internetWEEK.cz menu TOPlist

Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys

Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys

Malí neo-ještěří humanoidi jsou velmi plodní a inteligentní. Jsou to „mozky“ ještěřího druhu, zatímco větší Reptiliáni jednají jako fyzičtí vládci.

 

Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys

Šediváci jsou založení logicky a fungují na základě animální snahy přežít a v mnoha případě jsou vůči lidem emocionálně vnímaví. Stejně jako jiní ještěří entity odsávají lidem životně důležité tekutiny. Šediváci měří 105 až 135 cm. Jejich barva kůže je světlešedá až hnědošedá, někdy má odstín zelený a modrý.

 

Vysávají energii

Šediváci prý odebírají lidem – stejně jako další ještěři – životně důležité tekutiny a jejich životní energii. Z toho důvodu lidé, kteří ať vědomě či nevědomě spolupracují s Šediváky (mají implantáty nebo jsou naprogramováni) vypadají neživotně a bez emocí.

 

Šediváci jsou krajně nepoctiví, a ačkoli jednají „logicky“, je to jejich logika, kterou se řídí, aby dosáhli svých cílů. Jsou to bytosti nejčastěji pozorované jako „mimozemšťané“ při výskytu UFO. Jejich základní program je sloužit sobě.

 

Tajná dohoda s USA

Využívají Zemi jako zásobárnu biologického materiálu (lidé a mrzačení dobytka). Jsou velmi telepatičtí. Nesnaží se náš svět dobýt a okupovat. Šediváci ze Zety Reticuli dokáží zvětšit své mentální pole, aby ovládali lidi. Tyto různé druhy Šediváků jsou členy sítě, která je typem volné aliance, která slouží společným záměrům a cílům. Šediváci z Rigelu měli vlastní tajnou dohodu s americkou vládou.

 

Oplodňují ve velkém množství lidské ženy a později plody extrahují. Mnoho biologického materiálu získávají při mrzačení dobytka. Je známo, že se dopouštěli i mrzačení lidí. Tento materiál byl nalezen na jejich ztroskotaných lodích.

 

Existují zdroje, které uvádějí, že jsou našimi příteli a že my jsme s únosy souhlasili. Jsme tady proto, abychom řekli, že to není pravda. Jsou to velmi nevyrovnané bytosti a přiletěli kvůli svým vlastním sobeckým zájmům. Pohlížejí na nás podobně, jako přistupuje nevědomá masa lidské společnosti ke zvířatům.

 

Zeta Šediváci

Zeta Šediváci se dělí do dvou skupin: jedna je k lidem o něco tolerantnější. Druhá skupina má zájem Zemi kolonizovat a dobýt. Šediváci mají jednu základnu u Aleutských ostrovů. Zdá se, že Šediváci ovlivňují jak svůj druh ze Zety Reticuly, tak Beeletraxany.

 

Tito Šediváci nemají žaludek, přijímají potravu kůží nebo pod jazykem. Nereprodukují se sexuálně, ale klonují, problém tohoto množení spočívá v tom, že každé další klony jsou slabší. Mají lepší technologie než lidé, ale spirituálně a sociálně jsou za lidmi opoždění.

 

Reptiliáni

Reptiliáni jsou další mimozemský druh, jehož záměry jsou nejhorší. Mají lidská těla, ale ještěří tváře. Měří v průměru 180-210 cm. Jsou studenokrevní a schopní hibernace. Velitelé tohoto druhu se nazývají Draco. Mají zvláštní křídla, ale kasta vojáků a vědců je nemá.

 

alien-reptilian

Reptiliáni jsou v kontaktu se Zemí už velmi dlouho. Ve svém domovském systému žijí pod zemí. Draco zřejmě řídí práci dělnické kasty, která má postavu nižší, jen asi 120 cm vysokou. Tyto bytosti jsou někdy pokládány za poddruh Šediváků. V poslední době se tato skupina spolu s Šediváky jeví jako největší nebezpečí pro Zemi.

 

Jak se chránit

Zvláštní cílem Reptiliánů a Šediváků je ovládnutí Země pomocí metod skrytého ovládání mysli, podobně jako se o to snažím ilumináti a Tajná vláda.

 

Tyto dvě skupiny jsou důvěrně propojené. Co můžeme dělat, abychom se chránili před kontrolou mysli, hypnózou a mozkovými implantáty? Naše vláda nás prodala kvůli své touze po moci a ovládnutí světa a teď neumí zastavit to, co sami nastartovali. Pro lidstvo je hlavní úkol získat zpět moc od vlád světa. Musíme tlačit na vlády, aby uvolnily své informace o mimozemské přítomnosti na celé planetě. Je třeba, aby lidé věděli, s čím mají co do činění, jediná cesta je posilovat naše vědomí.

 

Jestliže nějaký jedinec v souladu s Bohem nebo (duchovními) Mistry a má nad sebou moc, ovládá mistrovsky své energie, nemusí s ničeho bát. Svět se potřebuje probudit spirituálně a psychologicky a lidé opustit svou pozici obětí. Je to přijímání pozice oběti, co umožňuje únosy a manipulaci.

 

Jakmile cítíte tyto mimozemšťany ve své blízkosti, jen se modlete, opakujte afirmace a vizualizujte si ochranu. Jedinou skutečnou nadějí pro lidstvo zůstává hromadné duchovní probuzení, které znamená začátek dění. Toto duchovní probuzení nás musí vést i do politických akcí za účelem převzetí moci od Světové vlády a iluminátů. Součástí lidské moci je, že jsme schopni myslet jako jedinci. Šediváci mají skupinovou paměť a nevelkou schopnosti myslet individuálně. Sdílejte tuto informaci mezi svými přáteli. Hodně lidí už si uvědomilo, co se děje. A efekt sté opice funguje. Probíhá to právě teď.

 

Encyklopedie mimozemšťanů: Další >>>

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_19a.htm
Překlad a úprava heartblue

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Encyklopedie mimozemšťanů   Ze světa   Greys   šediváci   Ilumináti   Reptiliáni   Dracos   Mimozemšťané   UFO  


Kategorie UFO


UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí