internetWEEK.cz menu TOPlist

Encyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotila

Encyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotila

Jedna z nejzajímavějších skupin mimozemšťanů je Velitel Aštar a jeho flotila.

 

Encyklopedie mimozemšťanů: Aštarovova flotila

Velitel Aštar velí vesmírné divizi Velkého bílého bratrstva neboli Bratrstva světla. Tu tvoří jednak 20milionová armáda pracovníků na nehmotné úrovni, úzce spolupracují s nanebevzatými mistry, a jednak čtyři miliony členů a pracovníků ve fyzické podobě.

 

Modrooký Velitel Aštar je velkolepá a ušlechtilá bytost, měří asi 210 cm. Jeho tělo je typu Adam Kadmon čili je podobné pozemským lidem. Vyvinul se na planetě Aštar. Nikdy se nezhmotnil na Zemi. Velitel Aštar je zodpovědný za vesmírnou flotilu v naší sluneční soustavě, ale není omezen na tento úsek prostoru. Zastupuje naši sluneční soustavu na zasedáních rady naší galaxie a vesmírů po celém omniversu. S Velitelem Aštarem se údajně poprvé telepaticky spojil kontaktér UFO George Van Tassel v roce 1952.

 

 

Éterická podoba

Přestože Velitel Aštar, jeho lidé a lodě jsou éterické povahy, mohou se projevit na fyzické rovině, kdykoliv chtějí. Většina života na jiných planetách v naší sluneční soustavě je éterické povahy. Aštar a jeho lidé jsou stejně jako my v určité fázi vývoje a jejich život se příliš neliší od našeho, až na to, že už transformovali většinu svého nižšího já a chtivostí.

 

Spolupráce s anděly

Velitel Aštar úzce spolupracuje s andělskými říšemi, nejvíce s archandělem Michaelem. Je to výjimečně milující a něžný člověk, ale tvrdý a neústupný, aby naplnil své poslání sloužit, vzdělávat a ochraňovat lidstvo v celé sluneční soustavě.

 

Hlavní cíle Velitele Aštara a jeho posádky: za prvé duchovně vzdělávat lidstvo, aby pochopilo své skutečné poslání zde; za druhé bránit a chránit Zemi a sluneční soustavu od nepřátelských a sobeckých mimozemských skupin.

 

Nebezpeční mimozemšťané

Existuje mnoho mimozemských civilizací v celé galaxii, vesmíru a omniuniversu, které přicházejí na Zemi sbírat informace a provádět pokusy jen z egoistických důvodů. Nejsou tu proto, aby pomáhali. Někteří z těchto mimozemšťanů mají neutrální povahu, ale někteří slouží Temným silám. Ti otevřeně odporují Velkému Bílému Bratrstvu a Aštarově velitelství. Kdyby mohli, ovládli by zcela planetu Zemi. Právě Aštarova armáda a další civilizace jako Arkturiáni chrání pozemšťany, aby se to nestalo.

 

Mnozí členové Aštarovy flotily chodí mezi námi po ulicích, aniž bychom si toho všimli. Velitelství Aštar slouží v jistém smyslu jako vesmírná policie. Jedním z problémů, s nimiž se Velitelství Aštar potýká, spočívá v tom, že pokud některé pozemské vlády uzavřou dohody s negativními mimozemšťany, nesmějí Aštarovi mimozemšťané zasahovat do svobodných lidských rozhodnutí, dokud lidé neohrožují sluneční soustavu a galaxii.

 

Počet negativních mimozemšťanů je však malý ve srovnání s obrovským množstvím pozitivních mimozemšťanů, avšak ti negativní jsou poměrně nebezpeční, pokud nejsou pod kontrolou. Platí obecné pravidlo, že UFO plavidla tvaru doutníky jsou potenciálně nebezpeční mimozemšťané.

 

Lodě vesmírné flotily

Velitelství Aštar má mateřské lodě, které jsou zakotveny ve vesmíru a jsou dlouhé až 160 km. Tyto mateřské lodě nesou celá města s miliony lidí. Velitelství Aštar je součástí velké konfederace planet v rámci celé galaxie. Planetární konfederace a Velitelství Aštar nemají povoleno zasahovat do svobodné vůle lidí, pouze v případě, že by lidé zasahovali do jiných částí vesmíru, což by atomové a vodíkové bomby určitě udělaly.

 

 

Evakuace již není potřebná

Někteří pozemšťané dříve komunikovali na duchovní úrovni s Velitelem Aštarem a byli upozorněni, že dojde k evakuaci části pozemšťanů, v případě, že Zemi postihnou velké katastrofy. Toto nebezpečí podle některých kontaktérů již pominulo a projekt evakuace již není potřebný.

 

Vesmírní lidé

Vesmírní lidé je poměrně již zažitý termín, který používá pro mimozemšťany z Velitelství Aštar Ivo A. Benda. Příznivci Vesmírných lidí jsou někdy označováni za sektu. Aštar je v tomto případě nazýván Aštar Šeran. Vesmírní lidé žijí podle Bendy v nebi vyspělým, harmonickým životem. Komunikují mezi sebou především telepaticky. Kolem planety Země se nachází od roku 1998 Velká vesmírná flotila pod vedením Aštara Šerana, která stráží planetu Zemi vždy od října do dubna a je střídána od dubna do října Vesmírnou flotilou z Plejád pod vedením Ptaaha.

 

Temná hrozba

Síly Temných světů se údajně stále snaží zvýšit ovládání lidstva z dnešních 95 % na 99,9 % pomocí očipování lidí a všech věcí. Vesmírní lidé se naopak snaží pomoci lidem, aby ve svém fyzickém těle již nepodléhali ovládání ještírky - Silami temna, ale byli vedení svým Duchem, duší a především Prvotním Stvořitelem všeho a všech, aby mohli "převibrovat" do vyšší - 5. dimenze planety Země. Vesmírní lidé udržují planetu Zemi při životě, v opačném případě by ji zničily Síly temna a lidské bytosti by skončily v děrách pod zemí se zničeným povrchem.

 

 

Podle internetové stránky Vesmírní lidé evakuace na Aštarovu flotilu proběhne a zachráněna budou pouze dvě procenta lidstva.

 

Zdroje:
http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_19a.htm
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vesm%C3%ADrn%C3%AD_lid%C3%A9
http://en.wikipedia.org/wiki/Ashtar_(extraterrestrial_being)

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Mimozemšťané   UFO   Encyklopedie mimozemšťanů  


Kategorie Encyklopedie mimozemšťanů


Encyklopedie mimozemšťanů: LyřanéEncyklopedie mimozemšťanů: Lyřané
Předkové humanoidů z celé galaxie. Pradávná mimozemská kultura, která v dávných dobách navštívila Zemi.Encyklopedie mimozemšťanů: ArkturiániEncyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni
Arkturiáni jsou velmi láskyplní a duchovně vyspělí mimozemšťané ze souhvězdí Pastýře.Encyklopedie mimozemšťanů: PlejáďanéEncyklopedie mimozemšťanů: Plejáďané
Plavovlasí, někdy hnědovlasí humanoidi „nordického“ typu sídlí v planetárním systému hvězdy Taygeta v Plejádách i jinde.Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greysEncyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys
Malí neo-ještěří humanoidi jsou velmi plodní a inteligentní. Jsou to „mozky“ ještěřího druhu, zatímco větší Reptiliáni jednají jako fyzičtí vládci.


Kategorie UFO


UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí