internetWEEK.cz menu TOPlist

Encyklopedie mimozemšťanů: Plejáďané

Encyklopedie mimozemšťanů: Plejáďané

Plavovlasí, někdy hnědovlasí humanoidi „nordického“ typu sídlí v planetárním systému hvězdy Taygeta v Plejádách i jinde.

 

Encyklopedie mimozemšťanů: Plejáďané

Tyto oblasti vesmíru údajně kolonizovali uprchlíci z jejich původních planet v souhvězdí Lyry, které byly dobyty ještěřími bytostmi z Alfa Draconis. Jména sedmi hvězd v plejádském systému jsou Taygeta, Maya, Caleano, Atlas, Merope, Electra a Alcyone.

 

Plejáďané jsou z Lyry

 

Hlavní plejádská planeta „Erra“ byla přeměněna na obyvatelnou uprchlíky z Lyry (Lyřané jsou mnohem blíže k Zemi, asi 30 světelných let, Plejáďané více než 400 světelných let). Plejáďané jsou údajně první humanoidní společností, která vyvinula hyperprostorové cestování. Plejádská technologie předstihuje pozemskou o 3000 let. Plejáďané se považují za součást Andromédské rady, která byla založena z obyvatel planetárních systémů v souhvězdí Andromedy.

 

 

Lyřané (Andromédská rada Galaktické federace Světla) jsou genetičtí předci lidstva. Od člověka Adama Kadmona se liší tím, že nemají duchovní tělo s duší. Chovají se ohleduplně a do vývoje humanoidních ras nezasahují.

 

Plejáďané a Země

Plejáďané často navštěvují Zemi, jako velmi stará rasa údajně vlastní kompletní záznamy o evoluci člověka na Zemi od prvních počátků až do současné doby.

 

Kolem roku 225.000 před n. l. objevili Plejáďané na průzkumné misi náš sluneční systém. Na Zemi tehdy žily tři skupiny necivilizovaných lidí. Největší skupina byla se světlou kůží - potomci mimozemských Lyřanů. Lyřané na Zemi přistáli dříve a byli nuceni zde setrvat a vstoupit do inkarnačního cyklu, protože špatně zacházeli s původními pozemskými národy. V té době se Plejáďané rozhodli zůstat a osídlit ji.

 

 

Galaktická Federace povolila Plejáďanům vstoupit do inkarnačního cyklu s lidmi na Zemi. Pro ně vyhrazená místa se nacházela na Bali, Havaji, Samoe a v Indii. Civilizace procházely na Zemi v období 196.000 př. n. l. do 10 let po Kr. mnoha válkami, mírovými cykly i přírodními katastrofami. Až do této doby zůstali Plejáďané s lidmi a pokoušeli se jim pomoci rozvinout civilizace, jakými byly např. Lemurie, civilizace Mayů a Inků nebo civilizace na Machu Picchu. Pokoušeli se také vést lidi po spirituální cestě.

 

I Ježíš byl Plejáďan

Kolem roku 10 nového letopočtu vyzval poslední pozemský plejádský vůdce své planetární druhy k definitivnímu opuštění Země, neboť Plejáďané doma konečně dospěli k mírovému řešení. Cítili také, že je čas, aby se lidé vyvíjeli svou vlastní cestou. Než Zemi opustili, zanechali zde spirituálního vůdce zvaného Immanuel, který byl později znám pod jménem Ježíš. Immanuel byl vysoce vyvinutá duše. Jeho rodiči byli Plejáďan Gabriel a potomek Lyřanů Marie.

 

Země pak již pokračovala v samostatném vývoji bez plejádské účasti až do současnosti. Plejáďané se rozhodli přivést všechny lidi na Zemi ke světlu, jakmile Země vstoupí kolem roku 2002 do páté dimenze.

 

Plejádská kultura na Erře

Erra, která je o 10% menší než Země, se nachází blízko hvězdy Taygeta. Plejáďané žijí ve Společností Bohyně (uctívají rodinu, děti a ženy). Jsou v páté dimenzionální frekvenci, která je jednou z frekvencí lásky a tvořivosti.

 

Na Erře žije kolem 400.000 obyvatel, což považují Plejáďané za ideální stav pro udržování své planety. Komunikují telepaticky. Po planetě cestují tunelovým systémem. Jsou vegetariáni, příležitostně však jedí maso. Nemají žádné zdravotní problémy, protože své zdraví udržují mentální silou. Průměrný věk Plejáďana je 700 let. Jejich kůže je bělejší a jemnější než naše. Plejáďané nemají krev, jejich paměťová matrice se nachází ve světle.

 

Nepoužívají žádnou měnu v pozemském smyslu. Zdroje své planety navzájem sdílejí. Všechny hmotné statky jsou dávány obyvatelům zdarma na základě jejich příspěvku společnosti.

 

Když se do plejádské společnosti narodí potomci, prvních deset let jsou vedeni k tomu, aby pouze pochopili účel svých životů. Dalších 60 až 70 let pak stráví tím, že jsou vzděláváni v různých profesích.

 

Cestování v paprskových lodích

Plejáďané cestují v kosmických lodích, zvaných Beamship (Paprskové lodě). Jsou různé velikosti pro různá užití. Mají v průměru kolem 6 metrů, mohou nést několik lidí. Paprskové lodě mohou během vteřiny urazit miliardy kilometrů, protože cestují v hyperprostoru. Díky této schopnosti trvá cesta z Erry na Zemi pouhých sedm hodin.

 

Záchrana pro Zemi přijde nebe

Plejáďané přistanou na naší planetě spolu s dalšími mírumilovnými mimozemšťany poté, co zde dojde k významným změnám.

 

Plejáďané poskytnou ve svých mateřských lodích pomoc těm pozemšťanům, kteří přežili, a poskytnou jim jídlo a dočasný úkryt. Mají k dispozici technologie, které umožňují pěstovat potraviny na mateřských lodích prostřednictvím speciální půdy a semen. Rostliny okamžitě vyrostou do plné velikosti.

 

Barbara J. Marciniak o Plejáďanech

O Plejáďanech hojně publikuje Američanka Barbara Marciniak. Je mezinárodně uznávaným médiem. Duchovní kontakt (channeling) s Plejáďany navázala v květnu roku 1988. Plejáďané, se kterými komunikuje, jsou podle jejích slov kolektiv multidimenzionálních duchovních bytostí ze souhvězdí Plejád. Jejím prostřednictvím k nám promlouvají, aby pomohli lidstvu zvládnout proces duchovní transformace v letech směřujících k prosinci 2012.

 

Encyklopedie mimozemšťanů: Další >>>

Zdroje:
http://k.n.o.b.sweb.cz/plejadane_jsou_zde.htm
http://cs.wikipedia.org/wiki/Billy_Meier
http://zdenka.pech.cz/channeling/barbara-j.-marciniak/
http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_19a.htm
http://gaia2005.tripod.com
Foto: Wikipedie, Flickr, zdenka.pech.cz

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Encyklopedie mimozemšťanů   Plejáďané   Mimozemšťané   UFO  


Kategorie Encyklopedie mimozemšťanů


Encyklopedie mimozemšťanů: LyřanéEncyklopedie mimozemšťanů: Lyřané
Předkové humanoidů z celé galaxie. Pradávná mimozemská kultura, která v dávných dobách navštívila Zemi.Encyklopedie mimozemšťanů: ArkturiániEncyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni
Arkturiáni jsou velmi láskyplní a duchovně vyspělí mimozemšťané ze souhvězdí Pastýře.Encyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotilaEncyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotila
Jedna z nejzajímavějších skupin mimozemšťanů je Velitel Aštar a jeho flotila.Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greysEncyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys
Malí neo-ještěří humanoidi jsou velmi plodní a inteligentní. Jsou to „mozky“ ještěřího druhu, zatímco větší Reptiliáni jednají jako fyzičtí vládci.


Kategorie UFO


UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí