Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Veterán CIA: Roswell je skutečnost

Veterán CIA: Roswell je skutečnost

Bývalý agent CIA Chase Brandon promluvil. Měl možnost nahlédnout do přísně tajného archivu věcí získaných po havárii UFO v Roswellu. Je to pravda, říká.

Veterán CIA: Roswell je skutečnost

Bývalý zaměstnanec CIA se rozhodl promluvit o roswellském incidentu. Zajímavé je, že na rozdíl od jiných osobností tohoto typu, ho vzal na vědomí i mainstreamový, byť bulvární MailOnline. Agent CIA promluvil k Roswellu u příležitosti 65. výročí této události, již oficiální úřady USA vždy popíraly a zesměšňovaly. Brandon pracoval 35 let pro CIA po celém světě. Uvádí, že byl během své služby pověřen mnoha náročnými úkoly. A jeho práce připomínala mise Jamese Bonda. Na konci kariéry byl přeřazen na mediální pozici. Díky tomu se dostal k utajovaným dokumentům a informacím, které souvisely s nejslavnějším výskytem UFO v historii – s tzv. incidentem v Roswellu. Ty jsou podle něj uloženy v archivu CIA v centrále v Langley. „Nebyl to žádný meteorologický balón – bylo to, o čem lidé mluvili úplně na začátku,“ řekl Brandon. Promluvil navzdory hrozivým federálním zákonům o utajovaných skutečnostech, které děsí mnoho vojáků, kteří viděli UFO.

 

Záhada Roswellské letecké základny >>>

 

Mimozemšťané na Zemi

Rozhodl se porušit letité tabu. Vypověděl o plné krabici artefaktů, spisů, fotografií o obsahu, který nesmí kvůli své přísaze detailně popisovat, ale který dokazuje, že se „to“ skutečně stalo. „Byl to stroj, který určitě nepocházel z této planety,“ říká Brandon. Byla nalezena mrtvá těla. Plavidlo mimozemského původu, které se skutečně zřítilo, bylo rekonstruováno. Převratná událost, že lidstvo není ve vesmíru samo, ale navštívili je cestovatelé z jiných světů, byla utajena.

 

Šediváci

Co se týče vzhledu, Brandon potvrdil to, co se ví: Cestovatelé byli malé humanoidní bytosti s velkými hlavami. Měli velké, zneklidňující, černé, hmyz připomínající oči. Jejich těla jsou jakoby dětská, ale ruce mají odlišné, tenké prsty, dlouhé, štíhlé a podivně formované. Brandon prý nesmí přesně popsat obsah boxu s názvem „Roswell“, ale ujistil, že rosswellský incident je reálný a skutečně k němu došlo.

 

http://internetweek.cz/ufo/encyklopedie-mimozemstanu-sedivaci-greys >>>
http://internetweek.cz/unosy-ufo/setkani-s-sedivaky-lidstvo-na-to-jeste-neni-pripraveno >>>

 

Američané získali mimozemské technologie

Je frustrující slyšet jeho úžasné odhalení, když nesmí poskytnout detailní informace. Nicméně potvrzuje, co víme od dalších svědků jako třeba armádního důstojníka Philipa J. Corsa (1915-1998), který napsal knihu The Day After Roswell a odhalil fragmenty, technologie a mechanismy, která byla nalezeny na místě havárie, které mohly být použity v americkém průmyslu, aby se staly počátkem nových převratných vynálezů, které katapultoval lidský pokrok o desetiletí vpřed. Corso byl důstojníkem armádní zpravodajské služby a vědeckým poradcem v Eisenhowerově vládě, informoval o zařízeních jako optická vlákna, pulzní pohon, lasery či uhlíková vlákna. Jejich testování rozvinulo první generace nových zbraní, leteckých dat a přístrojů na noční vidění.

 

Začíná nová éra informování?

Chase Brandon by mohl být vlaštovkou, která vnese světlo do oblasti přísně střežené americkou armádou a tajnými službami. Je jasné, že události v Roswellu, ke kterým došlo v červenci 1947, by jednou provždy změnily lidské vnímání sama sebe a náš vztah k vesmíru, kdyby byly informace uvolněny pro veřejnost. Je-li pravdou, co Brandon říká, potvrdilo se, že americká vláda systematicky ohlupuje desetiletí nejen svou, ale i světovou veřejnost. Snad začíná nová éra v informování o mimozemské přítomnosti na planetě Zemi.

 

Nebo je to cílená demagogie ze strany CIA? Zřejmě se to nikdy s jistotou nedozvíme.

 

Zdroje:
http://www.ufodigest.com/article/roswell-crash-confirmed-retiring-veteran-cia-agent
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2170831/Roswell-UFO-landing-CIA-agent-Chase-Brandon-speaks-65th-anniversary.html

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Mimozemšťané   CIA   UFO   Roswell  


Kategorie Roswell

Záhada Roswellské letecké základnyZáhada Roswellské letecké základny
Mnoho lidí fascinují příběhy o mimozemšťanech. Ale to, co se stalo v červenci 1947 na Roswellské letecké základně překračuje naše chápání. To byla skutečná realita.


Kategorie UFO

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.


Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.


Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí