internetWEEK.cz menu TOPlist

Superrychlý kočárek: Tohle s dítětem raději nezkoušejte!

Superrychlý kočárek: Tohle s dítětem raději nezkoušejte!

Takový kočárek asi přivítají především tatínkové. Je ovšem otázka zda maminky dovolí jeho použití k přepravě dítěte.

 

Superrychlý kočárek: Tohle s dítětem raději nezkoušejte!

Na internetu si dnes můžete objednat dokonce i kočárek v barvách stáje Ferrari. Ten na videu sice není z Maranella ale za to je… no podívejte se sami.

 

Kočárek s motorem o objemu 125 cc z motorky a uloženým po sporťácku uprostřed, dosahuje rychlosti až 80 kilometrů v hodině! A je tak nejrychlejším kočárkem na světě. A jako takový je zapsán dokonce v Guinessově knize rekordů.

Myslím, že by malinko stačilo zapracovat na aerodynamice a tento kočárkový hot rod by se mohl na solných pláních prohánět i přes stovku!

Colin Furze na něm dělal pouhé čtyři týdny a stál jej 450 Liber.

A co na to ušlechtilá konkurence?

 

Bezmotorový kočárek od Ferrari

Asi poprvé můžeme prohlásit, že Ferrari je nudné. Na druhou stranu stojí jen 10 tisíc Kč. Co za ty peníze můžeme od Ferrari chtít..

 

BornRich - Mercedes-Benz Style inspired

Pro dobře narozené novorozence je tu tato značka:

Ale ani kočárek inspirovaný Mercedesem Benz nemá ty správné koule...

 

 

Motorový kočárek, jak sami jistě uznáte, nemá konkurenci. Kdy můžeme čekat sériovou výrobu?

 

Video: YouTube

 

Další příspěvky autora: PK


Články ve stejných kategoriích:

Zábavné video  


Kategorie Zábavné video


Nová horečka na internetu: Harlem ShakeNová horečka na internetu: Harlem Shake
Video Gangnam style od korejského zpěváka Psy si od července loňského roku připsalo už téměř 1,4 miliardy přehrání. Internetem se však šíří nová horečka… Harlem ShakeVideo: rychlooprava silnice na lotyšský způsobVideo: rychlooprava silnice na lotyšský způsob
Internet se baví videem, které zachycuje svéráznou opravu silnice v lotyšském hlavním městě. Podobný obrázek bychom však viděli zřejmě i v jiných zemích.Povedená parodie na znělku SimpsonovýchPovedená parodie na znělku Simpsonových
Seriál Simpsonovi asi není potřeba příliš představovat, stejně jako jeho znělku. Na internetu je její povedená hraná verze.Halloween ve stylu Gangnam StyleHalloween ve stylu Gangnam Style
Gangnam Style - hit YouTube převálcoval internet. A je hitem i letošních oslav svátku mrtvých...Skok ze stratosféry: všechno mohlo být jinak!Skok ze stratosféry: všechno mohlo být jinak!
Na internetu je šokující video, které vnáší nová fakta do historického skoku Felixe Baumgartnera ze stratosféry.Vyprovoďme Paroubka do věčných lovišť s úsměvemVyprovoďme Paroubka do věčných lovišť s úsměvem
Volby 2012 přinesly alespoň jednu dobrou zprávu. Jirka Paroubek není až zas tak velký Úžasňák, jak si o sobě myslel. Proto ho můžeme s úsměvem vyprovodit ze scény...Hardbass nebo diskonáckové?Hardbass nebo diskonáckové?
Zakuklené postavy přiběhnou do kostela, pustí magneťák s technem a začnou tančit v chrámu jako blázni. Punkerky z Pussy Riot by za tohle zřejmě dostaly trest smrti.Video: jaké to je mít na sobě 155 triček?Video: jaké to je mít na sobě 155 triček?
Podle časopisu Time jedno z nejlepších videí na Youtube zachycuje Matteho McAllistera, jehož hmotnost během čtyř hodin vzrostla o 45 kg. Oblékl si totiž 155 triček.Asi největší kompilace nepovedeností!Asi největší kompilace nepovedeností!
Zřejmě jsem neviděl delší, povedenější a kvalitněji zpracovanou kompilaci zábavných videí na cizí účty...Neberte psa na pivoNeberte psa na pivo
Tento pejsek musí mít ledviny jako miminko. Ale ty játra nechtějte vidět...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí