internetWEEK.cz menu TOPlist

WTC: Další výročí 11. září a nic nového

WTC: Další výročí 11. září a nic nového

Události 11. září jsou zahaleny tajemstvím. Podivnosti trvají. Ozval se ostře Paul Craig Roberts.

WTC: Další výročí 11. září a nic nového

Přestože Američané postavili krásné památníky v oblasti Světového obchodního centra, události 11. září 2001 jsou stále zahaleny mnoha stíny.

 

Jeden malý stín vypadá takto: „Americký Federální odvolací soud v letošním roce oznámil, že v zájmu americké bezpečnosti budou nadále utajeny fotografie Saúda, který zamýšlel stát se dvacátým únoscem z 11. září 2001.“ Tento muž je vězněn 12 let na americké vojenské základně Guantanamo Bay na Kubě poté, co byl zadržen v Afghánistánu. Mohammed al-Kahtani byl podroben brutálním výslechovým metodám, které obsahovaly například dlouhodobou spánkovou deprivaci, bití, vyhrožování, nucenou nahotu, hlasitou hudbu a sexuální ponižování. V roce 2005 americká vláda sdělila, že al- Kahtani měl v úmyslu pomáhat při únosu čtvrtého letadla, letu č. 93, ale že mu imigrační úřad odmítl vstup do USA. Případem se zabývá Centrum pro ústavní práva, které vede soudní spor se CIA ve věci práva na informace. Informovala o tom agentura Reuters.

 

Černé skříňky z Ground Zero nenalezeny?

Největší detektivní příběh Ameriky stále nemá konec. Podle oficiálního stanoviska nebyly „černé skříňky“ dvou letadel, které napadly WTC, nikdy nalezeny, ale hasiči, kteří pracovali v oblasti „Ground Zero“ tvrdí, že tři ze čtyř těchto skříněk našli. Potvrzují to mimo jiné detektory vysílacích frekvencí. V roce 2004 prozradila 911Truth.org, že havarijní zapisovače zmizely, ale o rok později byla zveřejněna v USA informace, že je FBI získal. Oznámil to důvěryhodný člen 9/11 Consensus Panelu.

 

Další podivnosti: ačkoli se do kokpitů letadel mělo dostat 19 muslimských únosců, žádný z osmi pilotů čtyř letadel nepoužil kód pro únos. Starosta New Yorku Rudy Giuliani řekl, že byl ráno 11. září varován, že se Dvojčata zřítí, ale dále nikoho nevaroval. Guliani byl se svým týmem v provizorním sídle na 75 Barclay Street. Jak mohl někdo vědět, že se mrakodrapy – proti očekávání – zřítí a proč nebyl starosta vyslechnut komisí pod přísahou, patří k nekonečné frontě otázek. 9/11 Consensus Panel se dožaduje nového vyšetřování událostí 11. září.

 

Známý kritik amerických vlád bývalý politik Paul Craig Roberts se k 13. výročí „Útoků na Ameriku“ nechal slyšet: „Třináct let se rodí nová generace Američanů do mýtu o 11. září 2001, který slouží k vytvoření amerického válečného stavu a policejního státu. Zkorumpované režimy Bushe a Obamy využily 11. září, aby zabíjely, mrzačily, konfiskovaly a přesídlovaly miliony muslimů v sedmi zemích, z nichž nikdo nemá nic společného s 11. zářím… Za těchto 13 let fyzikové, chemici, architekti, inženýři poskytují ohromné množství důkazů, které kompletně vyvracejí oficiální zprávu o zhroucení tří mrakodrapů. Neodborníci odpovídají odborníkům tak, že je označují za ´konspirační teoretiky´…“

 

Zdroje:
http://www.911truth.org/photos-alleged-911- 20th-hijacker-can-stay-classified-court/
http://www.paulcraigroberts.org/2014/09/10/911-13-years-paul-craig-roberts/ http://en.wikipedia.org/wiki/Mohammed_al-Qahtani
Foto: Wikipedia http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb /5/51/WTCmemorialJune2012.png/300px-WTCmemorialJune2012.png

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

WTC   11.září 2001  


Kategorie WTC

Spad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a FukušimouSpad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a Fukušimou
Dr. Roberto Lucchini srovnává vliv katastrof na zdraví obyvatel. V okolí WTC je prokazatelně více případů rakoviny než ve zbytku New Yorku a USA.


John Lear:  Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTCJohn Lear: Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTC
Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.


WTC: 12 let – tragické výročíWTC: 12 let – tragické výročí
Vlastně bych si na to nevzpomněl, protože z mého hlediska není moc co dodat. Linie, která se vine americkými dějinami, je od samého začátku krvavá, ale “11.září” z ní vybočuje svou dvojakostí.


9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.


Seismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpálenySeismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpáleny
Ozval se další vědec a tvrdí, že k sesunu věží Světového obchodního centra nemohlo dojít tak, jak tvrdí oficiální vyšetřovací verze o událostech z 11. září.


Velké konspirační teorie: 11. září 2001Velké konspirační teorie: 11. září 2001
Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job...


Co se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minutCo se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minut
Netvrdíme, že víme, co se stalo. Ale je zřejmé, co se nestalo. Ale jestli tomu uvěříte, budete proti Americe...


ZERO - dokument italských tvůrců - Proč je oficiální verze 11. září podvrh.ZERO - dokument italských tvůrců - Proč je oficiální verze 11. září podvrh.
Dokument italských tvůrců je výsledkem dvou let intenzivního výzkumu a rozhovorů v Evropě a Spojených státech a osmi měsíců práce na filmu. Zdůrazňuje nekonzistence, manipulace, opomenutí a lži oficiálního vyšetřování 11. září.


Co se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračováníCo se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračování
V troskách Světového obchodního centra v New Yorku a zřícených letadel zahynulo na tři tisíce lidí. Je obtížné si představit, že za atentáty stojí pouhých devatenáct izolovaných spiklenců.


Tyrani na troskáchTyrani na troskách
Pred desiatimi rokmi akt teroru na území USA predznamenal novú epochu.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí