internetWEEK.cz menu TOPlist

World Trade Center

World Trade Center

Teroristické útoky z 11. září 2001 skrývají stále mnoho záhad. Hořelo již desítky mrakodrapů, ale ani jeden se kvůli požáru nezřítil....Skrývají Dvojčata nějaké temné tajemství, které nemá být odhaleno?

 

World Trade Center

Oficiálně se uvádí, že teroristé 11. září unesli čtyři letadla. Dvě narazili do věží WTC (viz. obrázek napravo), jedno narazilo do sídla ministerstva obrany Pentagonu a čtvrté se po boji teroristů s posádkou letadla zřítilo nedaleko města Shanksville.

 

Ale tyto teroristické útoky skrývají stále mnoho záhad.

 

ZÁHADA ČÍSLO JEDNA- Proč se budova WTC 11. září 2OO1 zřítila??

Oficiální zprávy tvrdí, že hořící palivo letadla narušilo konstrukci a ta se zřítila. Ale letecký benzín dokáže vyprodukovat maximálně 1000 °C, ocel WTC byla schopna vydržet teplotu kolem 1370-1510°C.

 

Navíc, ohěň ve WTC podle očitých svědků hořel oranžovo-červeným plamenem, to je důkaz toho že měl ohěň malý přísun kyslíku, což mu ještě snižovalo na teplotě, a aby toho nebylo málo ocel ve WTC dokázala rozvést teplo po celé konstrukci, takže oheň neměl šanci na jendom místě vyvinout takovou teplotu aby se ocel začala tavit.

 

Hořelo již desítky mrakodrapů, ani jeden (kromě WTC) se kvůli požáru nezřítil. Ocelová budova při působení požáru nekoliduje náhle, předcházejí jí rozsáhlé deformace, ale věžě WTC se zřítily bez jakéhokoliv náznaku.

 

Oficiální verze kolapsu: Oheň způsobil že se několik poškozených pater zřítilo na ty pod nimi, ty se utrhly také a padly ta ty pod sebou atd. atd. Tzv. palačinkový efekt. Kdyby se ale budova zřítila palačinkovým efektem zůstalo by stát jádro...a u země by byly vidět patra naskládaná na sobě.

 

Vláda tvrdí, že WTC se zřítila vlivem požáru palačinkovým efektem

 

 

Vláda i přesto vše tvrdí, že WTC se zřítila vlivem požáru palačinkovým efektem, i když bylo dokázáno, že tomu tak není, tyto důkazy předvedlo sdružení architektů a stavitelů, kteří se specializují na stavění podobných výškových budov.

 

ZÁHADA ČÍSLO DVĚ - Jak dlouho WTC padalo??

Budovy WTC se řítili k zemi 10 sekund, rychlostí volného pádu, což není ani zdaleka možné. Aby věž padala rychlostí volného pádu, nesměla by pod sebou mít žádnou překážku, tzn. = spodní patra by musela spadnout dříve než by na napadaly patra horní. Jak toho docílit?? Demolicí, řízenou demolicí.

 

Patra nad poškozenou částí mrakodrapu tvořila jedna šestina váhy celé hmotnosti mrakodrapu, (přibližně 17% procent). Není možné aby 17% hmotnosti rozdrtilo zbývajících 83% hmotnosti na prach, to je proti fyzikálním zákonům. Z WTC nezbylo prakticky nic, jen polámané ocelové nosníky, kusy betonu a prach...

 

ZÁHADA ČÍSLO TŘI- Jak WTC 11. září 2001 padalo??

Další nesrovnalostí je způsob jakým obě věže WTC padaly, padaly obě stejným způsobem, i přesto, že do nich letadla narazila pod jiným úhlem. (červené a modré tečky značí zničené nebo těžce poškozené nosníky WTC).

 

 

Simulace nárazu letadla do WTC

Simulace nárazu letadla do WTC

 

 

Všimněte si zvláštního úkazu u druhého obrázku níže - jestliže se tyto nosníky zbortily, padala by horní část pater směrem ven od jádra WTC a spadla by dolů velká část věže nebo by celá věž zůstala stát, ale ona se probořila celá do sebe a rozpadla se ještě ve vzduchu.

 

Ale ne všechny záhady se týkají jenom věží WTC.

 

Vláda USA se brání, že nemohla tušit, že někdo použije letadlo jako zbraň na zničení budovy, NORAD (vzdušná obrana) prováděla 67 cvičení, která simulovala letadla, která utočíla na budovy.

 

Teroristé, kteří měli spáchat atentát na WTC, ani nebyli na seznamu cestujících. Nejméně šest z devatenácti údajných teroristů stále ještě žije.

 

ZÁHADA ČÍSLO ČTYŘI- Usama bin Ladin

Donedávna neexistoval žádný důkaz, dokument nebo video, který by Usámu bin Ládina (nejhledější terorista na světě) spojoval s útoky na WTC.

 

Zanedlouho bylo objeveno video, kde se sám přiznává. Avšak člověk na videu má tmavší pleť, špičatější nos a plnější líce. Obrázek níže zachycuje Usámu bin Ládina, který se na videu přiznává k útokům na WTC:

 

 

 

Usáma bin Ládin Usáma bin Ládin

 

Podoba obou mužů je zcela rozdílná už na první pohled. Nabízí se také otázka, zda byl tento nekvalitní záznam pořízen účelně, aby nemohlo dojít k odhalení podvrhu. Ale hlavně, proč by někdo měsíce detailně plánoval teroristický útok a pak pořizoval videozáznam, který vypadá, jako by jej natočilo pár studentů pomocí mobilního telefonu, když tyto záběry měl pak na počest vítězství vidět celý svět?

 

ZÁHADA ČÍSLO PĚT- Budova 7

Ve stejný den, co spadly věže WTC po nárazu letadla, se stala ještě jedna velice podivná věc, zničehonic, naprosto náhle bezdůvodně, spadla ještě jedna budova světového obchodního centra, tzv. budova "sedm." Podle tvrzení vlády spadla v důsledku požárů. Takže..zaprvé...požár ještě nikdy žádný mrakodrap nezničil, hořeli mrakodrapy i intenzivnějšími požáry než WTC a přesto zůstaly stát.

 

Na tomto videu vidíte pád budovy, která se zřítila v důsledku požáru, jak to alespoň tvrdí vláda, nejsou zde žádné předcházející deformace ani nic, co by potvrzovalo, že by v ní nějaký požár vůbec byl. Toto video spíš připomíná video obyčejné demolice, kterou provádí specializované demoliční čety, nemyslíte??

 

 

 

Zdroj: Youtube.com

 

ZÁHADA ČÍSLO ŠEST- Pentagon a Shanksvile

Také jsem uvedli, že jedno z letadel, které bylo uneseno, narazilo do Pentagonu, budova Ministerstva obrany USA. Kromě obrovské díry v zemi a budově a velkého požáru se kolem místa nárazu nenacházelo žádné tělo, trosky letadla, sedadla, zavazadla nic...nic nenasvědčuje tomu, že by do budovy narazilo letadlo. Není možné, aby se vlivem požáru několik tun trosek z letadla jen tak vypařilo.

 

Pentagon a Shanksvile

 

 

A jako by to nestačilo, zabavila FBI všechny kamerové záznamy, které v té době snímaly náraz letadla do Pentagonu a odmítá je zveřejnit.

 

Letadlo měl řídit Hani Hanjour, který byl znám jako velmi špatný pilot. Neodkázal letět bezpečně ani s malým letadlem, přičemž aby dokázal letadlem narazit do Pentagonu, musel by provézt nesmírně obtížný manévr, jeho učitel létání o něm řekl: "Stále se divím jak mohl doletět až k Pentagonu, vůbec neuměl létat."

 

Pamatujete si ještě, jak jsem vám říkal o letadle, které se zřítilo nedaleko města Shanksville?? Stejný případ jako u Pentagonu, ani památky po letadle, troskách, cestujících...doslova jen díra v zemi (obr. níže-letadlo zřícené v Nigérii.....)

 

Letadlo, které se zřítilo v Nigérii

 

 

A obr. dole – zobrazuje kráter po pádu letadla v Shaksville)

 

Kráter po pádu letadla v Shaksville

 

 

Vidíte ten rozdíl??

 

ZÁHADA ČÍSLO SEDM- PROČ??

Ze všech těchto otázek, které byli uvedeny, vyplývá ještě jedna, proč?? Všechny tyto důkazy vedou k tomu, že to nebyli teroristé, ale že to vše nafingoval někdo jiný, někdo, kdo buď manipuluje vládou, nebo vláda sama. Ale proč?? Proč by to někdo dělal?? Proč by někdo nechal zahynout skoro tři tisíce lidí??

 

Centrum terorismu je především na středním východě, kde je také mnoho ropy, po jedenáctém září začala největší válka 21. století, válka proti terorismu, největší část rozpočtu USA jde právě na válku proti terorismu. Nafingovat atentát a poté proti teroristům začít válku je dobrý způsob, jak se na střední východ bez problému dostat.

 

Navíc, tyto události odstartovaly nevídanou vlnu účelových bezpečnostních opatření, kdokoliv se vládě jakkoliv znelíbí, může být označen za teroristu může být vězněn bez soudu . Díky tomu má USA větší kontrolu nad životy obyčejných občanů.

 

Na závěr sami se zkuste nad vším zamyslet a sami si přehodnoťte, čemu a komu věříte nebo ne. Věříte tomu, co je prezentováno v médiích nebo faktům, která nasvědčují tomu, že za útoky stál někdo jiný?

 

 

Chcete vědet, kdo mohl stát za těmito útoky? Klikněte zde pro přechod na pokračování článku!

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ze zahraničí   WTC   Teroristické útoky z 11. září   Teroristické útoky   Teroristi   Pád WTC   Newyorská Dvojčata   11.září 2001  


Kategorie WTC


Spad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a FukušimouSpad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a Fukušimou
Dr. Roberto Lucchini srovnává vliv katastrof na zdraví obyvatel. V okolí WTC je prokazatelně více případů rakoviny než ve zbytku New Yorku a USA.WTC: Další výročí 11. září a nic novéhoWTC: Další výročí 11. září a nic nového
Události 11. září jsou zahaleny tajemstvím. Podivnosti trvají. Ozval se ostře Paul Craig Roberts.John Lear:  Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTCJohn Lear: Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTC
Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.WTC: 12 let – tragické výročíWTC: 12 let – tragické výročí
Vlastně bych si na to nevzpomněl, protože z mého hlediska není moc co dodat. Linie, která se vine americkými dějinami, je od samého začátku krvavá, ale “11.září” z ní vybočuje svou dvojakostí.9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.Seismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpálenySeismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpáleny
Ozval se další vědec a tvrdí, že k sesunu věží Světového obchodního centra nemohlo dojít tak, jak tvrdí oficiální vyšetřovací verze o událostech z 11. září.Velké konspirační teorie: 11. září 2001Velké konspirační teorie: 11. září 2001
Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job...Co se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minutCo se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minut
Netvrdíme, že víme, co se stalo. Ale je zřejmé, co se nestalo. Ale jestli tomu uvěříte, budete proti Americe...ZERO - dokument italských tvůrců - Proč je oficiální verze 11. září podvrh.ZERO - dokument italských tvůrců - Proč je oficiální verze 11. září podvrh.
Dokument italských tvůrců je výsledkem dvou let intenzivního výzkumu a rozhovorů v Evropě a Spojených státech a osmi měsíců práce na filmu. Zdůrazňuje nekonzistence, manipulace, opomenutí a lži oficiálního vyšetřování 11. září.Co se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračováníCo se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračování
V troskách Světového obchodního centra v New Yorku a zřícených letadel zahynulo na tři tisíce lidí. Je obtížné si představit, že za atentáty stojí pouhých devatenáct izolovaných spiklenců.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí