internetWEEK.cz menu TOPlist

9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?

9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?

Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.

9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?

My Češi bychom - jako spojenci USA - docela uvítali, kdyby vyšetřování událostí 9/11 bylo úspěšnější než vyšetřování atentátu na JFK. Na webové stránce Beforeitsnews patřily na začátku roku 2013 k nejsledovanějším články o „Útoku na Ameriku“. Jedním z nich je zpráva o uniklém videu, které zachycuje, jak do zdi Pentagonu naráží raketa. V další zprávě se autoři vrací k mnoha svědectvím přímých účastníků, kteří slyšeli před zhroucením mrakodrapů WTC sérii výbuchů. Videa jsou hodně průkazná. Duel mezi pravdou a lží pokračuje.

 

Útok na Pentagon

Video - potlačované deset let - jasně ukazuje, že proti stěně ministerstva obrany USA míří střela s plochou dráhou letu. Buď se jedná o americký tomahawk nebo o ruský (sovětský) typ Granit, komentuje záběry bývalý důstojník sovětské zpravodajské služby Dimitrij Chalezov. Exploze, která je opakována na tomto videu, jasně ukazuje, že se nejedná o obrovské letadlo. (Podle oficiální vládní verze zasáhl 11. Září 2001 ministerstvo obrany Boeing 757.) Ostatně piloti dopravních letadel už dávno vysvětlili laikům, že letět několik kilometrů s obrovským boeingem těsně nad zemí a potom trefit budovu je prakticky nemožný i pro zkušené piloty, natož pro amatérské piloty malých letadel, jimiž únosci měli být.

 

 

Tento typ letadla je středně veliké dopravní letadlo se dvěma motory vyrobené firmou Boeing Commercial Airplanes. Parametry: rozpětí křídel 38,05 metru, délka 47,32 m, výška 13,56 m. plocha křídel: 185,3m2.

 

Autor „The third truth about September 11“ (Třetí pravda o 11. Září) říká, že jakmile si natáhne taková videa na internetu „moje Youtube je zničeno nebo se zhroutí“. Popisuje díru, která se objevila ve zdi Pentagonu ihned po útoku. „Podívejte se na tu malou díru. Žádné dopravní letadlo by se do ní nevešlo. Kde jsou křídla? Kde jsou motory?“ Badatel říká, že když se dívá na rozfázované záběry, vypadá to, že „k explozi dojde dokonce ještě předtím, než se „letadlo“ objeví“.

 

Termonukleární exploze

Po 11. září podnikl Chalezov rozsáhlý výzkum zhroucení všech tří budov WTC. Výzkum potvrdil, že všechny tři věže (včetně budovy č.7) byly zbourány třemi podzemními termonukleárními explozemi. A nejen to, Chalezov tvrdí, že věděl o tzv. vestavěném „záchranném nukleárním demoličním schématu“ pro Dvojčata TWC již od 80. let, kdy pracoval v Sovětské zvláštní kontrolní službě.

 

Zprávy aktivistů o explozích uvnitř a kolem Dvojčat WTC

Klíčový detail katastrofy z 11. září, většinou opomíjený, jsou zprávy o explozích uvnitř mrakodrapů, o kterých mluvily desítky svědků během tohoto dne, ale i v následujících dnech.

 

Aktivista Will Dull sesbíral více než 30 videoklipů a vytvořil z nich sběrný dokument o délce 27 minut, kde desítky novinářů, první respondenti a přeživší popisují výbuchy a mluví o výbušných zařízeních uvnitř mrakodrapů WTC i kolem nich.

 

 

Pohromadě tyto záběry tvoří hrůzný příběh, který přispívá k ohromnému počtu důkazů proti oficiální verzi událostí – žádná z těchto explozí není součástí oficiální vládní verze. Na prvním videu je vidět, že hasiči se zajímají o tyto výbuchy, které slyšeli ve Dvojčatech, a jeden z nich říká: „Mohlo jich být víc. Ty budovy možná byly vyhozeny do povětří.“ Na dalších záběrech, dva úředníci pokrytí úlomky a prachem vyprávějí, jak se jim podařilo uniknout před explozí v jednom z mrakodrapů. Jeden z hasičů popisuje, jak slyšel sérii výbuchů „bum bum bum“, když běžel dolů po schodech v jednom z mrakodrapů, totéž popisují další svědci. Místní reportér NBC tlumočí slova bezpečnostního šéfa FDNY Alberta Turiho, který řekl, že „si myslí, že v budově byla skutečně umístěna nějaká zařízení“.

 

Výbuch, který tavil ocel

Nejobsáhlejší rozhovor zachycený v tomto sestřihu patří Phillipu Morellimu, stavebnímu dělníkovi v komplexu WTC, který popsal silnou vlnu žáru v suterénu a explozi, která srazila zdi a zahřála ocelové dveře tak, že „vypadaly jako papír“. V té době tito lidé nemohli vědět, co se vlastně stalo, ale vědecké šetření prachu ze zbytků mrakodrapů a technické analýzy destrukce budov potvrdilo, že to byla výbušná zařízení - ne náraz letadel - co skutečně způsobilo zhroucení mrakodrapů Dvojčat i budovy č.7. „Žádná z těchto výpovědí není zmíněna v oficiální zprávě „9/11 Commission Report“ ani v„NIST Reports“. Tato nápadná a podezřelá opomenutí zdůrazňují potřebu nového, nezávislého vyšetřování v rámci justice,“ říkají američtí aktivisté hledající pravdu.

 

Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job... Nepřehlédněte v magazínu internetWEEK.cz | Velké konspirační teorie: 11. září 2001 >>>

 

Tak jim držme palce, aby si jich Obama všiml. Wake up, Americans!

 

Zdroje:
http://www.presstv.ir/usdetail/196559.html
http://beforeitsnews.com/9-11-and-ground-zero/2013/01/leaked-video-of-cruise-missile-hitting-pentagon-on-911-2439418.html
http://beforeitsnews.com/9-11-and-ground-zero/2013/01/911-truth-activist-reports-overlooked-explosions-in-and-around-twin-towers-2439430.html
YouTube
Foto: http://www.flickr.com/photos/911pics/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

11.září 2001   Konspirační teorie   11. září   WTC   Zajímavá videa  


Kategorie 11.září 2001

Spad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a FukušimouSpad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a Fukušimou
Dr. Roberto Lucchini srovnává vliv katastrof na zdraví obyvatel. V okolí WTC je prokazatelně více případů rakoviny než ve zbytku New Yorku a USA.


WTC: Další výročí 11. září a nic novéhoWTC: Další výročí 11. září a nic nového
Události 11. září jsou zahaleny tajemstvím. Podivnosti trvají. Ozval se ostře Paul Craig Roberts.


John Lear:  Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTCJohn Lear: Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTC
Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.


24 faktů o 11. září, která těžko vyvrátit 24 faktů o 11. září, která těžko vyvrátit
Jak nezájem Bushovy vlády o důkladné vyšetření “Útoků na Ameriku”, tak mlčení Obamovy administrativy hodně naznačují. Budou někdy odhaleny nepravdy, na kterých stojí současnost?


Místo zločinu: Ground ZeroMísto zločinu: Ground Zero
Američané se stále dožadují pravdy o 11. září. Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out předkládá základní důkazy, proč nemůžeme věřit tomu, že tři mrakodrapy v New Yorku zbourala dvě letadla.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)
Bývalý pilot CIA Phil Marshall byl zavražděn. Investigativní novinář dokazuje, že šlo o špinavou akci některé tajné služby.


Seismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpálenySeismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpáleny
Ozval se další vědec a tvrdí, že k sesunu věží Světového obchodního centra nemohlo dojít tak, jak tvrdí oficiální vyšetřovací verze o událostech z 11. září.


Velké konspirační teorie: Usáma bin LádinVelké konspirační teorie: Usáma bin Ládin
Konec nejhledanějšího teroristy světa, kterého americký výsadek usmrtil v noci z 1. na 2. května roku 2011, symbolicky korunoval dílo. Jak by tím měl být zmatek kolem slavného mudžáhida završen.


Velké konspirační teorie: 11. září 2001Velké konspirační teorie: 11. září 2001
Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job...


Co se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minutCo se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minut
Netvrdíme, že víme, co se stalo. Ale je zřejmé, co se nestalo. Ale jestli tomu uvěříte, budete proti Americe...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí