internetWEEK.cz menu TOPlist

Zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou již cenově dostupné

Zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou již cenově dostupné

Oblastí, kde se dá v zimě strávit dokonalá dovolená jsou Kapverdské ostrovy. Kapverdské ostrovy leží v Atlantickém oceánu a jsou právěm považovány za jedno z nejlepších míst na světě, které je vhodné pro surfování.

 

Zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou již cenově dostupné

Faktem je, že stále více Čechů v zimě tráví dovolenou v zahraničí. V době, kdy u nás paují nelítostné mrazy, je zimní dovolená jediným východiskem, jak si zkrátit nadcházející zimní měsíce krátkou vzpomínkou  na slunné letné počasí.

 

 

Kapverdské ostrovy - ráj na zemi

 

Oblastí, kde se dá v zimě strávit dokonalá dovolená jsou Kapverdské ostrovy. Kapverdské ostrovy leží v Atlantickém oceánu a byly objeveny roku 1456 portugalským mořeplavcem Luigim da Cadamostou. Jsou právěm považovány za jedno z nejlepších míst na světě, které je vhodné pro surfování. Zájezdy v Last minute na Kapverdské ostrovy ale lidé využívají nejenom kvůli surfování. Turisté se sem jezdí potápět, mnozí zde provozují cykloturistiku či klasickou pěší turistiku. Pokud milujete koupání v moří, nezapomeňte se vydat na nezapomenutelnou cestu lodí, při které budete moci pozorovat želvy, rybařit, pozorovat delfíny a velryby.

 

 

Kapverdy turisty v zimě stále více táhnou - víte proč?

 

Krásně průzračná mořská hladina láká každoročně tisíce turistů do této lokality. Navíc jsou zájezdy na Kapverdské ostrovy cenově dostupné. Dovolená na 9 dní v této lokalitě se vejde hravě do 25 000,- Kč. Kapverdy jsou ideálním místem k odpočinku, sportu, nebo procházkám po nekonečných plážích. Má co nabídnou turistům, kteří chtějí aktivně strávit svou dovolenou, tak i lidem, kteří se chtějí jen dokonale zrelaxovat při svitu sluníčka na mořské pláži. Máte možnost si zde prohlédnout také místní památky (kráter Pedra de Lume, mořská lávová jezírka Buracona, starobylé přístavní město Sal Rei), čeká na vás rozmanitý podmořský svět (nejenom krásné mořské ryby, ale také murény či pilouni, mořské želvy, atd.), ale také nádherná okolní přířoda, kterou je nepoznamenaná zásahy člověka. Užijte si také zimu. Vydejte se na Kapverdské ostrovy za slunným počasím.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Cestování   Ostatní  


Kategorie Cestování


Obrazem: 30 pozvánek do divukrásné KanadyObrazem: 30 pozvánek do divukrásné Kanady
Jen málo míst na světě Vám nabídne tolik krás najednou. Divokou přírodu, polární záře a ledovce větší než zaoceánské lodě.Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!
Každý rok to umí na Sibiři pořádně roztočit. Na závěr lyžařské sezóny musí všichni do plavek. Každým rokem je jich víc a víc. Podívejte se na velkou foto a video galerii!Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?
Blesk neuhodí na jedno místo dvakrát. A není blesku bez hromu. To platí na celém světě, jen ne u jezera Marocaibo ve Venezuele. Bouřky s rekordními blesky jsou zde každý den. Marocaibo je Olympem světa…Necháte se zlákat k dovolené v Sýrii?Necháte se zlákat k dovolené v Sýrii?
Promo video ministerstva pro cestovní ruch láká k dovolené v přímořském letovisku Tartus...Československé krásy - Vaše fotogalerieČeskoslovenské krásy - Vaše fotogalerie
Nové: Tvořte s námi fotogalerii krás Česka a Slovenska. Vaše fotografie můžete zasílat na email internetweekcz@gmail.comTip na dovolenou nebo zastávku cestou: Lago di GardaTip na dovolenou nebo zastávku cestou: Lago di Garda
Itálie: Gardské jezero je jako klín zaražený do Alp, táhnoucí se přes 50 kilometrů od severu k jihu, v nadmořské výšce pouhých 65 metrů. Má neopakovatelné kouzlo. Nabízí sportovní i kulturní vyžití, nádhernou přírodu a průzračnou vodu.Kam na dovolenou?Kam na dovolenou?
Bezpečnostní situace v oblíbených letoviscích po celém světě se pro cestování změnila. Středomoří bojuje s uprchlíky a teroristy, Karibik s virem Zika. Jako bezpečné a levné místo Češi volí Bulharsko nebo domácí dovolenou.Hamburk: Modelová železnice, kterou musíte vidět!Hamburk: Modelová železnice, kterou musíte vidět!
Úchvatné modelové kolejiště můžete navštívit v Hamburku. Nebo si alespoň pustit toto krásné video...Ostrov panenek – místo, kde člověka mrazí po těleOstrov panenek – místo, kde člověka mrazí po těle
Na světě je mnoho míst, která jsou něčím zvláštní a která nás něčím zajímají. Málokteré je však tak mrazivé, že si ho nejen dobře zapamatujeme, ale ani na něj nechceme pomyslet. Jedním takovým je Ostrov panenek.Toulkami za nejtajemnějšími místy ČeskaToulkami za nejtajemnějšími místy Česka
Česko je krásná země a vědí to všichni. Cizinci se sem rádi vrací. Kromě krásných krajin, žen, dobrého piva a památek v Česku můžeme najít i mnoho tajemných míst. Vydejme se po stopách těch nejtajemnějších společně.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí