internetWEEK.cz menu TOPlist

Credit score

Credit score

Pokud si předem ověříte, zda jste dostatečně solventní klient, nestane se vám, že budete několik dní zbytečně běhat po úřadech.

Credit score

Pokud si předem ověříte, zda jste dostatečně solventní klient, nestane se vám, že budete několik dní zbytečně běhat po úřadech. O tom, zda budete schopni bez problémů získat od bankovních a nebankovních finančních institucí půjčku nebo hypotéku si můžete zjistit na webové adrese Creditscore.cz. Systém aplikace Creditscore.cz využívá k určení, zda z pohledu banky či nebankovní instituce obstojíte, vaších identifikačních údajů. Identifikační údaje jsou například vaše jméno, rodné číslo, bydliště, dosažené vzdělání, zaměstnání, výše vášeho příjmu a vašich pohledávek. Během krátké chvíle tak můžete tjistit, zda má vůbec cenu běžet do banky žádat o daný úvěrový produkt či ne.

 

Díky systému se dozvíte svůj Credit Score, což je hodnota vyjádřena číslem. Credit Score pomáhá věřitelům, ať už bankovním, tak i nebankovním finančním institucím. Díky Credit Score tak dokáží předvídat míru rizika, kterou by daný subjekt mohl mít při splácení vybraného finančního produktu, ještě předtím, než mu daný uvěr, hypotéku či půjčku poskytnou – poskytuje tedy daleko širší informace o daném žadateli než například registry jako CBCB, SOLUS, LLCB.

 

Ač se normálně nestává, že by někdo poskytoval danou službu zdarma, v tomto případě tomu tak je. V současné době neprobíhá na tomto serveru akce, při které dostanete tento výpis zdarma. Jinak se za tento výpis samozřejmě platí - cena výpisu z Credit Score Bonita běžně stojí 300,- Kč. Z

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Credit score   Creditscore   Kreditscore   Bonita   Registr   Registry   Půjčka   Půjčky   úvěr   úvěry   Hypotéka   Hypotéky   Ostatní  


Kategorie Půjčka

Zmírní konečně atak finančních produktů?Zmírní konečně atak finančních produktů?
Půjčte si! Máme pro vás připravenou výhodnou smlouvu. Půjčte si, půjčte si, bez ohledu na příjem, bez ohledu na vaše současné možnosti!!!


Kategorie Půjčky

Zmírní konečně atak finančních produktů?Zmírní konečně atak finančních produktů?
Půjčte si! Máme pro vás připravenou výhodnou smlouvu. Půjčte si, půjčte si, bez ohledu na příjem, bez ohledu na vaše současné možnosti!!!


Jak přežít krizi – světovou i vlastníJak přežít krizi – světovou i vlastní
Jakým způsobem se v dnešní době dobře zabezpečit proti krizi a nedostat se do velkých finančních až existenčních problémů? Kam investovat? Poradíme vám…


Chabá finanční gramotnost v Česku?Chabá finanční gramotnost v Česku?
Když ti chybí finance, půjč si. Chceš dům? Sjednej si hypotéku. Přesně tento slogan na nás útočí skoro z každého billboardu, z televizní reklamy či z rádií. A lidé nedbaje na výhodnost finančních produktů vesele podepisují své "výhodné smlouvy".
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí