internetWEEK.cz menu TOPlist

Pozitivním přístupem proti tezi Nového světového řádu

Pozitivním přístupem proti tezi Nového světového řádu

Ilumináti neboli tajemné spiklenecké organizace mají za cíl podmanění si celého světa, pomocí ovládnutí lidské mysli. Nejčastější užité prostředky jsou především média, finance, politika, vzdělání, aj.

 

Pozitivním přístupem proti tezi Nového světového řádu

Další z konspiračních teorií, která ukazuje moderní svět, tak jak jej neznáte. Pro ilumináty jsou známy určité metody, kterými se snaží podrobit si zemi. Klíčovou metodou, jak lze nejlépe a nevědomě ovlivnit širokou masu lidí je za pomoci mediálních prostředků – televizí, rozhlasem, internetem, časopisem, ale i uměním,…

 

Lidé vnímají pouze to, co skutečně slyší, vidí a neřeší, jaký dopad to má na jejich podvědomí, ovlivnění, paměť, cíle a reálný život.

 

Shlédněte toto video o Michaelu Jacksonovi, ať si blíže dokážete danou problematiku představit:

 

 

Pod rouškou inteligence

Dalším cílem těchto „osvícenců“ je naprostá kontrola nad světovými finančními systémy. Pod vlivem iluminátské rodiny jsou pod kontrolou už i Bank of England ve Velké Británii a Federální rezervní systém v Americe.

 

Neméně podstatný je i dozor nad univerzitami a poté i na celém vzdělávacím systému. Co se týče studijních oborů, tak největšímu zájmu iluminátů se dostává sociologii, politologii, ekonomii a pedagogice. A důvod? Zřejmý, následné šíření jejich myšlenek a stěžejní úlohy ve státě. Na univerzity se přijímají z velké části jejich vlastní lidé, kteří jsou finančně zabezpečeni, ale vliv, který ilumináti získávají se pomalu šíří i do systému základního a středního vzdělávání.

 

Foto: Foto: Flickr.com

Posledním přesto velice důležitým faktorem je získaný vliv. Ten získávají prostřednictvím anglického Královského institutu mezinárodních záležitostí a amerického Výboru pro zahraniční vztahy. Tyto společnosti mají prvořadý vliv na americkou i britskou politiku, bez ohledu na to, která strana je zrovna u moci. Ze chřtánu těchto firem se rodí noví politici, kteří preferují iluminátské zájmy. Významní iluminátští přestavitelé jsou například Lord Carrington, Zbigniew Brzezinksi či Henry Kissinger, poslední dva v uplynulých letech udávají směr americké politiky, prezidenti jsou běžně využíváni jen jako divadelní loutky.

 

Oblíbenou iluminátskou metodou je vyvolání střetu mezi různými skupinami a skrytý účel. Vhodným příkladem je období studené války (Střet americké vlády se Sovětským svazem v letech 1947-1991), která iluminátům zajistila přísun nových finančních zdrojů a větší podíl na moci.

 

Kujme pikle, pikle kujme

Mezi další příklady promyšlených iluminátských postupů je masivní podpora imigrace. To způsobí v dané zemi nepokoje a konflikty mezi různými skupinami, které pak dokáží náležitě využít ve svůj prospěch.

 

Významnou úlohu sehrává taktéž sociální inženýrství, kdy se formuje smíšená populace s oslabenými morálními principy i tradicemi a nízkou úrovní vzdělanosti. Což má za následek – oslabení střední třídy.

 

Existuje řada dalších iluminátních kroků, jako atentáty na nepohodlné vůdce, odstranění nežádoucích osob, snižování standardů zdravotní péče a především argumentační technika. Tato technika slouží k očernění jejich protivníků. Bohužel bývá i velice účinná, poněvadž se mnoho lidí nechá snadno přesvědčit a více už nad tím nepřemýšlejí. A proto je tak jednoduché odvést jejich pozornost od daných fakt.

 

Co přinese nový fašistický svět?

Nejistotu a pomíjivost. Lidé kvůli přechodným pracovním místům budou donuceni se často stěhovat, což zamezí navazování přátelských vztahů a sousedské solidarity.

 

Sníží se úroveň veřejných služeb, budou nahrazeny soukromými službami, kvalitní služby budou poskytovány pouze elitním skupinám obyvatel. To bude mít za následek nárůst kriminality a násilí, ale i zhoršování zdravotního stavu osob v důsledku příjmu nekvalitních potravin, chemických přísad v jídle, genetického inženýrství, znečištění životního prostředí, užívání drog a přemíry stresu. Zdraví pouze pro bohaté a dobře informované, protože středními vrstvami ilumináti opovrhují. Národní vlády se po čase dostanou na úroveň dnešních regionálních vlád.

 

Zdroje:
http://www.thetruthseeker.co.uk/
http://www.topsecretwriters.com/2009/12/how-do-i-join-the-illuminati/

 

Další příspěvky autora:


Články ve stejných kategoriích:

Ilumináti   NWO   Nový světový řád   Spiknutí  


Kategorie Ilumináti


Vědci prolomili starý kód a objevili tajné bratrstvoVědci prolomili starý kód a objevili tajné bratrstvo
Více než 260 let nikdo nebyl schopen rozluštit, co je skryto za znaky na stránkách záhadného rukopisu původem z Německa. S pomocí moderních počítačových programů se to mezinárodnímu týmu vědců podařilo.Project Camelot: Pravda za MatrixemProject Camelot: Pravda za Matrixem
Tajná vláda, Tajný vesmírný program a jiné Černé projekty jsou tématy článku od Kerry Cassidy (Project Camelot). Tajná vláda podle ní vytváří jakousi paralelní civilizaci, která disponuje obrovskými zdroji a nikomu není odpovědná.Mayové a mimozemšťané - nové důkazy Mayové a mimozemšťané - nové důkazy
Po internetu kolují fotografie fantastických artefaktů mayského typu. Na některých jsou jasně patrné UFO a podivné, snad mimozemské bytosti.J.F. Kennedy před dneškem varoval. Proto musel zemřít?J.F. Kennedy před dneškem varoval. Proto musel zemřít?
Před celou řadou věcí, které dnes kritizujeme, varoval americký prezident John Fitzgerald Kennedy již v roce 1961. Byly jeho názory opravdu tak pokrokové, že nebyly slučitelné s jeho dalším životem?Bilderberg: setkání mocných bez zájmu hlavních médiíBilderberg: setkání mocných bez zájmu hlavních médií
O setkání skupiny Bilderberg se na BBC nebo v Times nedozvíte. Přestože se každoročně setkává elita ekonomiky, politiky a aristokracie světa. Co je Bilderberg?Velké konspirační teorie: Nový světový řád (NWO)Velké konspirační teorie: Nový světový řád (NWO)
NWO jako označení pro konspirační teorii vychází z toho, že malá, ale silná a vlivná skupina lidí ovládá vlády, průmysl a média po celém světě.Encyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greysEncyklopedie mimozemšťanů: Šediváci - greys
Malí neo-ještěří humanoidi jsou velmi plodní a inteligentní. Jsou to „mozky“ ještěřího druhu, zatímco větší Reptiliáni jednají jako fyzičtí vládci.300 let spiknutí300 let spiknutí
Samozřejmě potřebuji pro svou spikleneckou pohádku důvěryhodné aktéry. Vezmu ty, které si berou i ostatní: Zednáře. Jak to, že tolik nadělají se svými tajuplnými lóžemi, rozpoznávacími a jinými symboly?


Kategorie Spiknutí


J.F. Kennedy před dneškem varoval. Proto musel zemřít?J.F. Kennedy před dneškem varoval. Proto musel zemřít?
Před celou řadou věcí, které dnes kritizujeme, varoval americký prezident John Fitzgerald Kennedy již v roce 1961. Byly jeho názory opravdu tak pokrokové, že nebyly slučitelné s jeho dalším životem?300 let spiknutí300 let spiknutí
Samozřejmě potřebuji pro svou spikleneckou pohádku důvěryhodné aktéry. Vezmu ty, které si berou i ostatní: Zednáře. Jak to, že tolik nadělají se svými tajuplnými lóžemi, rozpoznávacími a jinými symboly?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí