internetWEEK.cz menu TOPlist

Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli

Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli

Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.

 

Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli

UFO nad Pražským hradem? Nebo přistání kosmické lodě na Václavském náměstí? Dnešní počítačové triky, využívané filmaři ale i sdělovacími prostředky, jsou nejen stále dokonalejší ale také dostupnější. Stačí proto vzít kameru, natočit pár záběrů Hradu a do nich „doinstalovat“ na počítači pěkný létající talíř. O senzaci nebo alespoň pěknou sci-fi momentku máte postaráno.

 

Něco podobného čuchali také uživatelé Youtube u následujícího videa, které má zachycovat UFO na kalifornském nebi. Jedná se o skutečně povedený snímek.

 

Jenomže i ortodoxní skeptici povětšinou autorovi snímku naletěli. Jistě, UFO je opravdu falešné, ale stejně tak je falešná krajina, auto a vůbec všechno.

 

Režisér využil technologii CGI (Computer generated imagery) a vytvořil na počítači i falešnou krajinu. Jak video vznikalo, se můžete podívat zde:

 

 

Krajina vytvořená v aplikaci Blender 3D

Důkazem, že CGI je skutečně mocný nástroj, je i tato fotografie, vytvořena v aplikaci Blender 3D, která je téměř k nerozeznání od reality.

 

Foto: Youtube, Michael Otto, Wikipedia

 

Další příspěvky autora: PK


Články ve stejných kategoriích:

Youtube   Videa   UFO  


Kategorie UFO


UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.UFO spadlo u břehu Okinawy.  Je to pravda, není to pravda?UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?
Do pobřežních vod ostrova Okinawa se 5. prosince 2012 zřítilo UFO, informovalo mnoho médií po celém světě. Fotka pořízená japonskou armádou je skvělá. Japonci slíbili, že UFO vyzvednou ze dna.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí