni tupou zlostí a nenasytnou lásku k penězům. Podívejte se na své démony... (21.4. - 20.5.)Znamení Rak: Temný horoskopZnamení Rak: Temný horoskop
Rak je ženské, vodní znamení, kterému vládne Měsíc. Temnota z vás činí mrzuté, uzavřené, pasivně-agresivní nevraživce se střídavými náladami a jednoznačné génie nesmyslného trápení. Podívejte se na své démony... (23.6. - 22.7.)Znamení Lev: Temný horoskopZnamení Lev: Temný horoskop
Lev je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Slunce. Temnota z vás činí ješitné, arogantní, blahosklonné sobce s královskými tužbami a neutuchající závislostí na bezpodmínečném patolízalství. Podívejte se na své démony... (24.7. - 22.8.)Znamení Panna: Temný horoskopZnamení Panna: Temný horoskop
Panna je ženské, zemské znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí mrzuté, nadmíru kritické puntičkáře, posedlé sterilním perfekcionismem a pedantskou fixací na detail. Podívejte se na své démony... (24.8. - 22.9.)Znamení Váhy: Temný horoskopZnamení Váhy: Temný horoskop
Váhy jsou mužské, vzdušné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí povrchní, urážlivé hýřilky s neomylným citem pro formu převyšující obsah, které celý život hledají bohatšího partnera. Podívejte se na své démony... (24.9. - 22.10.)Znamení Štír: Temný horoskopZnamení Štír: Temný horoskop
Štír je ženské, vodní znamení, kterému vládne Pluto. Temnota z vás činí obsedantně posesivní manipulátory s neuhasitelnou touhou po moci a zálibou v ponižování. Podívejte se na své démony... (25.10. - 21.11.)Znamení Střelec: Temný horoskopZnamení Střelec: Temný horoskop
Střelec je mužské, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter. Temnota z vás činí lehkomyslné, netaktní, nesnesitelné nemotory s chorobným strachem z omezování, závislé na vsázení posledních kalhot. Podívejte se na své démony... (23.11. - 20.12.)Znamení Kozoroh: Temný horoskopZnamení Kozoroh: Temný horoskop
Kozoroh je ženské, zemské znamení, kterému vládne Saturn. Temnota z vás činí chladné, kruté, malicherné otrokáře s neuhasitelnou ctižádostí a závislostí na lakotném skrblení. Podívejte se na své démony... (23.12. - 19.1.)
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí