internetWEEK.cz menu TOPlist

Zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou již cenově dostupné

Zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou již cenově dostupné

Oblastí, kde se dá v zimě strávit dokonalá dovolená jsou Kapverdské ostrovy. Kapverdské ostrovy leží v Atlantickém oceánu a jsou právěm považovány za jedno z nejlepších míst na světě, které je vhodné pro surfování.

Zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou již cenově dostupné

Faktem je, že stále více Čechů v zimě tráví dovolenou v zahraničí. V době, kdy u nás paují nelítostné mrazy, je zimní dovolená jediným východiskem, jak si zkrátit nadcházející zimní měsíce krátkou vzpomínkou  na slunné letné počasí.

 

 

Kapverdské ostrovy - ráj na zemi

 

Oblastí, kde se dá v zimě strávit dokonalá dovolená jsou Kapverdské ostrovy. Kapverdské ostrovy leží v Atlantickém oceánu a byly objeveny roku 1456 portugalským mořeplavcem Luigim da Cadamostou. Jsou právěm považovány za jedno z nejlepších míst na světě, které je vhodné pro surfování. Zájezdy v Last minute na Kapverdské ostrovy ale lidé využívají nejenom kvůli surfování. Turisté se sem jezdí potápět, mnozí zde provozují cykloturistiku či klasickou pěší turistiku. Pokud milujete koupání v moří, nezapomeňte se vydat na nezapomenutelnou cestu lodí, při které budete moci pozorovat želvy, rybařit, pozorovat delfíny a velryby.

 

 

Kapverdy turisty v zimě stále více táhnou - víte proč?

 

Krásně průzračná mořská hladina láká každoročně tisíce turistů do této lokality. Navíc jsou zájezdy na Kapverdské ostrovy cenově dostupné. Dovolená na 9 dní v této lokalitě se vejde hravě do 25 000,- Kč. Kapverdy jsou ideálním místem k odpočinku, sportu, nebo procházkám po nekonečných plážích. Má co nabídnou turistům, kteří chtějí aktivně strávit svou dovolenou, tak i lidem, kteří se chtějí jen dokonale zrelaxovat při svitu sluníčka na mořské pláži. Máte možnost si zde prohlédnout také místní památky (kráter Pedra de Lume, mořská lávová jezírka Buracona, starobylé přístavní město Sal Rei), čeká na vás rozmanitý podmořský svět (nejenom krásné mořské ryby, ale také murény či pilouni, mořské želvy, atd.), ale také nádherná okolní přířoda, kterou je nepoznamenaná zásahy člověka. Užijte si také zimu. Vydejte se na Kapverdské ostrovy za slunným počasím.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Cestování   Ostatní  


Kategorie Ostatní

Očkování: všechna pro i protiOčkování: všechna pro i proti
Každý, kdo se narodí zde, musí být povinně očkovaný. Necháváme se očkovat i dávkami, které nejsou povinné, ale mají chránit naše zdraví. Kupujeme si je dobrovolně, i když často mají mnoho vážných vedlejších účinků. Někdo je pro, jiný proti.


Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.


Mýty a fakta o šikaně na školáchMýty a fakta o šikaně na školách
Šikana se vyskytuje na většině škol a setkal se s ní téměř každý druhý žák. Přesto se školní šikana bagatelizuje a koluje o ní řada polopravd a mýtů...


Mýty a fakta: sexuální zneužívání dětíMýty a fakta: sexuální zneužívání dětí
Jako skoro všechno na tomto světě i sexuální zneužívání dětí má své mýty a fakta. Možná jsme se až doposud domnívali, že o této problematice víme vše. Mohli jsme se však opravdu zmýlit.


Navštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinaceNavštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinace
David Stannard trávil sám klidně večery ve svém domě ve východní Anglii a jednoho dne zjistil, že se s ním na televizi dívají další lidi. Nějaký školák a dva vojenští piloti RAF. Nebyli to však duchové, ale problém se zrakem.


Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...
Čas, který používáme v létě, se nazývá letním časem, byť začíná na jaře a končí na podzim. Přesněji řečeno se jedná o Středoevropský letní čas (SELČ) a jeho cílem je poměrně diskutabilní úspora energie a tedy finančních prostředků.


Věštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálkuVěštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálku
Budoucnost můžeme předpovídat mnoha způsoby. Známé jsou především starodávné metody, jako je čtení z ruky, křišťálové koule a karet. Věštit se dá ale takřka ze všeho. Populární je věštba ze dna šálku!


Všechno o neandertálcíchVšechno o neandertálcích
Informace o našich prehistorických bratrancích neandertálcích se každým výzkumem rozšiřují a obohacují. Z nejnovějších informací jsme vytvořili obraz, jaký tento člověk byl a jak žil. Záhady ovšem zůstávají.


Zábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalostiZábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalosti
Ideální dětství každý vidí pro své dítě jinak. Většina holčiček si ale hraje s panenkami. Američtí rodiče jsou poněkud jiného názoru. Svým dcerám berou dětství a nutí je předčasně vyspět!


Příznaky transformacePříznaky transformace
Měníte se. Poznáte na sobě alespoň jeden z 51 symptomů spirituálního probuzení? Poradíme, jak s touto transformací naložit...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí